Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

On 1/5/2024 at 12:12 AM, NMX said:

Tobi i Deda po 39 minuta protiv Cedoli. Teo nek otputuje direkt za Francusku, da se ne cima.

 

Znam da ce sad drvlje i kamenje ali probati da se dobije Cedevita. Ako ne ide, sacuvati energiju i odraditi utakmicu na autopilotu. Imamo lufta a ide nam duplo kolo gde moramo makar jednu da dobijemo. Sa dve krece opako lozenje.

 

:default_coffee:

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne razumem sta je ocekivao Sveropulos kada je kod egal meča , uveo lazarevica i davidovca???? I onda je usledila serija  olimpije

 

Teodosic koji ne moze da hoda mu igra, dok jago i nedovic na klupi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lazić, Jago, Bolomboj nisu umorni. Kakav bre umor, nezainteresovanost, kad đavo odnese šalu videćete kako imaju da se rastrče. Sreća njihova da ja nisam predsednik, videli bi moje surove metode.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Lazić, Jago, Bolomboj nisu umorni. Kakav bre umor, nezainteresovanost, kad đavo odnese šalu videćete kako imaju da se rastrče. Sreća njihova da ja nisam predsednik, videli bi moje surove metode.

Sreca i nasa

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zarco_srb said:

Sramota je sta imamo u timu... Tobi, Davidovac, Lazarevic. Bruka i sramota da se placaju ova trojica

Nismo mi jos zavrsili sa čišćenjem otpada. Verujem da se čeka taj 15.01.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da imamo 17 el utakmica u 7 dana, ovo je skandal, igras sa cirkus ekipom sa kojom se Volvsi, Hamburzi, Londoni i Kluzevi poigravaju

 

Ali ok, ako ih ovo brukanje natera da kojekakve Tobije i Davidovce isutiraju naglavacke iz kluba po hitnom postupku, prezivece se i to

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Lazić, Jago, Bolomboj nisu umorni. Kakav bre umor, nezainteresovanost, kad đavo odnese šalu videćete kako imaju da se rastrče. Sreća njihova da ja nisam predsednik, videli bi moje surove metode.

Ne znam i dalje o čemu pričate. Sasvim je normalno da Hanga i Teodosić kao najstariji budu umorni, svi ostali nosioci igraju solidno. Da li je Sferopulos trebalo da forsira nosioce između dva dupla kola zato što Lazarević, Davidovac i Tobi nisu ni za šta, pri čemu prva dvojica ne postoje u napadu i inače, a bila su istovremeno ne terenu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...