Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, djole said:

jesam li se ja istripovao ili je bila prica da ce da doniraju 1000 dindzi za svaku ubacenu igracku, a sada se to uopste ne pominje?

 

46 minutes ago, realno *w said:

NIS

 

Quote

Noćas smo zajedno poslali prelepu sliku o humanosti i spremnosti da uvek budemo na raspolaganju socijalno ugroženoj deci. Hvala svim navijačima koji su večeras doneli nekoliko hiljada plišanih igračaka i poklonili ih mališanima.

Hvala našem dugogodišnjem partneru, kompaniji NIS koja je dodatno obogatila ovu akciju i koja će usmeriti značajan novac za nabavku tople odeće i obuće.

Kao što je red, prikupljene donacije ćemo uručiti zajedno!

 

Je l' vas samo ja pratim na Insta? 😛 

Sad samo ne treba zaboraviti na ovo, da vidimo šta će biti u narednom periodu.

Link to comment
Share on other sites

kako mrzim kad nas zeljko vrati na fabricka. ona iz novembra. koje sumanuto vodjenje tekme...

naravno, na to se nadoveze najgora tekma u partizanu za pantera i ledeya. pj obaska.

sta je andja bogu skrivio pre nekig 2-3 nedelje, samo zoc zna...ali kad ga je konacno ubacio, umesto ledeya... rekoh, toeto, motaj kablove, raaturaj muziku, troluje nas zeljko...

Link to comment
Share on other sites

Dosta smo bili nervozni i dekoncentrisani. Videlo se to i po gomili promašenih šuteva, ali i po zaboravljenim kretnjama, pravljenju faulova dok smo u bonusu, itd... Prvo Kaminski, a onda PJ koji ulazi agresivno na igrača, a takođe smo u bonusu, nakon čega i pravi bespotreban faul, a onda dobija i tehničku.

 

Bruno je sinoć bio totalno pogubljen u napadu, nije mi bilo jasno zašto ga je držao toliko u prvom poluvremenu. Delovalo mi je da je išao na pik u kontra stranu od dogovorene, svaki put su mu objašnjavali, a na kraju je Žoc ispizdeo i izveo ga iz igre. Naravno, uz trošenje TO da mu se objasni gde greši.

 

Takođe, nije mi jasan Tristan kao starter i to ga ne menja 7, 8 minuta... 

 

Nadam se da će Jaretu značiti ova tekma. Prilično je loše krenuo i sad.
Mora više da probija pa da izbacuje pasove, kao što je Brunu na zicer, Zeku na tri, mislim i Kaminskom na pop. 
Zabole me oči kad krene jako prvi korak i onda stane, nekad čak i sa driblingom prestane, pa nema kome da izbaci... Ili kad krene da vrti pik 4 puta i ništa ne uradi.
Mora svaki put da ide jako do kraja, pa da onda traži rešenja, ovako je prilično ograničen kao organizator.

 

I samo da pomenem Nanelija, koliko je čovek naložen, svaka čast.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

a, ja volim ogija... treba digra u partizanu.

ne u ovom. napravljenom da uzme EL. ako ogi igra i jos gore, najbolji je na terenu, znaci, nevalja nista. sinoc je bila takva. da nije brt naneli  vuko, ne bi bilo ni onako frustrirajuce blizu. bilo bi, frustriraju 100 godina daleko.

protiv skromne ekipe. svaka cast na haslu, drugoj starosti prve petorke, dobrom koucu... al nisu oni ni u prvih 8. 

Link to comment
Share on other sites

Nadao sam se 10:7 skoru koji bi bio onako baš lep ali dobro...ne može sve glatko da ide...Virtus baš ozbiljna i lepo posložena ekipa. Igraju dosta pametno i čvrsto, nisu džabe tu gde jesu ali su išli realno preko granice faula. Sudije su nas prvo izmasakrirale faulovima Doužera i Pantera odmah u prvoj četvrtini što nas je prilično otupelo, a onda su dozvoljavali na tom istom Panteru bodičekove, uvaljivanje kolena i sl. Baš je bilo diskutabilnih deonica. No, i pored toga i pored naše ne baš sjajne igre, mi smo imali šansu koju ovaj put nismo iskoristili.

 

Ako uporedimo skor sa prošlom sezonom: na 17 kola bili smo na 8:9 sada smo na 9:8. Razlika je što smo tada imali onaj ponor posle 3:3 kada smo otišli na 4:9 pa se vratili na 8:9 dok je sada to bili onako dosta stabilno sa ovom nekom serijom od 5 pobeda zaključno sa Valensijom.

