Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

 

jesil siguran? šta je uopšte bilo 2011e? verovatno evropsko ako je i dalje na dve godine ali se ne sećam toga

Da, Eurobasket '11. U grupi igrali pa posle smo ispali od Rusije. 

Just now, uini said:

 

daklem, 4x tekmi je igrao? 

 

ova 2011a što miki pominje nema veze ili kako?

2013 nije igrao, tad je propustio zbog povrede EP u Ljubljani.

Link to comment
Share on other sites

2011. je, ako se ne varam, bio Euro gde smo fino igrali do onog promasenog zicera Savana za pobedu protiv Francuske. Od tog momenta je krenuo raspad, mislim da su nas tad Litvanci rutinski resili, a koliko pamtim, Teo je bio bas los na tom turniru.

 

Isto ako se ne varam, to je Euro na kojem je Bo Mekejleb gazio u makedonskom dresu.

Edited by holden c.
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, holden c. said:

2011. je, ako se ne varam, bio Euro gde smo fino igrali do onog promasenog zicera Savana za pobedu protiv Francuske. Od tog momenta je krenuo raspad, mislim da su nas tad Litvanci rutinski resili, a koliko pamtim, Teo je bio bas los na tom turniru.

 

Isto ako se ne varam, to je Euro na kojem je Bo Mekejleb gazio u makedonskom dresu.

 

a daa, sećam se promašaja savana, do tad smo dominirali i ekipno i on pojedinačno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, holden c. said:

2011. je, ako se ne varam bio Euro gde smo fino igrali do onog promasenog zicera Savana za pobedu protiv Francuske. Od tog momenta je krenuo raspad, mislim da su nas tad Litvanci rutinski resili, a koliko pamtim, Teo je bio bas los na tom turniru.

 

Isto ako se varam, to je Euro na kojem je Bo Mekejleb gazio u makedonskom dresu.

Da, tada smo posle tog poraza od Francuza pogubili sve zivo. Izmedju ostalog Spanci nas naduli a i Litvanci nas dobili

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja se secam da smo igrali ok kosarku u najavi, onda se raspali (malo podseca na ovu sad eru) i da je Teo bio los. Secam se i zicera Savanovica.

 

Spance sam potisnuo koliko sam mogao, a onda prosecna Rusija nas rutinski resila. To prvenstvo mi je jedno od bljutavijih, u rangu blamiranja sa Sakotom i Mokom.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, McLeod said:

Ja se secam da smo igrali ok kosarku u najavi, onda se raspali (malo podseca na ovu sad eru) i da je Teo bio los. Secam se i zicera Savanovica.

 

Spance sam potisnuo koliko sam mogao, a onda prosecna Rusija nas rutinski resila. To prvenstvo mi je jedno od bljutavijih, u rangu blamiranja sa Sakotom i Mokom.

Kako si potisnuo, daj recept da zaboravim Sloveniju '17 i Argentinu '19?😀

Link to comment
Share on other sites

Te 2011-te je trebalo da uzmemo minimum bronzu,iako je realan domet te ekipe bio zlato.

Mlada i poletna ekipa sa već ozbiljnim iskustvom igranja za reprezentaciju.

Gde bi kruna bila na Olimpijadi naredne godine u Londonu.

 

Nažalost,sve je stalo u taj Savanov promašen zicer protiv Francuza gde smo psihički potpuno pali i nismo se oporavili.

Kešelj je protiv Francuske odigrao partiju karijere,kao juče se sećam kako je sipao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko ko debelo zajebe, pa dobije drugu priliku...

 

Imamo bagova koliko hocemo, ali najstrasniji je onaj u glavi. Ova ekipa je jedan rolerkoster, moze svasta da nam priredi. Manjka tu i kvaliteta, balansa, vodjenja... A opet, ima necega, deluje da ima duha, vica, zelje, zajednistva... Ima i individualnih resenja, ima i momenata lucidnosti.

Ono sto zelim sutra da vidim je dobro spremljena igra, mir u glavi i da damo sve od sebe da se igra kosarka koju mi volimo i zelimo. Dugo nismo videli da nasa repka raste tokom turnira, a to je ono sto nam treba, pre svega mentalno.

 

Retko ko dobije drugu priliku... Ali druge prilike se moraju iskoristiti!

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Plasim se se da ce sutra na fore i fazone da indisponiraju igrace tipa Avramovic, Vanja, NJovic, i da ce onda mahom teret da preuzmu Gudura i Bogdan sa nekim nerezonskim resenjima.

Iako ne podrzavam naturalizovanje stranaca, mislim da bi nam samo tako sad legao jedan Kevin Panter koji izlazi iz top sezone gde je bocnuo kad god treba sa pobedu. Iako smo doktorirali ranije da je Bogdan overall bolji igrac od Pantera, da smo imali njega umesto Bogdana protiv Italije, nema sanse da bismo izgubili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...