Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ok

23 minutes ago, uini said:

 

istra je entitet za sebe, iz nekoliko dobro poznatih razloga, da ne pisem ocigledne stavke; tamo srbi ne da nikada nisu imali problema, vec su rado vidjeni gosti a i sugradjani.

Neki zlobnici bi rekli čak i da su Srbi vođe navijača tamošnjih klubova

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

istra je entitet za sebe, iz nekoliko dobro poznatih razloga, da ne pisem ocigledne stavke; tamo srbi ne da nikada nisu imali problema, vec su rado vidjeni gosti a i sugradjani.

Evo ja sam vam najbolji primjer. Ja živim tamo već 22 godine i nikada ama baš nikada nisam imao problem sa svojim porijeklom. U pikado klubu smo znali puštati i pjevati našu himnu. Ja gledam naše utakmice u kafiću koji drži Slavonac i uopće se ne ustrucavam reagirati i burnije ako nešto zabrljaju naši ili pak viknuti moju omiljenu 'to majstore'. U ekipu smo uzeli dečka iz Šumadije koji je došao tu raditi a da ne pričam da je u školi gdje mi žena radi primljeno sedmero djece iz Srbije samo ovu školsku godinu plus sve vise naših koji se zapošljavaju u ugostiteljstvu i hotelijerstvu. Tu pušu drugačiji vjetrovi nego u ostatku države kojima je Istra ionako trn u oku. Mogao bih još puno toga pohvalno reći za Istru. 

Edited by bodo
  • Like 23
  • Love 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bodo said:

 Mogao bih još puno toga pohvalno reći za Istru. 

 

recimo da imate najbolju klopu u hrvatskoj a i makar top5 destinacija u smislu kako ja doživljavam idealno more

..nisam nikada bio u rijeci ali pula rula 🙃

3 minutes ago, Irski_srbin said:

Ovi incidenti će samo pomoći da se Hala napuni do kraja.

 

 

 

mesina za euroleague, zadar za aba; kakav joint venture da se ne gubi interesovanje za zvezdu :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nevezano samo za ovaj ružni događaj u zadru, čemu potreba da se ovde organizovani navijači Zvezde nazivaju pogrdnim imenom "dileje"? I zašto se to uopšte dozvoljava na mestu kao što je forum?

Na stranu šta ja mislim o toj grupi (iz nekih svojih razloga ne idem na severnu tribinu punih 25god, a bio sam redovan), kao i šta misli bilo ko od vas - nemojte da ih nazivate dileje. Tako uvredljive stvari nisu dobrodošle ni prema suparničkim grupama, a tek ne prema onima koji (između ostalog) navijaju za naš klub.

Znam, ima 1000 razloga zbog kojih vam se ne sviđaju, većinu ste vrv čuli kao trač, pa prihvatili jer vam se uklapa u neku priču. Neke loše stvari vrv znate i iz prve ruke.

Svejedno, nemojete da ih nazivate dileje.

Zamislite kako bi bilo da neko od pripadnika te grupe na ovom forumu nas ostale zove npr. "mentoli", jer je slično značenje. Nije lepo.

Svi da učinimo mali korak i postanemo bolji ljudi (bar za malo) time što ne vređamo na forumu neistomišljenike.

Shvatite ovo kao prijateljsku molbu.

Da prestanemo sa korišćenjem pogrdnog naziva "dileje".

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MarioKempes said:

Nevezano samo za ovaj ružni događaj u zadru, čemu potreba da se ovde organizovani navijači Zvezde nazivaju pogrdnim imenom "dileje"? I zašto se to uopšte dozvoljava na mestu kao što je forum?

Na stranu šta ja mislim o toj grupi (iz nekih svojih razloga ne idem na severnu tribinu punih 25god, a bio sam redovan), kao i šta misli bilo ko od vas - nemojte da ih nazivate dileje. Tako uvredljive stvari nisu dobrodošle ni prema suparničkim grupama, a tek ne prema onima koji (između ostalog) navijaju za naš klub.

