Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Nije se desilo.

lol

 

Mogo sam da kazem to za Shaw-a, u odredjenom momentu, za AWB-a nikad. Nikad misam bio odusevljen AWB-om. Mogao da hajpujem samo njegov klizeci start koji jeste najbolji na svetu. A to za pocetak ne znaci da sam ikada mislio da je sjajan defanzivac. Sta vise, dok su svi pricali “ubica defanzivno, rupa ofanzivno” ja sam skretao paznju da uopste nije toliko dobar defanzivno. Ima samo jednu, ne mnogo bitnu stavku u igri. Koja jeste najbolja na svetu. Uglavnom mi se vise svidjala njegova igra ofanzivno nego defanzivno. A ne zato sto je Cafu ofanzivno…

 

Ako mislis da konstatacija da ima najbolji klizeci start na svetu, znaci da je majbolji desno bek na svetu, onda so diskvalifikovan iz svake logičke diskusije…

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, McLeod said:

Jedva cekam da vidim kako cemo da useremo sezonu a u ligi u poslesnjih mesec-dva izgledamo kao najbolji tim u istoriji fudbala.

Vraćaju se Žezus,Zinčenko,Tomijasu,Timber...pomislio bi čovek,tek će da kidaju,kad ono,to je ipak Arsenal.

Šta god da su radili u Dubaiju,izgleda da je vredelo.

 

edit:Žoržinju produžiti ugovor.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

200.gif?cid=790b76117lwmfbet374nj5kb2u8d

 

Realno ovo sto mi igramo trenutno je recimo prime Barsa kad ne bi bila dosadna ili total fudbal Ajaks. Ja se bar ne secam da sam u poslednjih 10-ak godina video lepsi fudbal.

Veceras da smo dali 7 komada ne bi bilo mnogo, cak je i realno imajuci u vidu sta smo videli.

Edited by McLeod
  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...