Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Sjajan je osećaj pobediti Junajted u samoj završnici,kao i prošle sezone.Razlika je što ovaj put nije bilo zasluženo.Dosta nesigurnosti u predaji lopte i neke glupo izgubljene lopte davale su šanse Mančesteru da iz kontri ugrozi gol Ramsdejla.Samo Odegard ih je prodao nekoliko.Da bi se ovako igralo mora se kontrolisati lopta mnogo sigurnije.

Onoliko kornera i svaka lopta na prvu stativu su me izluđivale.Nije to prvi put ove sezone.Brate,Onana nema visinu,pa mogli su da ubacuju loptu u sam peterac a da se golmanu pravi blok.Ali ne,Martineli nije uspeo ni jednom da podigne loptu.

Rašford i Entoni su odlično udvajali krila Arsenala i nikako Martineli i Saka nisu uspevali da probiju po boku.Nadao sam se da će Saka izdominirati,kad ono on odigrao najlošiju utakmicu poslednjih par sezona.

@advokat kuče, tečefon,Rajs odličan iako je i on jednu loptu prodao pa je usledila kontra.

Utisak je,kao što je @McLeod napisao,Arsenal je jedva pobedio nikad gori Junajted.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

@sasha arsenal zasto Martineli izvodi prekide? Prosto mi je nevjerovatno da onako ocajno izvodi i da je dalje izvodjac. 

Arteta ili njegov asistent insistira kod kornera da lopta ide ulaznom putanjom.U ovom sastavu izgleda da je on jedina opcija.Kad uđe Trosar ili neko sličan,onda i oni preuzimaju izvođenje.

@Darth Steva,kopiramo Siti iz prošle sezone.Usporen početak i jaka završnica sezone :classic_biggrin: .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Darth Steva said:

 

Nista neocekivano... 12:30 kickoff gostovanje posle reprezentativne pauze, taj termin kao da je zakucan iskljucivo za Liverpul.

 

Treba Liverpulu jedan crveni da proigraju malo.

 

Na stranu sve, ovo je zaista tacno. Cini mi se da Liverpul najcesce dobija te matine termine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...