Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

I ja delim misljenje da nece nista da napravi ako ode sledece godine.

Meni se cini da su i ove projekcije malo preterane i da su vise posledica dominacije evropskih igraca u poslednjim godinama nego do kvaliteta Topica. A i deluje mi da mu malo previse halapljivo vode karijeru Misko i tata nevezano za Zvezdu mislim da bi morao jos koju godinu da provede u evropi bilo gde pre nego predje u NBA.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, djenkoslav said:

Mislio sam više način na koji se u NBA ophode prema evropskim talentima, ali ok, može i da sam zao.

Ne ophode se ni u Evropi bolje.

 

Uostalom, i da ne uspe tamo, šta god to značilo, u Evropu će se verovatno vratiti kao bolji igrač. Ali ne, ne verujem u taj u povratak u Evropu.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Ček, neko stvarno misli da će Topić sledeće godine legitimno igrati NBA?

Na stranu to što je ružno želeti mu propast karijere ali realno jeste da ga bace u komičnu G ligu koja je nivo ABA 2 po ozbiljnosti i takmičenju. Ne postoji gluplja liga. Ne služi ničemu osim da nabija statistiku i da nekog igrača učini da deluje mnogo bolje nego što jeste.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

Ček, neko stvarno misli da će Topić sledeće godine legitimno igrati NBA?

Na stranu to što je ružno želeti mu propast karijere ali realno jeste da ga bace u komičnu G ligu koja je nivo ABA 2 po ozbiljnosti i takmičenju. Ne postoji gluplja liga. Ne služi ničemu osim da nabija statistiku i da nekog igrača učini da deluje mnogo bolje nego što jeste.

Nije poenta u tome,svakako nije jos za NBA ali ovako nesto pozeleti momku,bas ruzno zvuci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

Ček, neko stvarno misli da će Topić sledeće godine legitimno igrati NBA?

Na stranu to što je ružno želeti mu propast karijere ali realno jeste da ga bace u komičnu G ligu koja je nivo ABA 2 po ozbiljnosti i takmičenju. Ne postoji gluplja liga. Ne služi ničemu osim da nabija statistiku i da nekog igrača učini da deluje mnogo bolje nego što jeste.

Sledeća draft klasa nije ništa specijalno, ako stvarno bude u prvih 5 pikova naravno da će dobiti minute. Niko nije očekivao da se ovako dobro kotira, ali njemu iz meseca u mesec rastu šanse.

Ako kraj Marta dočeka ovako visoko kotiran u bukvalno svim predviđanjima onda je to to.

Naravno da postoji šansa i ne bi bio prvi igrač koji uđe u ligu sa 18 godina i da onda treba da prođe 2-3 godine pre nego što počne da doprinosi, ali teško da će neko propustiti da ga kapariše.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, John Terry said:

Ček, neko stvarno misli da će Topić sledeće godine legitimno igrati NBA?

Na stranu to što je ružno želeti mu propast karijere ali realno jeste da ga bace u komičnu G ligu koja je nivo ABA 2 po ozbiljnosti i takmičenju. Ne postoji gluplja liga. Ne služi ničemu osim da nabija statistiku i da nekog igrača učini da deluje mnogo bolje nego što jeste.

Legitimno da igra i da bude u recimo jednom prva dva rookie tima godine, teško. To bi baš bila senzacija. Mada opet zavisi ko ga draftuje. U tank sezoni sve je moguće.

 

Ali da bude tzv lottery pick i da ga ostave u Evropi, to teško da bi gledali, taman i da nije era u kojoj dominiraju Evropljani.

Edited by paxxx
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Nele said:

I ja delim misljenje da nece nista da napravi ako ode sledece godine.

Meni se cini da su i ove projekcije malo preterane i da su vise posledica dominacije evropskih igraca u poslednjim godinama nego do kvaliteta Topica. A i deluje mi da mu malo previse halapljivo vode karijeru Misko i tata nevezano za Zvezdu mislim da bi morao jos koju godinu da provede u evropi bilo gde pre nego predje u NBA.

Neće ništa napraviti sledeće godine, ali ne draftuju ga recimo Sparsi da bi nešto napravio sledeće godine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako bude u prvih 10 pikova na draftu, igrace 100%, makar bacao cigle i zidao kuce. Da ne pricamo o parama koje ce dobiti. Pogledajte ove godine pikove na draftu(hajde da ne racunamo Vembajamu), pa cete videti da su oni ti igraci oko kojih se sve vrti (cak je Portland sklonio Lilarda zbog Hendersona u kome ja bas ne vidim neku veliku buducnost).

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nele said:

Ja bi najvise voleo da on vec sledece sezone bude ruki godine, mvp i mvp finala. 
Samo sto danas za beka u NBA ligi nema mesta ako nema sut to jest morao bi to da nadoknadi nekim vrh fizikalijama i defanzivom a to Nikoli sve manjka barem za NBA standarde. 
 

Mislis kao Halibarton?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

 

Ajoj, Halibarton ima elitnu organizaciju cak i za NBA standardne a i jos neki delovi njegove igre su sasvim ok.

To je sada, kada je dosao u NBA bilo je sumnji, jer je bio los u defanzivi i bez suta.  Sada je to navezbao.

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mislis kao Halibarton?

Ja ti kazem kad pokaze da nije novi Jokic/Doncic a to ce da ocekuje tamosnja javnost spoznace ljudi kad se nakace milioni ljudi preko tvitera na njega i razni Steven A. Smithovi da je zvezdina publika divna i puna strpljenja. Opet kazem nadam se da gresim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nele said:

Ja ti kazem kad pokaze da nije novi Jokic/Doncic a to ce da ocekuje tamosnja javnost spoznace ljudi kad se nakace milioni ljudi preko tvitera na njega i razni Steven A. Smithovi da je zvezdina publika divna i puna strpljenja. Opet kazem nadam se da gresim.

To sada ne mozemo znati. Ako bude u prvih 10 pikova dace mu prostor i svu mogucu pomoc da napreduje, a on samo treba da iskorist i to verovatno u nekom timu bez brigai.( I niko od novinara mu nece sesti na ledja, pogotovu ne u prvih par godina). Ja licno mislim da je on dovoljno pametan i da je dovoljno talentovan da to iskoristi. Plej sa njegovim frejmom je redak, pa cak i za NBA.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VISOKOLETAC said:

To je sada, kada je dosao u NBA bilo je sumnji, jer je bio los u defanzivi i bez suta.  Sada je to navezbao.

 

na koledžu je imao 41% i 43% za tri, skoro 60% za dva u drugoj sezoni, 82% sa linije

za odbranu su knicks fanovi pisali sve najbolje, ja ga nisam gledao 

 

uglavnom, za njega se nije verovalo da može biti high usage igrač, glavni baja i da teško može da iskreira sebi šut za tri, ostalo je bilo tu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

na koledžu je imao 41% i 43% za tri, skoro 60% za dva u drugoj sezoni, 82% sa linije

za odbranu su knicks fanovi pisali sve najbolje, ja ga nisam gledao 

 

uglavnom, za njega se nije verovalo da može biti high usage igrač, glavni baja i da teško može da iskreira sebi šut za tri, ostalo je bilo tu

Na sut za 3 sam i mislio, tj sta su pricali pre nego sto je dosao u NBA i zasto nisu verovali u njega. U svakom slucaju, sta ti kazes koja mu je buducnost,  ako Topic bude u 10 pikova? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...