Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Ma lagano, pa Brajton je bolja ekipa trenutno.

 

Nekako mi se cini da navijaci UTD svakog menadzera docekaju kao mesiju, a onda ga teraju najstrasnije 😂

 

Siti je masina, rano je ali vidim kako se ispunjava sve sto sam predvideo: bice ovo rutinska sezona za njih, Arsenal ce pratiti koliko moze, mozda i Liverpul neko vreme ali to je to.

 

Celsi ko je video u vrhu tabele ne znam sta da mu kazem, nek promeni sport.

Juanjted sam video na 5. mestu, sada i to deluje daleko.

 

Brajtonu svaka cast, njima i Aston Vili sam dao lepe predikcije. Ocekujem i malo bolji Njukasl.

 

Totenhem nisam ocekivao da ce ovako startovati, ali ajde jos malo neka prodje da ih vidimo mogu li da se odrze pri vrhu.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da ih nisu nakantali do kraja, ovi porazi od 1-2 gola razlike su prihvatljivi, nece da odleti menadzer... malo masu Norwich salovima i deru se Glazers OUT ali cim vezu 2 pobede, sve to prodje i glavni su kandidati za osvajanje lige.

 

 

1 hour ago, McLeod said:

 

Na stranu sve, ovo je zaista tacno. Cini mi se da Liverpul najcesce dobija te matine termine.

 

378824327_795243785938448_88766264790709

 

Ovo je uzet period od kad je Klop u Liverpulu, strasne stvari... a od ovih 12, 8 je bilo gostovanja.

 

Link to comment
Share on other sites

"And through it all, we’ll play the way we want to, with big Ange Postecoglou, whether I’m right or wrong.

It's big Ange ball, so you can keep your Pochettino, Conte and Mourinho, and even Christian Gross.

Everywhere we go, we're lovin' big Ange instead."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...