Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Wake in Fright said:

Birč je poprilično bolji igrač od Bolomboja, što ne znači da Bolomboj nije dobar. Ja ne mislim da je problem da imaš dva relativno slična igrača na toj poziciji. Veći problem će biti ako ostane ovaj krater na poziciji 4.

Bolombaj, Simonović/Tobi i Luka je prilično dobra rotacija na 5 gde ima svega. Simonović je taj neki 5/4 lik , ali četvorka treba ko leba.

Videćemo , do nove godine će biti neka doselekcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wake in Fright said:

Kako je Tomić imao najjači tim? Igrao bez prvog plejmejkera i najboljeg igrača u PO?  Sa takvim hendikepom je razmontirao Partizan i Budućnost. 

 

A u to vreme KKP bio bas jak??? Nemoj da se zajebavamo. Buducnost smo dobili jer smo imali domaci teren i takodje nemoj da se zezamo i oko toga, zna se kakav je pritisak izvrsen na goste, ali ok , to je domaci teren u ABA ligi i ne radimo samo mi. 

Just saying, najjaci roster i domaci teren. 

 

Videli smo sta moze u EvroKupu, neki blamantni porazi, na ivici bruke. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

 

A u to vreme KKP bio bas jak??? Nemoj da se zajebavamo. Buducnost smo dobili jer smo imali domaci teren i takodje nemoj da se zezamo i oko toga, zna se kakav je pritisak izvrsen na goste, ali ok , to je domaci teren u ABA ligi i ne radimo samo mi. 

Just saying, najjaci roster i domaci teren. 

 

Videli smo sta moze u EvroKupu, neki blamantni porazi, na ivici bruke. 

 

Zajebava se, Filip vise nije bi0 de0 Zvzde, barem mislim da na t0 misli

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ja bih radije da svi ostali iskuliraju, fokus na informer-pristup postovima, onda se ne bih ni javljao


da, ali meni se kenja od “puna podrška Dušku, Teo majmune”, kad niko i ne zna sigurno šta se dešavalo, samo nagađamo šta je mr mašinstva u stanju da uradi 

Link to comment
Share on other sites

Zvanicno vec nekih 6-7 sati imamo novog trenera, a nezvanicno jos od sinoc. Tesko je procitati sve upise jer ih je mnogo, ali nisam video da je bilo ko napisao nesto o novom treneru, a verujem da ima ljudi koji su dobro upuceni u njegov rad. 
 

U fokusu je teranje Covica, Nedovica, Tea, prodavanje sezonskih, odricanje od kluba, a moje pitanje je da li ce ostati neko, pored mene, da do kraja podrzi ovaj tim sa novim trenerom? Idu dva derbija, uzasno tezak raspored u EL, ako je Covic brljao, Ivanovic, igraci, ne moramo valjda i mi da dodatno gazimo po klubu koji volimo? Razumem sve, ne treba biti ni budala pa cutati i trpiti, ali mi i dalje imamo i ozbiljne igrace, a i ozbiljnog trenera, a tek je pocetak sezone. Gubili smo nekada i od Himkija 40 razlike pa kasnije igrali top8. Hocu reci, sezona se vrlo lako preokrene sto smo videli i prosle godine kada je bilo jos gore sa sve trenerom Jovanovicem, Adamsom, Raduljicom, Holandom...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wake in Fright said:

Aha. Znači Radonjić kad pobijedi Budućnost u seriji sa 3-2, u najvećem hrkljušu od košarke, on je genije. Tomić kad pobijedi Budućnost sa bukvalno 100 razlike u tri meča , to je zato jer ima prednost domaćeg terena. Inače je Budućnost igrala EL te sezone. 

 

Ne, nego Dejo je Genije jer je igrao 1/4 Evrolige protiv CSKA, zatim ostao protiv Darusafake kratak na neki cudan nacin za top 8, gde je igra imala glavu i rep i gde se SVAKi navijac mogao poistovetiti sa timom. 

Tomic je sem ABA lige, ostavio blamantan utisak u EvroKupu, a tek o nacinu na koji je otisao iz kluba, da ne govorimo. 

 

Tomic i Dejo ne mogu u istu recenicu nikad, iz ugla KKCZ i onoga sto su uradili, Tomic bi hipoteticki morao da uradi MNOGO jos da bi se poredio sa Dejom, sa tog aspekta. 

