Jump to content

UEFA Champions League 2023/24


Don Juan

Recommended Posts

Najgore od svega je što Superliga ne bi bila potrebna španjolskim gigantima i kriminalnoj organizaciji po imenu Juventus, samo da su, umjesto pohlepe, pogledali što rade Premierligaši s parama od TV prava, odnosno kako ih dijele i prepisali taj model. Ali ne, daj meni sve, mene najviše gledaju. Da hoće Engezi dati jedan odjeb tome. Baš me zanima koga bi zanimala Superliga bez njih.
I ne, ne držim stranu UEFAi i FIFAi, neg mi jednostavno "spas nogometa" i "Florentino Perez" u istoj rečenici zvuči kao skeč iz Monty Pythona

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sledeci klubovi su dali saopstenja da nece ici u super ligu iako su pozvani (za sve imate link do saopstenja kluba ili do twittera Fabricija Romana)

 

1. Bayern

2. Manchester United

3. PSG

4. Dortmund

5. Sevilla

6. Atletico Madrid

7. Chelsea

8. Inter Milan

9. Roma

10. Real Sosijedad

11. Liverpul

12. RB Salzburg

13. AS Monaco

 

 

Klubovi koji su otvoreni za ucestvovanje u SuperLigi:

 

1. Real

2.Barcelona

3. Napoli

 

IK Klasvik je obecao da nece u SuperLigu ako budu pozvani a Pescara je napisala saopstenje da nisu pozvani u SuperLigu tako da se nece oglasavati na tu temu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Sir Alex Ferguson said:

Sledeci klubovi su dali saopstenja da nece ici u super ligu iako su pozvani (za sve imate link do saopstenja kluba ili do twittera Fabricija Romana)

 

1. Bayern

2. Manchester United

3. PSG

4. Dortmund

5. Sevilla

6. Atletico Madrid

7. Chelsea

8. Inter Milan

9. Roma

10. Real Sosijedad

11. Liverpul

12. RB Salzburg

13. AS Monaco

 

 

Klubovi koji su otvoreni za ucestvovanje u SuperLigi:

 

1. Real

2.Barcelona

3. Napoli

 

IK Klasvik je obecao da nece u SuperLigu ako budu pozvani a Pescara je napisala saopstenje da nisu pozvani u SuperLigu tako da se nece oglasavati na tu temu.

 

Nijemci očekivano, najveći engleski klub očekivano, United očekivano, Chelsea svaka čast, Inter svaka čast, Atletico veliki thumbs up, Salzburg također. PSG za mene najveće iznanađenje. Sevila, Sociedad, Monaco, Roma realno nebitni.

Klubovi otvoreni za učestvovanje: pazi ti Napolija. Pa sve po čemu ste poznati, svaka priča, mit i legenda vezena uz vas je sušta suprotnost Super ligi. Ova preostala dva gnojna ćira ne treba ni komentirati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
5 minutes ago, Volter said:

Možda su oni videli nešto što mi nismo al bilo je prilika da to i vidimo. Nikako da vidimo usporeni snimak i zašto je bio ofsajd.

 

Henrihs je bio Luninu iza leđa, on je bio u ofsajdu. Kako je to uticalo na gol Šeška, to već ne znam.

 

Just now, Xpert said:

Ni ovo nije žuti. Sprdnja.

Sudija nije dorastao ovom meču.

 

Sudija se izgubio ko pile u tri hektara, a još nije ni poluvreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Da je bar svirao faul zbog kontakta sa golmanom u petercu, pa i da se proguta, ali sudija je svirao ofsajd.

 

Svirao je ofsajd jer je bila procena da je zbog malog kontakta uticao na igru. Da toga nije bilo bio bi gol.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, logika bi trebalo da je takva da je igrac Lajpciga uticao igru samim kontaktom sa golmanom, i zbog toga je ofsajd. Mozda sam permutovao, ali kao da je bila slicna situacija svojevremeno i na nekoj tekmi Juvea dok je CR7 bio tamo.

 

Licno mislim da je odluka kompletan bullshit, golman Reala ne bi onu loptu stigao ispred Seska ni za milion godina, kakav crni uticaj na igru

 

Edit: kolega iznad brzi i koncizniji, u sustini, to je to

Edited by holden c.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...