Znam, ima 1000 razloga zbog kojih vam se ne sviđaju, većinu ste vrv čuli kao trač, pa prihvatili jer vam se uklapa u neku priču. Neke loše stvari vrv znate i iz prve ruke.

Svejedno, nemojete da ih nazivate dileje.

Zamislite kako bi bilo da neko od pripadnika te grupe na ovom forumu nas ostale zove npr. "mentoli", jer je slično značenje. Nije lepo.

Svi da učinimo mali korak i postanemo bolji ljudi (bar za malo) time što ne vređamo na forumu neistomišljenike.

Shvatite ovo kao prijateljsku molbu.

Da prestanemo sa korišćenjem pogrdnog naziva "dileje".

Nisu akademici pa da ih zovemo "naucnici".

:default_coffee:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, PERICA!!! said:

Mozda glupo poredjenje, ali je ljetos slicno iskustvo imao i Sergej Trifunovic (generalno podjeljena misljenja o doticnom), mjesto dogadjaja Split. Malo zabrinjava to.

Ne sjecam se da je neko imao takvih problema kod nas. 

Imali su koliko se sećam nemilo iskustvo i vaterpolisti Zvezde baš u Splitu. Ne znam kad je to bilo. Jedan je naš igrač i završio u moru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MarioKempes said:

Znam. Nisam ni ja akedmik (možda nisi ni ti), pa ipak nije u redu da me neko zove "mentol".

Nije u redu, a nije ni zdravo po onoga ko me tako nazove zato sto sam, u sustini, miran, tih i pomalo krvolocan.

Vise se postize lepom recju i batinama nego samo lepom recju.

:default_coffee:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da shvatam zašto je dopuštena diskusija o Istri, vaterpolu, italijanskim teritorijalnim pretenzijama i slično. Ovdje se samo radi o tome da organizator nije osigurao uslove za odigravanje utakmice, što uključuje i bezbjednost delegacija i novinara, na šta liga mora da reaguje malo ozbiljnije od "oštre osude".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kronostime said:

Nije u redu, a nije ni zdravo po onoga ko me tako nazove zato sto sam, u sustini, miran, tih i pomalo krvolocan.

Vise se postize lepom recju i batinama nego samo lepom recju.

:default_coffee:

Nigde nisam napisao da tebe neko nazove mentolom, nego mene, ali nema veze.

Ako je ova poruka način da nam staviš do znanja kako si zaeban lik - razumem i poštujem:)

Neću više nastavljati ovaj dijalog, ne doprinosi temi, a i vrv gnjavi ostale ljude.

Sve najbolje.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, MarioKempes said:

Nevezano samo za ovaj ružni događaj u zadru, čemu potreba da se ovde organizovani navijači Zvezde nazivaju pogrdnim imenom "dileje"? I zašto se to uopšte dozvoljava na mestu kao što je forum?

 

 

mrze hrvate, bosance i albance zato što su bili deo sukoba u kojima su učestvovali i srbi, sa jednakim žarom i govnarijama; generalno su u srbija uber alles fazonu, lože se na retrogradne nacionalističke stavove, nasilni su, regrutno mesto za kriminal i mafijašenje, sarađuju sa najgorim aspektima države i međusobno se koriste, vole da se pitaju oko načina funkcionisanja kluba, ko sme i ko ne sme da dođe, kome treba da se aplaudira a za koga da navija.

 

šta tu ima da se ne voli?

ja zbog delija, tuskog naziva za momčine (to mi je posebno zabavno, s'obzirom koliko mrze i ove), prestao da idem na fudbal 1991 a na košarku 1998;

 

okej, to je vaše mesto gde vam je dozvoljeno da praktikujete vaše izvitoperene stavove i nazore; ja neću da idem da ispravljam krivu drinu ali svakako neću ni da iskazujem poštovanje za grupu koja nema niti jedan aspekt koji bih mogao da gotivim, bilo u životu ili u sportu.

