Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 11/7/2023 at 6:53 PM, Gb92 said:

jel nema promene kluba do polovine evrolige? 

До јануара ваљда,не знам да ли има неких изузетака...У сваком случају чудна прича и неозбиљност Вајлдозе.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, ChrisJudd said:

Koliko god da sam siguran da bi nam značio Bruno sutra, makar na 5-10 min, mislim da ga Željko neće staviti u 12 čisto iz pedagoških razloga jer bi to trajno sjebalo Tristana ili Balšu koji bi ostali u civilu zbog lika koji je tek sleteo.

Ако је спреман и Жељко процени да може да помогне на утакмици, играће. То је све, нема потребе да се нагађа шта мисли Жељко или било ко други.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  podsetise me ove pretnje Venecije tuzbe itd. na situaciju kad je Vildoza potpisao na nas i isto tako su odmah iz Baskonije reagovali tuzbe itd...epilog, nikad nista se vise nije culo o prici Baskonija-Vildoza tako da ne verujem da ce se o Venecia-Kaboklo nesto cuti...svesni su oni odavno da su ga izgubili, izvukli su verovatno neko obestecenje i na kraju svi srecni i zadovoljni...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hakeem said:

  podsetise me ove pretnje Venecije tuzbe itd. na situaciju kad je Vildoza potpisao na nas i isto tako su odmah iz Baskonije reagovali tuzbe itd...epilog, nikad nista se vise nije culo o prici Baskonija-Vildoza tako da ne verujem da ce se o Venecia-Kaboklo nesto cuti...svesni su oni odavno da su ga izgubili, izvukli su verovatno neko obestecenje i na kraju svi srecni i zadovoljni...

Doslo je vreme da Zvezda i Partizan imaju love i uticaja da otimaju igrace bogatim evropskim ekipama. Verujem da je vecina nas svesna da se to desava van svake ekonomske, trzisne i sportske logike. Bilo bi lepo da se ova ludacka situacija iskoristi i da se napravi neki rezultat. Ako mora neko neka bude Zvezda! 😃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Christofer Moltisanti said:

Doslo je vreme da Zvezda i Partizan imaju love i uticaja da otimaju igrace bogatim evropskim ekipama. Verujem da je vecina nas svesna da se to desava van svake ekonomske, trzisne i sportske logike. Bilo bi lepo da se ova ludacka situacija iskoristi i da se napravi neki rezultat. Ako mora neko neka bude Zvezda! 😃

  da ne odemo u off topic mnogo, mi se ovde kolektivno lozimo na to sto je nikad vise para u kosarci sto i jeste slucaj za nase uslove ali ako pogledamo realno ovako iz glave cini mi se da i Partizan i Zvezda su duboko u donjem domu EL po budzetu...

  ne igra budzet ali sto je veci budzet to su veca ocekivanja, ali sa velikim ocekivanjima moze doci do velikog pada...mogu da zamislim sta bi bilo ovde da imamo igracr kao neki bas bogati klubovi pa terali bi igrace i trenere posle svakog poraza...

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

užasna ekipa vodi 8 razlike protiv olyja

Oly dozvolio 17-2 seriju gdje Milutinov izigrava Hakima.

 

Svaka cast za povratak u ovoj cetvrtini ali i dalje stojim pri tome da je uzasna ekipa.

Respect za Barcokasa, batica kad kola idu dolje on ih pusti da idu dolje. 

Cannan, Walkup koji su donijeli ozb doprinos na klupi sjede a divljaju Lountzis, Larentzakis, Brazdeikis👍

Evo nek gledaju one sramne sudije iz Aba lige dal je preko pola ili nije.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Oly dozvolio 17-2 seriju gdje Milutinov izigrava Hakima.

 

Svaka cast za povratak u ovoj cetvrtini ali i dalje stojim pri tome da je uzasna ekipa.

Respect za Barcokasa, batica kad kola idu dolje on ih pusti da idu dolje. 

Cannan, Walkup koji su donijeli ozb doprinos na klupi sjede a divljaju Lountzis, Larentzakis, Brazdeikis👍

Evo nek gledaju one sramne sudije iz Aba lige dal je preko pola ili nije.

sta kazes za moju macku sto moze da igra samo rekreativno? 🦹🏻

Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

sta kazes za moju macku sto moze da igra samo rekreativno? 🦹🏻

Sjajno izdanje👍 

 

Oly ove sezone nije nista specijalno, i dalje sam ubijedjen u skalp Zvezde sledece nedelje. Ovo ovdje ce preokrenuti ali Barcokas brate mili, 17-2 pa 12-0 seriju da dozvolis🤦‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pa jeste povredjen Milutinov, bio je GTD.  Ne znam ni zasto ga forsiraju da igra kad ocigledno nije spreman.

Nije djelovao povrijedjeno kad je igrao vec jako bezobrazno sa forsiranjem.

 

Hvala za info svakako.

 

Ajde Oly

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...