Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Čemu se mi čudimo?I zašto nerviramo?

Igramo upravo onako kako naš kvalitet nalaže.Po mom mišljenju imamo taman onoliko možda i više pobeda kad se sve sabere.

Kakva bre EL ,kakav plej off kakav plej in sa Davidovcem, Mitrovicem,Tobiškom,Simonom,domaćom osnovom itd,itd.

Mi smo jedna prosečna EC ekipa izričito domaća.

Ulupati tolike milione u ovo čudo od rostera mogu samo neznalice koje se kurče da šatro nešto znaju

 

Marš bre u FMP pa tamo se igraj prvi sam u kraju igre.

Užas.

Jedina dobra stvar je da ćemo posle ovog šamaranje i uloge džaka za udaranje napokon odustati od bilo kakve nade i računice o nekom plej ofu ili inu.

Mi nismo ni za ovu ligu a kamoli za nešto više 

Marš iz kluba bagro nesposobna!!!

Edited by Zadnji vezni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma nije ovde do trenera vec kako je ekipa koncepirana i napravljena.

 

Mi imamo dosta gresaka u formiranju rostera. Svi znamo da nam je ekipa matora i da nam fali na poziciji 4.

I normalno povrede u ovakvom ritmu a ne pomaze ni ta starost i injury prone igraci.

I plus sto smo zajebali sa prvim plejom(gle cuda ne stavljaju se jaja u jednu kosaru)... I doveli smo se u situaciju da se molimo za zdravlje 37godisnjaka(koji jeste maestralan i nije njegova krivica) al jbg. To se u pocetku videlo. Ne moze Sfero da napravi sutera od Mitrovica. Ne moze da napravi dobar spejsing kad imamo limitirane sutere.

 

Dzabe sto je spoljna okej sa sutom ako unutrasnja linije nema ni malo suta(a i ono sto ima nije odrzivo(Toby)). Nije ni cudo sto smo malo prodisali kada je Gidra spusten na 4 umesto Mitra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, spajk32 said:

Nek pusti Smarta malo više, možda uspe da pokrene iako bas jadno izgledamo.. Da se nadamo da im je Sfero objasnio neke stvari na poluvremenu

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Kad kola ovako lose krenu, Sferopoulos tu po pravilu ne pomaze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...