Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Fener kad igra  sa petorkom  Kalates Vilbekin Guduric Pjer Hejs je zaista vrhunska odbrana  Hejs i Pjer su bolesnici  ljudi sve čuvaju 1 do 5 govorio  sam i pre par meseci  da su njih dvojica duša Fenera 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fener je ipak bolji tim sa više kvalitetnih igrača.

Monako je pogrešio na 4 i 5 sa Kornelieom i Žaiteom, ništa od njih nisu dobili a tu im čkripi.

Baskoniji kapa dole, borili su se koliko su mogli, jak je Real jbg.

Link to comment
Share on other sites

Cenim da Olimpijakos - Barsa i Makabi - Pao idu u pet utakmica, a da Fener dobija Monako u sledecoj.

 

Real deluje kao ultimativni favorit i za klasu najbolja ekipa u Evropi, ali retko kad se desavalo da neko ko toliko dominira kroz sezonu, na kraju i osvoji. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nebitna stvar. Važno je da mi sigurno igramo EL sledeće sezone, za razliku od nekih. 

I to sto kazes, bitno je ucestvovati u svim takmicenjima. Jbs borbu za nekakve trofeje, dal Evropske ili domace.

 

Druzimo se onda tamo od oktobra, sve najbolje💪

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

I to sto kazes, bitno je ucestvovati u svim takmicenjima. Jbs borbu za nekakve trofeje, dal Evropske ili domace.

 

Druzimo se onda tamo od oktobra, sve najbolje💪

Nema svako sreću da u domaćoj ligi ima konkurenciju malo jaču od kisele vode, pa je skoro pa nemoguće ne stići do finala i biti u borbi za trofej. 

 

Pozdrav, vidimo se u Cancunu ✌️

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...