 

Svi timovi koje Dejo NIJE vodio su bili negledljivi, tesko se bilo positovetiti sa njima, gomila stranaca, trzavica, jednostavno to nije bio Radonjizam i to je to. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Ne, nego de je Genije jer je igrao 1/4 Evrolige sa CSKA, zatim igrao NAJBOLJU kosarku 2017, gde je ostao kratak na neki cudan nacin za top 8, gde smo igrali bas kako treba, gde je igra imala glavu i rep i gde se SVAKi navijac mogao poistovetiti sa timom. 

Tomic je sem ABA lige, ostavio blamantan utisak u EvroKupu, a tek o nacinu na koji je otisao iz kluba, da ne govorimo. 

 

Tomic i Dejo ne mogu u istu recenicu nikad, iz ugla KKCZ i onoga sto su uradili, Tomic bi hipoteticki morao da uradi MNOGO jos da bi se poredio sa Dejom, sa tog aspekta. 

 

 

Radonjić je bolji trener i uradio je mnogo više sa Zvezdom. To je sve tačno. Nego ja pišem da se Tomiću mora dati poštovanje za tu sezonu. Iskopao je Fajea, veterana od 33 godine i ovaj je odigrao dobru sezonu. Bili Beron je jedno od najboljih pojačanja s obzirom da je došao iz prosječnog kluba iz turske lige. Dokle je stigao sad Beron, a mi smo mu bili odskočna daska. I treba opet ponoviti da je igrao bez prvog plejmejkera i strijelca - Džoa Reglenda. U PO smo razbili KKP i Budućnost. To je možda i naš najbolji PO otkad ja pratim Zvezdu. Sve ovo je dovoljan razlog da Tomić bude više zapamćen po dobru nego po lošem. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Niko ne spori Tomicu ABA ligu, taman posla da se na to misli, samo kazem da jedino Dejo moze da radi sa KKCZ na nacin da to ima smisla. 

 

To sto je iskopao Fajea, ok, iskopao je i Sakota Pantera, pa sta sa tim? 

To su vise kvaliteti za mesto SDa, a ne za trenera. Meni je bitno na sta lici tim na terenu, a u EvroKupu nije licio na nista. 

Naravno da je uspeh uzeti ABA ligu, ali je dosta pokvari nacin na koji je otisao iz KKCZa, prosto nestvarno i ugurao u velike probleme citav klub, i da nije bila korona, Trinki Vinki bi mozda uzeo ABA ligu protiv Sakote, iako smo imali realno jaci tim na papiru, ali to je sada vec istorija i ne zna se sta bi bilo. 

 

Citava poenta mog upisa je da samo Dejo i KKCZ mogu da opstanu zajedno za nekim smislom, Tomic ocito nije, jer je moguce nervozan covek, zivac, covek je poludeo na tajm autu i otisao. Da li je to definicija trenera za evroligasa?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Tomic je sem ABA lige, ostavio blamantan utisak u EvroKupu, a tek o nacinu na koji je otisao iz kluba, da ne govorimo. 

 

 

 

 

Cilj te sezone je bio povratak u Evroligu. Taj cilj je ostvario, a i ubo je sa pojačanjima. Nikada nije kukumavčio na umor, povređene igrače (pogotovo u plej-ofu), ćutao je i radio. Zabrljao je u sledećoj sezoni, mada mi ni sa njim nismo imali strpljenja. Otišao je na gospodski način, osetio je kakva se atmosfera stvorila i nije čekao da ga navijači oteraju ili Čović. Nikad od tada nije rekao ništa ružno o klubu već je samo isiticao koliko voli Zvezdu. Radonja je nešto posebno, doneo nam je najviše sreće, ali nema ni potrebe za poređenjem niti ljudi da se svađaju oko njih dvojice. Što se mene tiče pamtim ih po lepom i jednog i drugog.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Pročitaj ponovo svoj post, kome je 100% mesto na Tata topiku. Srećom je isti zaključan, bačen ključ i od tada je ovaj PDF mnogo čistije i urednije mesto. 

 

@DrMV 

Voleo bi, ali je obrisan:classic_sad:

Nije mi bila, uopšte, namera da "tatišem", koliko god vas je uvredila jedna konstatacija, koju sam stavio pod navodnike.

Stavljam tačku na ovu,nepostojeću, raspravu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...