Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Dajte ljudi malo manje kuknjave. Nisam ja optimista sa pokrićem ali ono self-respect. Cak i da izgubimo ko kaže da ne možemo dobiti kod njih u areni. Igramo kući njima je još uvijek ovo strana dvorana, PJ i Jare se dižu, centri će moći makar malo bolje. Jedino ne znam ko je njima odsutan ..Lazić, Nedović Hangu neko spominje? Ukoliko je tako nisu ni oni "dugački" na bekovima, u svakom smislu tih reči.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, odupri se ludilu said:

Dajte ljudi malo manje kuknjave. Nisam ja optimista sa pokrićem ali ono self-respect. Cak i da izgubimo ko kaže da ne možemo dobiti kod njih u areni. Igramo kući njima je još uvijek ovo strana dvorana, PJ i Jare se dižu, centri će moći makar malo bolje. Jedino ne znam ko je njima odsutan ..Lazić, Nedović Hangu neko spominje? Ukoliko je tako nisu ni oni "dugački" na bekovima, u svakom smislu tih reči.

 

Mislim da ovde niko nije to ni tvrdio - ja lično kukam jer znam kakvo nam je mučenje igra bez kapitena bila prošle sezone ono par puta kad smo igrali bez njega

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

 

Mislim da ovde niko nije to ni tvrdio - ja lično kukam jer znam kakvo nam je mučenje igra bez kapitena bila prošle sezone ono par puta kad smo igrali bez njega

Ja zaista imam ružičaste naočare ili sam sve to potisnuo. Sve računam na Jareta iz Trinky ere, na PJ koji porobljava i davi ko zmija žabu prekoputa igrače, standardne Nunnalia i Zeka i Smajlija jedino za Aleksu nisam pametan. Sve kontam jedna je utakmica. Za dalje će biti teze pogotovu ako Ponitka ubrzo ne uđe u svoj modus.

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

Pred utakmicu u cetvrtak sam bio ubedjen da cemo dobiti, pa je bilo jako lose sa nase strane. Veceras ne znam ni sta da mislim. Srecno nam svima sa gledanjem Danila koji popunjava Kevinove patike. Nikad me  nece ubediti da moze da doprinese, i ako je imao finih par utakmica. 

Da vidimo moze li Kaminski da ponovi start utakmice, kad ih je fino u napadu napao. Sigurno ce se sad bolje pripremiti. 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam uspio da ispratim, i komšije su oslabljene večeras (Hanga, Nedović, Lazić)? Naravno da je veliki hendikep neigranje kapitena, ali pred svojom publikom, nakon pobjede u četvrtak (gdje je KP igrao jednu od najgorih utakmica u posljednje dvije godine), nema razloga da se ne ide na pobjedu, odnosno da se ne vjeruje u istu. 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Činjenica je da smo igrali na mahove, iskoristili furiozni početak i kraj. To se ne ponavlja lako. S druge strane, komšiluk je u komadu od oko 25 minuta napravio skoro +30. To je baš zajeban rezultat i pokazatelj nepostojanja na parketu u duuuugom periodu.

 

Koliko je dobro to što ne odustajemo toliko je problem pitanje šta ako iskopamo toliko dubok rov da ne možemo da se iskobeljamo na površinu?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

Kakav je taj?

 

Vidim da nije još igrao EL, a već 28.

Sedam godina se tražio u NBA, za njega je skrojena ona rečenica "two years away from being two years away"  

 

WC statistika

EC Ulm statistika  

NBA statistika

 

11 minutes ago, greenenvy said:

Da li je on u zivotu ikada igrao centra? Mozda PF, ali petica mislim da nije.

Igrao je taj od 3 do 5 ( ko Vesely  😁

Može svakako i peticu da igra, malo viši od Lesora a raspon ruku nerealan, mada primarno verujem da će igrati 4

 

Edited by Shikamaru
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...