Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Kakav je igrac PJ, videlo se one sezone u Denveru da svasta zna i da mu samo fali da ostane zdrav, ali da je bas ovoliko dobar nisam znao.

 

Serija onih poludistanci iz driblinga, obruc nisu pipale, sve u dno mrezice.

 

Panter dosta los, ubacio je par suteva u drugom, ali nema sanse da ne vuce nesto, i dalje ne deluje da je na 100%

 

Da su rukomenta pravila Kaminski bi bio suvo zlato 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

spacer.png

 

Bukvalno da pobedimo 40 razlike, ali da u nekom trenutku protivnik napravi 10-0, ona bi pitala za to.

------------

 

 

Elem...

 

Mi smo za 2.5 minuta primili 13 poena, iz 2 Kevinova kiksa, dva dosta teška šuta Kinana.

Do kraja tekme za 37,5 minuta 59 poena.

 

Odlična odbrana.

Edited by realno *w
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Po meni je Panter osim jedno tri baš glupo prodate lopte, igrao pametan meč. Peglao je odbranu, nije silovao u napadu, pogodio je par bitnih šuteva, širio teren za ove koji su izdominirali, pre svega PJ.

 

Generalno mi se dopada što u timu nemamo igrače koji po svaku cenu moraju da ispune neke lične zacrtane ciljeve, prilagođavaju se ekipi.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Carl Johnson said:

Kakav je igrac PJ, videlo se one sezone u Denveru da svasta zna i da mu samo fali da ostane zdrav, ali da je bas ovoliko dobar nisam znao.

 

Serija onih poludistanci iz driblinga, obruc nisu pipale, sve u dno mrezice.

 

Panter dosta los, ubacio je par suteva u drugom, ali nema sanse da ne vuce nesto, i dalje ne deluje da je na 100%

 

Da su rukomenta pravila Kaminski bi bio suvo zlato 😂


pa sta znam, i ono sto je silom prilika ostajao u odbrani, nije bio bas toliko katastrofa…

 

ali doprinos u napadu mu je nemerljiv, ali nemerljiv

Link to comment
Share on other sites

Sve oči uprte u PJa, a Ledej 32 indeks, gotovo bez greške odigrao. Najbolja partija sezone.

 

Bruno bi morao malo da uči post igru od Frenka, ono danas je bilo ozbiljno savršenstvo:

Jak blok, odmah zakorak unutra, povlači beka sa sobom. Onda građenje pozicije, ne kao blesavi Bruno ispravljen skroz, nego u niskom stavu. 

Onda prijem, malo kontakta da se dodatno popravi pozicija, lagani okret i čitanje odbrane. Ako je jaka pomoć, ide pas, ako nije dovoljno agresivno, napada koš. 

Interesantni 0 asistencija, ali dali smo bar 3-4 koša posle njegovih viškova, nego su bili posle ektra pasa.

 

Na kraju +16 sa njime na terenu.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

I to za samo 14 minuta.

 

Da, malo je isekao sam sebe sa faulovima, al jbg.

I opet je imao 2 neverovatna izleta na 10 metara od koša, ali se dobro sećam, jednom smo napravili faul, drugi put Panter izbio loptu, odlična odbrana njegova.

 

 

Ali ok to, meni je i dalje fascinantna Žocova želja da se spusti lopta Smajliju na niski post, protiv bilo koga. Meni to nije jasno i nikad neće biti. To eventualno može odbrana da se zajebe pa da po defoltu skupi, ali osim toga, većina napada se vrlo tragično završi. On pada, ispadaju mu lopte, svega ima, samo koša nema. Ulanovas ga nazida, pa napadne Lekavičijusa licem, sve ludost za ludošću.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

Sve oči uprte u PJa, a Ledej 32 indeks, gotovo bez greške odigrao. Najbolja partija sezone.

 

Bruno bi morao malo da uči post igru od Frenka, ono danas je bilo ozbiljno savršenstvo:

Jak blok, odmah zakorak unutra, povlači beka sa sobom. Onda građenje pozicije, ne kao blesavi Bruno ispravljen skroz, nego u niskom stavu. 

