Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

 
Brate ovo je drugoligaška ekipa.
 
Čekaj ABA super kup, biće i tu akcije, a kamo li posle Efes i Panatinaikos u Atini.

Kako se lako zaboravi da smo this time last year glatko izgubili od Borca u Čačku, nismo mogli opepeliti. [emoji16] Da ne spominjem turneju po Španiji.

Dobro je ovo, nemoj da zahebavaš. [emoji846]
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:


Kako se lako zaboravi da smo this time last year glatko izgubili od Borca u Čačku, nismo mogli opepeliti. emoji16.png Da ne spominjem turneju po Španiji.

Dobro je ovo, nemoj da zahebavaš. emoji846.png

 

Stoji...

 

Jbg, na ovoj tekmi je u sastavu 9 igrača koji su igrali prošle godine. Igrači koji su u drugom delu sezone dostigli neverovatan nivo uigranosti, ne može to da nestane za mesec dana pauze.

 

Plus na te igrače od prošle godine Jaramaz i Ponitka, koji se, kako sada deluje, jako brzo uklapaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da ovo kazem, ali msm da ce nam dobro doci da nas neko malo istambura u Atini 😁😬 

 

Znam ja da igraci znaju da su ovi rivali do sada klasa ispod nas, ali valja osetiti i pokoji L sada, da se radi i na mentalnom planu. Mada ovo sve je do sada bilo pred nasim navijacima. Vec ce superkup biti krvave oci kosarka.

 

P.s. kakvi su dresovi? Nek neko fotka i okaci 😊

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ne mogu da verujem da ovo kazem, ali msm da ce nam dobro doci da nas neko malo istambura u Atini 😁😬 

 

Znam ja da igraci znaju da su ovi rivali do sada klasa ispod nas, ali valja osetiti i pokoji L sada, da se radi i na mentalnom planu. Mada ovo sve je do sada bilo pred nasim navijacima. Vec ce superkup biti krvave oci kosarka.

 

P.s. kakvi su dresovi? Nek neko fotka i okaci 😊

 

Screenshot-1.jpg

 

Prvo poluvreme je bila bela kombinacija. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

Ovi neće hteti više da igraju prijateljske s vama.

 

Trčanje sa šampionima je oduvek bilo najbolji trening :default_coffee:

 

A ambijent je stvarno bio fenomenalan.

7 minutes ago, Stiletto said:

Kaminskog kad gledaš čini ti se da ne zna gde udara, da ne može vola da ubode i da ima ruke od putera, a onda na kraju utakmice sabereš da je skupio nekih 15 poena i 8 skokova i pitaš se "odakle, bre?"

 

Trebaće Žocu vremena da ga natera da igra bliže košu, a šut da koristi kao SMajli prošle godine - iz baš savršenih pozicija.

 

Ali ima materijala tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...