Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mogli ste i do 3 boda, ubili ste ih zadnjih 15 min. Samo da ste bili zainteresovsniji za 3 boda.

 

Svakako dobra partija i pored nekih icajnih igraca. Na vasem terenu 3 boda lagano uzimate protiv pretendera.

 

Jedini rival vam je City.

Prvih pola sata Arsenal je bio dominantan i onda se primi gol na glup način zbog nesposobnosti Zinčenka koji pusta Salaha da se namesti na levu nogu,pa se tu Liverpul probudio.

Šteta jer je trenutno Arsenal bolja ekipa.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mogli ste i do 3 boda, ubili ste ih zadnjih 15 min. Samo da ste bili zainteresovsniji za 3 boda.

 

Svakako dobra partija i pored nekih icajnih igraca. Na vasem terenu 3 boda lagano uzimate protiv pretendera.

 

Jedini rival vam je City.

 

Reci mi da navijaš za Man Utd bez da mi kažeš da navijaš za Man Utd 😂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, sasha arsenal said:

Prvih pola sata Arsenal je bio dominantan i onda se primi gol na glup način zbog nesposobnosti Zinčenka koji pusta Salaha da se namesti na levu nogu,pa se tu Liverpul probudio.

Šteta jer je trenutno Arsenal bolja ekipa.

 

Pogledaj opet, Zincenko ga nije usmeravao na levu nogu ko sto se ovde pise jednostavno ga je preso Salah, klasa jbg.

20ak minuta u prvom i bili su delovi u drugom kada je Arsenal imao inicijativu, ne znam o kakvoj steti i boljoj ekipi pricas? Livrepul da je bio smireniji u zavrsnici pre svega kod zavrsnih dodavanja dao bi barem 3.

Unisteni ste bili presingom u drugom poluvremenu a zanimljivo kako penal niko da spomene, Arteta bi povuko ekipu da se ono Arsenalu desilo.

 

Edited by Nele
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nele said:

Pogledaj opet, Zincenko ga nije usmeravao na levu nogu ko sto se ovde pise jednostavno ga je preso Salah, klasa jbg.

20ak minuta u prvom i bili su delovi u drugom kada je Arsenal imao inicijativu, ne znam o kakvoj steti i boljoj ekipi pricas? Livrepul da je bio smireniji u zavrsnici pre svega kod zavrsnih dodavanja dao bi barem 3.

Unisteni ste bili presingom u drugom poluvremenu a zanimljivo kako penal niko da spomene, Arteta bi povuko ekipu da se ono Arsenalu desilo.

 

Sad pogledah pregled.Ma prelako ga je Salah prošao.Jeste on klasa,ali opet...

Zinčenko je danas bio rupa i to se znalo da će tako biti i pre početka meča.Pogledaj samo koliko je Liverpul stvorio šansi preko njega.

Da je igrao Tomijasu,ovakve se stvari ne bi događale i samim tim ne bi se otvarao prostor protivničkim igračima,o vazdušnim duelima da ne govorim.

Imam utisak da je Arsenal mogao više da izvuče iz ove utakmice da nisu pravili neke početničke greške.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sasha arsenal said:

Sad pogledah pregled.Ma prelako ga je Salah prošao.Jeste on klasa,ali opet...

Zinčenko je danas bio rupa i to se znalo da će tako biti i pre početka meča.Pogledaj samo koliko je Liverpul stvorio šansi preko njega.

Da je igrao Tomijasu,ovakve se stvari ne bi događale i samim tim ne bi se otvarao prostor protivničkim igračima,o vazdušnim duelima da ne govorim.

Imam utisak da je Arsenal mogao više da izvuče iz ove utakmice da nisu pravili neke početničke greške.

Pa jbg targetiran je kao slabost, ciljano su slane visoke lopte na njegovu stranu to je bilo jasno. 
Ne moze bas ni da se tvrdi kako Salah ne bi radio sta je radio da je igrao Tomiyasu dominirao je on i protiv mnogo boljih igraca cak i ako je u evidentnom padu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Göbekli Tepe said:

 

Paketica pakerica...pet asistencija u poslednja dva  PL kola. Čisto sumnjam da će sledeću sezonu biti kod nas. Kako igra jedno deset timova će se otimati da plate 80 miliona izlaznu stavku u ugovoru. 

Ne znam, nisam siguran. Mozda jedino City i mada su doveli Nunesa umesto njega ljetos i mozda Newcastle.

Chelsea, Liverpool, Arsenal pa ni Tottenham nece biti u prici. Utd ce juriti defanzivnije veznjake. Za koga ti mislis da ce ga juriti? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Göbekli Tepe said:

 

Paketica pakerica...pet asistencija u poslednja dva  PL kola. Čisto sumnjam da će sledeću sezonu biti kod nas. Kako igra jedno deset timova će se otimati da plate 80 miliona izlaznu stavku u ugovoru. 

 

Odbrana MU :classic_laugh: I reakcija... ali mora se priznati odlican lob pas.

 

 

https://www.facebook.com/reel/270613992693083?s=yWDuG2&fs=e

 

Ja i dalje ne verujem kakvi slucajevi sude i sede u VAR sobi u Premier ligi... na snimku se vidi ocigledan nameran pokret rukom. Penal kao suza za L'pool.

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Göbekli Tepe said:

Propustio si kontru 3 na nula ( 3 na 1 ako računaš golmana ), koju je je Raša sjebao tako što je probao sam da završi i nije uspeo. Mada, jedan od ona druga dva je bio Džekson tako da je kontra verovatno bila osuđena na propast u svakom slučaju. 

Vidim da svi sprdaju ovog Jacksona. Inace bih pitao u cemu je fora posto ga gledam prvi put danas, ali lik nije primio jednu loptu kako treba, ozbiljno mucenje u svakom kontaktu, tako da mi je jasno sve.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...