Onda prijem, malo kontakta da se dodatno popravi pozicija, lagani okret i čitanje odbrane. Ako je jaka pomoć, ide pas, ako nije dovoljno agresivno, napada koš. 

Interesantni 0 asistencija, ali dali smo bar 3-4 koša posle njegovih viškova, nego su bili posle ektra pasa.

 

Na kraju +16 sa njime na terenu.

 

 

Imam utisak da još agresivnije može u nekim trenucima da napadne obruč, dobije loptu iz pika, 1 na 1, bez pomoći u reketu on gleda, volim i ja što umeš taj izlazni pas ali pročitaj i kad treba odma na obruč, na konto toga i malo bacanja dobija za nekoga sa takvom igrom na postu

 

Al to je to, to je ta rola njegova koja nam treba, da je pogodio onu prvu trojku savršena utakmica od njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I da, još ovo sam hteo:

 

81 poen sa 4 trojke  i 25% šuta za tri, stvarno mislim da nema puno ekipa u EL koje mogu to.

 

Takođe, potpuno lud podatak da smo na 6 od 12 tekmi koje smo dobili, gubili dvocifreno.

Edited by realno *w
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Derbi bitan, cak i da pored pobede na kraju ostanemo drugi, da pokazemo sami sebi da mozemo da ih dobijemo na strani i da im eventualna prednost domaceg terena ne znaci mnogo. Ne sumnjam da ce Teo i Nedovic stisnuti zube, jer gazda mora da se pere preko ABA posto se ne lozi na EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shikamaru said:

Imam utisak da još agresivnije može u nekim trenucima da napadne obruč, dobije loptu iz pika, 1 na 1, bez pomoći u reketu on gleda, volim i ja što umeš taj izlazni pas ali pročitaj i kad treba odma na obruč, na konto toga i malo bacanja dobija za nekoga sa takvom igrom na postu

 

Al to je to, to je ta rola njegova koja nam treba, da je pogodio onu prvu trojku savršena utakmica od njega


od toliko frke za bacanje peskira i svadje, dobijes da covek odigra odlicnu utakmicu

 

i dalje ima problem sa samopouzdanjem, ali kao sto rekoh, ozbiljnu rezervu imamo u njemu…

 

sta za vikend? Ici na max ili ze pokusati sacuvati za vrlo bitno duplo kolo

1 minute ago, realno *w said:

I da, još ovo sam hteo:

 

81 poen sa 4 trojke  i 25% šuta za tri, stvarno mislim da nema puno ekipa u EL koje mogu to.

 

Takođe, potpuno lud podatak da smo na 6 od 12 tekmi koje smo dobili, gubili dvocifreno.


e za mene je to kosarka…  

 

sto nismo silili za tri po svaku cenu… i dali 81 kos, sa 25% suta za tri…

 

moze ova ekipa jos vise… a da moze dosta manje videli smo nekoliko puta 😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shikamaru said:

Ne znam kud mene nađe, ja sam odma rekao da mi se svidelo ono na klupi u Atini  😅

Il ti je samo moj post bio dobar šlagvort 

Oprosti

 

Zaboraviy da isecrm.. to sto si napisao za trojku da je pogodio

 

imao je u drugom otvoren sut al ga je propustio upravo zbog manja samopouzdanja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

I to za samo 1415 minuta.

 

Pa i ne bio mu toliki+- kad ga Željko klupira čim protivnik krene u napad.

 

Šala mala, dobar bio Frenk.

 

U derbiju iskoristiti i sveže igrače, pre svega Smita, Ponitku i Bruna, proširiti malo rotaciju pa šta bude.

Link to comment
Share on other sites

kad bi me neko pitao, ko ima najbolji rpster od 15 igraca u evropi? ja bih mu rekao: partizan.

kad bi me pitao: kako igra taj najbolji roster i sta ce uradi? ja bih mu rekao: ne valja nista i uradice nista, 

gomila igraca koi gase jedni druge, ne sinerguju, no obratno, funkcionisu na stetu drugih. 

