Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

5 minutes ago, Henry Chinaski said:

Covjek je ispao 8 puta u zadnjih osam napada, ne zato sto su ovi imali brutalan protok lopte, vec zato sto se ne trudi ni malo, pa ga je Laza napusavao


Jesi video sta je covjek uradio u prvoj cetvrtini? I sta radi generalno ove sezone?

To sto ti hiberbolises ne menja cinjenicu da je to sto pricas laz. Razumem da smo svi frustirani ovim veceras, ali daj da ne budemo idioti.

Link to comment
Share on other sites

Odbrane bez. Ne može na konto derbija i jakog rasporeda da se traži alibi u umoru. Samo malo da se zategne ova odbrana koja nema,, o" od odbrane i ovo može da se dobije. Gubimo samo zbog toga. Sa ovakvom odbranom gubi se i od Mornara a ne EL ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Od kojih je 2 povreda prsta jbt.

A pride nije bas realno da ponavlja partije kao protiv Fenera...

Ali bi bilo pozeljno da ne glumi fikus

Link to comment
Share on other sites

besmisleno je pljuvati po momcima

 

jasno i slepcu da ovo nije ekipa koja moze praviti neku vecu seriju pobeda

 

krivac je Covic koji preko narucenih tekstova sve ovo gleda i "sere" po ovim momcima 

ujedno i po klubu

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Na sta lici Zvezda! 

Ovde moze doci do kraja price o EL.

Bolomboj prestao da igra vec 3 utakmice.

Mi smo bruka, mi primamo 50 poena od najgore ekipe.

Janis pobedio derbi uhvatio Boga za onu stvar.


Bez uvrede, ali ti epitom tastatura navijaca Crvene zvezde. 😄

Vec par puta smo proglasili ovu sezonu gotovom, potom je okrenuli sa dve pobede, i ti posle ovakve kradje Javora imas obraza da prozivas coveka koji je povredjen a medju 3 najbolja igraca nam je ove sezone i trenera koji ne da je odlican, nego ja ne znam, pritom pises MI smo bruka. Sa ovakvim sudjenjem Asvel bi Klipersima dao 50 poena, ne Zvezdi.

Dajte malo mozga i realnosti.

Edited by Mirage93
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

besmisleno je pljuvati po momcima

 

jasno i slepcu da ovo nije ekipa koja moze praviti neku vecu seriju pobeda

 

krivac je Covic koji preko narucenih tekstova sve ovo gleda i "sere" po ovim momcima 

ujedno i po klubu

Upravo nisu krivi momci tu sto nemaju krstenu 4 da im pomogne i olaksa zivot.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mirage93 said:


Bez uvrede, ali ti epitom tastatura navijaca Crvene zvezde. 😄

Vec par puta smo proglasili ovu sezonu gotovom, potom je okrenuli sa dve pobede, i ti posle ovakve kradje Javora imas obraca da prozivas coveka koji je povredjen a medju 3 najbolja igraca nam je ove sezone i trenera koji ne da je odlican, nego ja ne znam, pritom pises MI smo bruka. Sa ovakvim sudjenjem Asvel bi Klipersima dao 50 poena, ne Zvezdi.

Dajte malo mozga i realnosti.

Klipesima bi dao Asvel 50 poena😆

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, drakon1 said:

Hoce li ovo biti jedna od onih utakmica gde ni sami ne znamo gde se nalazimo i onda gubimo utakmicu od obogaljenog protivnika?

 

Nazalost, hoce.

 

Pogubio se i Sferopulos u ovom jadu od utakmice, ne zna covek gde udara, ako je uopste i imao bilo kakav game plan.

 

Masakriraju nas pod kosem, Bolomboj je poleteo i usput izleteo iz opanaka, Gile i Tobiska dva simpaticna rekreativosa, a na 4 smo slabiji od Leotara iz Trebinja. No, zato odbranu spolja ni ne pokusavamo da igramo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od 4 mala faula - 3 na sutu.

 

Mentalno smo apsolutno van utakmice i sem ako ovi ne coukuju opasno, a nece, mi ovo nasom igrom dobiti necemo.

 

Sram vas bilo za ovaj pristup protiv ove grupe gradjana

Edited by NMX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...