Jump to content

Konačno USO 2023.


Helena

Recommended Posts

Normalno, to polufinale je bilo masakr organizatora, ljudi najlaganije staviše meč u podne. Kei je bio baš u formi te godine, jer je u Madridu tukao prajm Nadala do povrede.

 

Takođe, ne znam šta je problem sa tim, ako se kaže da se Novak teže prilagođava na vremenske uslove u odnosu na druge igrače. Tako je sa igračima koji su tehnički izuzetno potkovani.

 

Zbog toga ima i najviše AO, jer se završnice igraju u kasnijim terminima i retko kad utiče neki spoljni faktor kao šugavi vetar.

Edited by Dracarys
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem, ali nije zilion razloga, nego mu vrućo :wicked:

Znam ja te priče, Fed nije video trofej od 2008. a pre toga 5 puta uzastopno osvajao, Rafa porodio ( ipak) četiri, a on na klimavoj trojci.

Vreme da se to promeni, valjda zna da će i ove godine biti vrućy, plus će biti tu i Alkaraz.

Link to comment
Share on other sites

Nije samo vrucina,vec kombinacija visoke vlaznosti vazduha i visoke temperature a protivnici su igrali bolje i pobedili .Prosto .On je imao probleme sa disanjem od kada je poceo da trenira, operisao devijaciju nosa…majka vise puta govorila o tome ...Nacinom ishrane i stilom zivota minimizirao vecinu ali pomenuti uslovi mu nikada nece prijati .Pa ako ga I ismevaju da je previse svilen,njihov problem

 

5 hours ago, Dracarys said:

Normalno, to polufinale je bilo masakr organizatora, ljudi najlaganije staviše meč u podne. Kei je bio baš u formi te godine, jer je u Madridu tukao prajm Nadala do povrede.

 

Takođe, ne znam šta je problem sa tim, ako se kaže da se Novak teže prilagođava na vremenske uslove u odnosu na druge igrače. Tako je sa igračima koji su tehnički izuzetno potkovani.

 

Zbog toga ima i najviše AO, jer se završnice igraju u kasnijim terminima i retko kad utiče neki spoljni faktor kao šugavi vetar.

Da osvoji titulu u 7 bo5 treba da se neke stvari poklope

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Runeu nije baš svejedno što igra na sporednom terenu broj 5 kao četvrti nosilac turnira.

Da bas sam sinoc čitala tw koji je postavio.A komentari su razni od zaigraj bolji,zabavniji tennis pa  do on samo pomaze fanovima da pronadju taj stadion.Ne može da se ne napravi paralela samo sa Wimbledonom gde je Novak ,No1. visestruki osvajac turnira ,branilac titula bio bacan čak i na C2,o C1 sa kisnom prognozom da ne govorimo…

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Keira said:

Da bas sam sinoc čitala tw koji je postavio.A komentari su razni od zaigraj bolji,zabavniji tennis pa  do on samo pomaze fanovima da pronadju taj stadion.Ne može da se ne napravi paralela samo sa Wimbledonom gde je Novak ,No1. visestruki osvajac turnira ,branilac titula bio bacan čak i na C2,o C1 sa kisnom prognozom da ne govorimo…

Jeste, Novaka kao višestrukog šampiona su saplitali gde god da su mogli, čak i kad je imao desetak slemova. Tek u poznoj fazi karijere je počeo da dobija stalno centralni teren i velike privilegije, nakon što je RF prestao da igra.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Keira said:

Da bas sam sinoc čitala tw koji je postavio.A komentari su razni od zaigraj bolji,zabavniji tennis pa  do on samo pomaze fanovima da pronadju taj stadion.Ne može da se ne napravi paralela samo sa Wimbledonom gde je Novak ,No1. visestruki osvajac turnira ,branilac titula bio bacan čak i na C2,o C1 sa kisnom prognozom da ne govorimo…

:classic_laugh: ja ovo nisam znala!

 

Link to comment
Share on other sites

Kakav žreb za US, da ga je Nolo crtao ne bi uspeo, 4R Felix (koji se raspada već duže vreme), QF Fric/Cicipas, SF Rune/Rud.

Alkatraz 4R Nori, QF Zverev/Siner, SF Medved/Rubljov.

Svi preduslovi su stvoreni da ima šansu da osvoji, sad je sve do njega.

Link to comment
Share on other sites

JJ i njene legendarne izjave 😍

A ako se secate ona je jos tada pricala o cupavim lopticama, njihovoj tezini i razlicitim proizvodjacima, a svi su joj se smejali i posmevali 😕

Kako joj ne uspe da uzme taj jedan GS, USO i RG su bili tako blizu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...