 

kada se uzme u obzir da je većina nabrojanog nešto što se naširoko podržava po srbiji, to je još jedan razlog više da se ne pravim da je takav stav u redu.

 

na kraju krajeva, kako se to delije razlikuju od ovih debila iz zadra??

  • Like 15
  • Thanks 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Разликују се по томе што никад нису јурили хрватске играче или новинаре по Београду. 

 

Између осталог.

Edited by 1989
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 said:

Разликују се по томе што никад нису јурили хрватске играче или новинаре по Београду. 

 

Између осталог.

 

to je samo pitanje dogovora, tj zelenog ili crvenog svetla državnog aparata;

čim to odgovara državi, idu da lemaju svakoga od hrvata preko gejeva

 

daklem, samo je stvar dogovora sa višom instancom

s'druge strane, to im ne smeta da prete i svom treneru ili igračima, kao i grobari, kao i ultrasi splita, dinama, zadra

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

to je samo pitanje dogovora, tj zelenog ili crvenog svetla državnog aparata;

čim to odgovara državi, idu da lemaju svakoga od hrvata preko gejeva

 

daklem, samo je stvar dogovora sa višom instancom

s'druge strane, to im ne smeta da prete i svom treneru ili igračima, kao i grobari, kao i ultrasi splita, dinama, zadra

Хахахахахахахахахахаха

 

Значи за све ове године држави никад није одговарало премлаћивање (а пре тога и напредни ниво праћења жртве) неког хрвата, било ког хрвата? Чак ни пар шамара, ето, само зато што су хрвати? Па одлична нам је онда држава. 

 

Прејаких прича овде има, само треба заголицати машту.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

to je samo pitanje dogovora, tj zelenog ili crvenog svetla državnog aparata;

čim to odgovara državi, idu da lemaju svakoga od hrvata preko gejeva

 

daklem, samo je stvar dogovora sa višom instancom

s'druge strane, to im ne smeta da prete i svom treneru ili igračima, kao i grobari, kao i ultrasi splita, dinama, zadra

Pa eto to to je razlika. Ovi Zadrani lemaju iz ciste mržnje i fanatizma, dok Delije to rade zbog poslovnih obaveza i dogovora 

 

#Nismoisti

Edited by Irski_srbin
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, quentin said:

Nisam siguran da shvatam zašto je dopuštena diskusija o Istri, vaterpolu, italijanskim teritorijalnim pretenzijama i slično. Ovdje se samo radi o tome da organizator nije osigurao uslove za odigravanje utakmice, što uključuje i bezbjednost delegacija i novinara, na šta liga mora da reaguje malo ozbiljnije od "oštre osude".

e jbg...makar je nas topic uvjek bio mjesto gdje se gleda malo dalje od nosa. Niko nikoga nije vredjao vec je bilo cisto "polemika" i konstatacije o raznim probisvetovima koji eto sramote i to malo ljudi koji su "normalni".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

to je samo pitanje dogovora, tj zelenog ili crvenog svetla državnog aparata;

čim to odgovara državi, idu da lemaju svakoga od hrvata preko gejeva

 

daklem, samo je stvar dogovora sa višom instancom

s'druge strane, to im ne smeta da prete i svom treneru ili igračima, kao i grobari, kao i ultrasi splita, dinama, zadra

 

Ne bih rekao da se radi o tome šta odgovara državi, već oni dobro znaju koje su teme tabu ovde i toga se drže. Umesto da se to posmatra kroz direktnu kontrolu i poslovne interese, rekao bih da je u pitanju jedan prećutan kohabitacioni odnos, gde i jedna i druga strana pokušavaju da ne gaze po prstima one druge. Dakle, toleriše im se vređanje Brnabićke, Vulina, pravljenje cirkusa po fasadama i prevrtanje policijskih vozila za prošlogodišnju gej paradu upravo zato što ne skandiraju nepomeniku. Dobro oni znaju šta je tabu ovde i toga se drže. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...