Jump to content

KK Partizan 2023/24 - UŽIVO


Son_of_a_gun

Recommended Posts

1 minute ago, PatrickStar said:

Jaretu je trenutno mera Spartak Subotica

 

Ne bi ni tamo ništa posebno uradio.

 

I Smajli se trudi da se spusti na taj nivo. Opet propušta otvorenu torjku da bi se zabio u 3 igrača i ispustio loptu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

Kakva je sad situacija

 

bez obzira danas pobedili ili izgubili, svejedno moramo pobediti u Pg iduxe nedelje ili?

 

ovo je klasicna nasa utakmica posle duplog kola protiv jaaako zajebane ekipe

Da, ova je rezultatski nebitna jer je Buducnost izgubil od FMP, naravno ako računamo da bi overili 2.mesto sa Zadrom u Areni. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Mislim da bi bolje igrali sa četvoricom na terenu nego sa Smailagićem u petorci. Ovo je nestvarno šta čovjek radi. Ubijeđen sam da bih ja bolje izgledao na parketu samo što sam gledao tri godine ovaj Partizan. Horor.

Edited by Son_of_a_gun
Link to comment
Share on other sites

I sad opet pitaju Zeljka, dal beše Rajko da li će tražiti pravog pleja sledeće sezone, meni je opet delovalo da niti će tražiti, niti vidi problem u tome, a mi 8 asistencija u meču, manjak mozga i smisla za igru na pretek, neverovatno...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, PatrickStar said:

I sad opet pitaju Zeljka, dal beše Rajko da li će tražiti pravog pleja sledeće sezone, meni je opet delovalo da niti će tražiti, niti vidi problem u tome, a mi 8 asistencija u meču, manjak mozga i smisla za igru na pretek, neverovatno...


moram priznati da ja isto ne rszumem njegovu averziju prema klasicnin plejevima od kako se vratio

 

majke mi…

 

mateus nastavlja dobro

Link to comment
Share on other sites

Najbolja četvrtina Balše u karijeri, kada su kompetitivne utakmice u pitanju.

 

 

26 minutes ago, propolis said:

Meni deluje da Partizan i ne skautira ove ekipe nego samo dodje i odigra na kvalitet koji poseduje. SC maltene svaku akciju koju odigra prodje.

 

Šta očekivati posle duplog kola EL. Petak bili slobodni sigurno, subotu putovali, odrade jedan šuterski trening i to je to.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...