prosle godine je bilo stogod. imao si videti ljude koi se hrane jedni od drugih. dodaju. nadogradju. poslovicno, basket, vrv najbolji koi sam gledo.... od zeljkovog fenera. ove godine.... ne valja ovo nista rodjaci,

brao pj, al ne moz se igra sam basket,  brao kapiten ( zmurimo na onaj sumrak sa izgubljenim loptama) za odbranu, al to treba neko drugi, ti da heftas u napad. brao leday za tvoje. brao kaminski za tvoje. al sve to nie zajednicko....

jbg, meni do zeljka. 100x cu reci. najveci. najbolji. neupitan. meni qrcu ne valja ovo sto radi. debela andrea bi full zajebanija bila sa ovim firepowerom.

kao sto rekoh, neupitan. dok god hoce. kako hoce. nista od ovog sto kritikujem, bez njega bilo ni ne bi. svi to znamo. al brt, ne svidja mise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo jos jedan detalj u vezi sa Frenkom veceras. Pravi dva faula u rasponu od 6-7 sekundi igre na 20 sekundi do kraja trece cetvrtine. To su mu ujedno treci i cetvrti faul. Zeljko ga ostavlja da igra od starta cetvrte, ovaj odigra odlicno u napadu, i sasvim pristojno u odbrani skoro celu cetvrtinu bez izmene. 
Mislim da ce mu znaciti ova rola u nastavku, kako zbog samopouzdanja ali i da vidi da moze da se igra i bez da se pravi glup faul svaku drugu odbranu. 

I vratio se Zek, konacno. Pored odlicnog ucinka, jos vise me raduju ona njegova energija koja se vratila, a koja pokrece i ostale. Kakva je to glava…

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nema energie bez lesora. na kraju tekme se videlo.

boze, sta sam ja doceko da pisem....

inace, bez zajebancije,ogroman problem. fali luda energetska glava, da zapali, da spoji, da foxusira, da ih jebe sve loodi bircha.... opet sam se razgalopirao... laku noc. 

Link to comment
Share on other sites

Sve je rečeno o ovom meču.

U nedelju imamo priliku da već grogiranog protivnika nokautiramo kom nakon toga sledi građanski rat u njegovim redovima, a nama autoput do domaćinstva i titule u ABA.

 

Ovo je za sada jedina do or die utakmica ove sezone što se mene tiče i ništa do polufinala EL ne može njenu važnost da umanji.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne mogu da pisem o tekmi posle onog sranja na ulici

Ovo je 4 put ako se ne varam u zadnjih godinu dana da se to desava i nikom nista...

I klub cuti aloooooooo bre indijanci mlate vam navijace, pa bar upotrebite onu "najostrije osudjujemo" i terajte se u tri lepe

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, TripleJ said:

 Ne sumnjam da ce Teo i Nedovic stisnuti zube, jer gazda mora da se pere preko ABA posto se ne lozi na EL.

 

kakav odron od upisa.

 

---

nisam ni gledao tekmu, dosao sam samo da likujem oko pj doziera, kojeg sam ja stvorio, kao moka.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mipivi said:

 

 

7 hours ago, realno *w said:

Da, malo je isekao sam sebe sa faulovima, al jbg.

I opet je imao 2 neverovatna izleta na 10 metara od koša, ali se dobro sećam, jednom smo napravili faul, drugi put Panter izbio loptu, odlična odbrana njegova.

Jednom je u onoj seriji dok smo ih stizali najstrašnije ispao na pola terena pa smo primili lagani koš ali ostalo je bilo ok. Ostalo mi je u glavi kako je kod jednog od izleta ostao da čuva Evansa da ne primi loptu i to je super ispalo pošto nekoliko sekundi nisu uopšte znali šta da rade.

 

Mislim da je 3. i 4. faul napravio namerno, nesvestan koliko ih ima.

7 hours ago, realno *w said:

On pada,

Pisalo se dosta o tome, neverovatno je i dalje koliko je čovek nestabilan na nogama. Težište mu je užasno visoko a rad nogu kriminalan.

 

7 hours ago, ScepanScekicSto said:

sta za vikend? Ici na max ili ze pokusati sacuvati za vrlo bitno duplo kolo

Recimo da će oni na terenu ići na max ali da će minutaža biti smanjena mnogima.

 

E da, Trifa je imao sasvim ozbiljnu ulogu u odbrani ali mu je samopouzdanje u napadu baš u kanalu.

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...