Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

21 hours ago, delgado said:

@Lineker Sansa da i bodovno budemo prvi na tabeli veceras ako dobijemo Fulam kuci. Velika utakmica, jedva cekam.

 Osim zadnjih 15-20 minuta, posle izmena, kada smo izgubili kontrolu i počeli praviti greške a oni kreirati šanse, dobro smo odigrali. Hojbjerg dobro odmenio Bisumu, Ričarlison aktivan, neće ga gol. 

 

Ange rekorder kao debitant po broju bodova posle posle 9 kola.

 

Sve u svemu, ne mogu se žaliti.

Zatvorili ovo kolo, novo kolo otvaramo u petak protiv Palasa u gostima.

 

Villa, Njukastl i mi prijatno iznenadjenje, Iraoli verovatno ističe vreme u Bormutu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2023 at 9:21 AM, Lineker said:

 Osim zadnjih 15-20 minuta, posle izmena, kada smo izgubili kontrolu i počeli praviti greške a oni kreirati šanse, dobro smo odigrali. Hojbjerg dobro odmenio Bisumu, Ričarlison aktivan, neće ga gol. 

 

Ange rekorder kao debitant po broju bodova posle posle 9 kola.

 

Sve u svemu, ne mogu se žaliti.

Zatvorili ovo kolo, novo kolo otvaramo u petak protiv Palasa u gostima.

 

Villa, Njukastl i mi prijatno iznenadjenje, Iraoli verovatno ističe vreme u Bormutu. 

 

 Veoma sigurna igra, ponovo sjajni Maddy i Sonny bocnuli, moglo je doci i do treceg gola da se nisu sudarili oko suta pred kraj, i bilo je jos lepih sansi i akcija. Na kraju 2 solidne sanse za Fulam, ali nije bilo vece opasnosti. Uskoro protiv Kristal Palasa, uf kako bi bilo dobro pobediti i zadrzati prvo mesto i posle ovog kola..

Link to comment
Share on other sites

Moram da protrljam oči i da se uštinem kako bi bio siguran da je ovo stvarno...toliko bola u proteklom periodu da je postalo sasvim uobičajno nemati nikakve nade.

Tako da ni sada ne letim, ali ponovo uživam gledajući Tott i jedva čekam kad opet igraju.

Vidi se i kod igrača da uživaju, da su srećni.

Bentacour se vratio, sjajne vesti.

Paratići je odradio neverovatan posao, toliko dobrih kupovina iz Serie A, to je za neverovati. Vicario, Udogie, Romero, Bentacour, Kuluševski.

Micky VdV je juče bio fantastičan, duel, pas, brzina,...

 

Sreća. :classic_smile:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Bila bi fora da sa Totenhem osvoji trofej a Bajern izvisi za sve.

 

  Reveal hidden contents

image.thumb.png.0aa6c7fbb55f8891051a8481dd625397.png

 

Zasto? Pa nije Kane ne znam sta uradio Totenhemu. Mogao je otici i orethodnih sezona, ostao je i radio svoj posao a sada su dobili ogroman novac s obzirom da ima 30 godina i 1 god ugovora mu je bila ostala. 

Mislim da nijedan navijac Totenhema nema jednu jedinu ruznu rijec da kaze za njega.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Zasto? Pa nije Kane ne znam sta uradio Totenhemu. Mogao je otici i orethodnih sezona, ostao je i radio svoj posao a sada su dobili ogroman novac s obzirom da ima 30 godina i 1 god ugovora mu je bila ostala. 

Mislim da nijedan navijac Totenhema nema jednu jedinu ruznu rijec da kaze za njega.

Ma vise se sprdam. Bilo bi ono fora. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Inace Maddison? Kakva kupovina. Fantastican fudbaler

Što kaže Glen Marej sinoć, Tott je uvek imao nekog maverika, tako da se on uklopio fantastično, navijači ga obožavaju, a deluje i da on uživa, jer mu je i karakter takav, voli i da se šali na svoj i tudji račun, koketira sa navijačima...a kod prethodnih trenera verovatno ne bi ni imao mesta...

Jednostavno, ceo klub je prodisao.

Angeball

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Mislim da nijedan navijac Totenhema nema jednu jedinu ruznu rijec da kaze za njega.

 

 

Nista nije lose uradio osim sto je porobio klub koji je igrao iskljucivo za njega. Totenhem je i u njegovo vreme najbolje partije pruzao kad je ovaj bio povredjen jer su tada igrali kao tim dok sa njim igraju da zlatni decko nakrca statistiku i to je to.

Bas je bio retko odvratan fudbaler u odvratnom timu... i bas je lepa sportska prica sto je otisao u mozda i najodvratniji klub na svetu. 

 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/28/2023 at 3:23 PM, Darth Steva said:

 

 

Nista nije lose uradio osim sto je porobio klub koji je igrao iskljucivo za njega. Totenhem je i u njegovo vreme najbolje partije pruzao kad je ovaj bio povredjen jer su tada igrali kao tim dok sa njim igraju da zlatni decko nakrca statistiku i to je to.

Bas je bio retko odvratan fudbaler u odvratnom timu... i bas je lepa sportska prica sto je otisao u mozda i najodvratniji klub na svetu. 

 

Pa vecina svakog uzorka i grupe su gluperde i mediokriteti. Navijači Uniteda obozava i dalje rooney-a. Nije ni stokholmski sindrom, vise je naivnost

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...