Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Jago je bas bas los, nit brz, nit suter, niti tehnicki nesto dobar s loptom, bukvalno klasicna zujalica ala Rebic. 

 

Ocigledno i da mu ne prija ovo da igra po minut, dva. U Brazilu i u Nemackoj je imao daleko vecu slobodu. 

Edited by Markoss
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Jago je bas bas los, nit brz, nit suter, niti tehnicki nesto dobar s loptom, bukvalno klasicna zujalica.

 

Ocigledno i da mu ne prija ovo da igra po minut, dva. U Brazilu i u Nemackoj je imao daleko vecu slobodu. 

 

Nije u Yagu problem, on moze igrati na EC nivou. Problem je sto smo ga mi birali a ocemo na TOP 8.

 

Ne treba pljuvati toliko po Yagu vec po onome koga je birao(verovatno Ivanovic).

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Kod Davidovca nema nista pozitivno sto se moze izdvojiti.

Spor, trom, nema skok, ni ti pokusava da se odvoji od parketa, masi zicere, sut spolja tragican, nema trunku atletike u sebi, fizicki celokupno deluje zapusten.

 

Najveci krivac je onaj ko je spojio Mitrovica, Davidovca, Simonovica, Tobija. To je najmeksa postavka ikada.  Odbrana i skok ce biti problem svaki meč.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jago je u totalnom autu, ali nikako ne moze biti cirkuzant neko ko je dominirao u jacem prvenstvu od ovog, u evrokupu i na svetskom prvenstvu. Cist nedostatak samopouzdanja, ali tesko da ce kod nas dobiti prostora da ga povrati, pa bi mozda rastanak zaista bio najbolje resenje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

 

Nije u Yagu problem, on moze igrati na EC nivou. Problem je sto smo ga mi birali a ocemo na TOP 8.

 

Ne treba pljuvati toliko po Yagu vec po onome koga je birao(verovatno Ivanovic).

 

Meni su on i Davidovac blize FMP-u nego Zvezdi. Voleo bih za Jaga da gresim, simpatican deckic, ali za sad bas bas nista. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...