 

Ako uporedimo iste utakmice koje su igrane ove i prošle sezone skor prošle godine je bio 7:10 tako da smo tu eto u plusu za te neke dve tekme. U odnosu na prošlu "kiksirali" smo protv Vritusa ovde, tamo protiv Bajerna i protiv Efesa, dok smo napravili "plus" protiv Asvela i Valensije away i Fenera, Zvezde i Armanija kod kuće gde smo prošle redom gubili. Ostalo je isto. Čini se da će biti potreban isti broj pobeda (20) za to neko 6. mesto tako da će nam biti neophodna opet ona ludačka forma i niz. Da odbranimo domaći teren, osim možda protiv Reala (7 pobeda) i da se osim protiv Albe jure pobede na još tri gostovanja od preostalih (komšije, Fener, PAO, Monako, Virtus, Armani, Barsa) što će biti poprilično zajebano. No, jedna po jedna. Bilo bi izuzetno bitno za dalje takmičenje ukoliko bismo uspeli sad da vežemo Asvel i Zvezdu za 11:8.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

sta ti on kriv, sinoc odigro dobro.

sudjenje... majka je bila cesta rec. no, irelevantno za rez.

mogu razumem krs utakmice, ljudi koji ih nikad ne igraju, pantera i ledeya. nikad uvek bude nekad.

nmg razumem, ono, od pj. onoe bilo... ono. nevredno komentara. 

Link to comment
Share on other sites

Nebitno de cemo biti. Ova ekipa je napravljena tako, da moze da pobedi svakog. Svukud.

 

Nije jos tu. Pitanje i dalce biti. Za zeljka.

 

Prosla recimo.nije bila. Ali jeste. Znam :) takav je sport. :) i zivot. Lomljenje alexe u blokiranju tavaresa :rolls eyes je sprecillo da bude.

Edited by mipivi
Link to comment
Share on other sites

Juce Jaramaz 12 poena,

4 od 4 iz igre

 

Najveci index korisnosti 20 i najveci plus minus +7

 

Posto je i juce bio glavni krivac... U prvom poluvremenu, valja i nekad  pohvaliti kad dobro odigra. 

 

 

Ledej 0 index,

ne prvi put ove godine losa partija

 

Ponitka na standardnih 2 poena u proseku. 

Link to comment
Share on other sites

Ponitka... Kolko minuta, tolko muzike. Meni bi igro vise, sigurno bi njega ubacio mesto, sinoc opicenog leedeya, ne andju. Al ja nisam zoc.

 

Ogi... Ono sinoc je bila rapsodija. I opet... Nedovoljno. Stoji napad. Dok se on ne doseti da ne moz se igra 4 na 5... Prodje tekma.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Da se ne lažemo, ovo je ozbiljan poraz i pozdrav od TOP4 i neizvesnost za TOP6.

Za neutralisanje ovog poraza biće potrebna pobeda protiv Barse, Virtusa tamo sto je teško za očekivati jer će biti još neočekivanih poraza u Areni.

Mislim da je najbolje sto ćemo moći 19:15. Videćemo za šta će to biti dovoljno.

Pozdravio te Jaramaz

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kako ide vreme, tako me sve vise nwrvira, ono sinoc. Mrzim takve tekme. 

 

Dodje barsa u stimungu, pre 2 metra, oduci te od kosarke, rasrafi na delove i posalje u servis na opravku. Kul. I can live with that. 

 

Bitna tekma, protivnik ko nacrtan... I ti se nicim izazvano, sam raspadnes. Fucking hate that.

Link to comment
Share on other sites

Makabiju gostujemo u Izraelu JEDINI u od svih.

Barca nam dođe našpanovana i oduči nas od košarke, a sad se raspada, čak i po ACB.

Basconia nas dobije, ni oni ne znaju kako su pobedili. Opet, sami smo krivi.

 

Će nam se vrne ponešto, nadam se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sudbina sezone se sigurno nece vrteti oko ogijeve uloge.

oko pj-eve, normalan bih reko, dekoncentracije, a ovako nadrndan, cu reci bezobrazluka, vec hoce. a ponavljajuca je prica. igra, ubija i samo boom wtf momenat. pa opet. a inteligentan decko. a sinocna sekvenca mu je: glupa treca, oprastaju mu tehnicku, glupa cetvrta, ovaj x mu je daju, the end. ae ti ogi nazad da igras i za njegove pare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...