Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Steidten i Noble hoće Amorima. Onaj Baja Patak, cicija od vlasnika neće da plaća Sportingu i zato na svoju ruku pregovara sa FA trenerom. Nema neke razlike između Mojesa i Lopetegija u osnovi. I jedan i drugi su davno prošli zenit, i jedan i drugi ne znaju isforsirati mladog igrača, i jednog i drugog je vrmee pregazilo. Ako će dovoditi Lopetegija, što se mene tiče mogu slobodno da nastave i sa Moyesom. Nema neke razlike. 

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je sokantno da Amorim zavrsi u Vest Hemu. Kontam da je to patka jer se zna da ce verovatno negde da ide, pa se povezuje sa svakim klubom koji ima potencijalno upraznjeno mesto trenera.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jel moguce da nije dao crveni karton za ovaj start? Jbt, dzaba i VAR i sve kad ne umiju da ga koriste.

Korigovao sudija za penal koji je sumnjiv.Ovaj put je Havercu prošlo.

Arsenal zasluženo vodi.Moralo je ovo da bude ubedljivija prednost.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, sasha arsenal said:

Korigovao sudija za penal koji je sumnjiv.Ovaj put je Havercu prošlo.

Arsenal zasluženo vodi.Moralo je ovo da bude ubedljivija prednost.

Ako brzo ne date gol bice odje drzanja za gace.

Saka je jako neozbiljan pred golom. Kakav je ono sut na pocetku 2 pol, bas jadan.

Evo sada i ovo, umesto da se zagradi tako da ili ima sut ili da ga rusi protivnik sa ledja on dopusta da mu protivnik udje lagano u klizeci i uzme loptu.

Link to comment
Share on other sites

Sta lupas? 😄 Cist faul nad golmanom je bio, sokantno je da se var gledao uopste. Penal je mozda bio, ali je to nebitno jer je gol pao. Pre toga je bio cist faul nad golmanom. Prvo ga je gurnuo s ledja, a onda i povukao za ruku.

 

Cirkus je za sta se ovde gleda i ne gleda VAR, direktan crveni nad Sakom je trebalo da bude, penal cist nad Havercom gleda se VAR pola sata, ova situacija isto cista, ne smes da pipnes golmana, a mi cemo jos da diskutujemo da li je mozda penal.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Sta lupas? 😄 Cist faul nad golmanom je bio, sokantno je da se var gledao uopste. Penal je mozda bio, ali je to nebitno jer je gol pao. Pre toga je bio cist faul nad golmanom. Prvo ga je gurnuo s ledja, a onda i povukao za ruku.

 

Cirkus je za sta se ovde gleda i ne gleda VAR, direktan crveni nad Sakom je trebalo da bude, penal cist nad Havercom gleda se VAR pola sata, ova situacija isto cista, ne smes da pipnes golmana, a mi cemo jos da diskutujemo da li je mozda penal.

Ajde ne lupaj. Prvo Saliba povlaci igraca Bournemoutha za ruku sto prouzrokuje da ovaj pada na Gabriela koji gura Solankea da zakaci Rayu. 

 

Cist penal da cistiji ne moze biti. Sramno

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ajde ne lupaj. Prvo Saliba povlaci igraca Bournemoutha za ruku sto prouzrokuje da ovaj pada na Gabriela koji gura Solankea da zakaci Rayu. 

 

Cist penal da cistiji ne moze biti. Sramno

 

:roflmao:

 

ajde pogledaj jos jednom, posto i da je potencijalni faul Salibe bio pre (a nije), to nema veze sa Solankeom.

 

Znaci on pada na Solankea, koji je IZA Raje i to je prouzrokovalo da on gurne Raju koji je IZMEDJU Salibe i njega. Cak i da ignorisemo da ga je povukao i za ruku, i to je verovatno uticalo guranje Salibe.

 

Ovo mozda moze u nekom paralelnom univerzumu sa nama nedokucivim zakonima fizike, ovde malo teze.

Na kraju gazenje, kako je i trebalo da bude, potpuno zasluzeno.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
12 minutes ago, McLeod said:

 

:roflmao:

 

ajde pogledaj jos jednom, posto i da je potencijalni faul Salibe bio pre (a nije), to nema veze sa Solankeom.

 

Znaci on pada na Solankea, koji je IZA Raje i to je prouzrokovalo da on gurne Raju koji je IZMEDJU Salibe i njega. Cak i da ignorisemo da ga je povukao i za ruku, i to je verovatno uticalo guranje Salibe.

 

Ovo mozda moze u nekom paralelnom univerzumu sa nama nedokucivim zakonima fizike, ovde malo teze.

Na kraju gazenje, kako je i trebalo da bude, potpuno zasluzeno.

Hahahaha ma vazi. Saliba povlaci cini mi se Billinga koji pada na Gabriela a ciji pad prouzorkuje da Solanke gurne Rayu. 

 

Ide Saliba, igrac Bournemoutha ( Billing ), Gabriel, Solanke pa Raya. 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Slicna situacija kao kada se Saka sudario sa Nojerom, i tada Arsenalu nije sviran penal koji je mogao da bude sviran, sada je sviran i to je ok, jer je ovo jos vise penal nego ono. Igrac nije duzan da preskace golmanove noge kao preponu zato sto mu je ovaj uklizao u putanju bez da je uopste dirnuo loptu.

 

A ovaj penal sto nije sviran za Bournemouth je jos upitniji, igrac je visoko podigao lakat preko ramena golmana da bi izgradio poziciju za loptu koja pada, i blago ga odgurnuo... tu je golman uvek zasticen, i niko se ne bi bunio sto je sviran faul da nije posle pao gol. Ne mozes brt ti da se guzis sa golmanom u sesnaestercu, a pogotovu da dizes ruku na njegovo rame, to mozes u polju sa "obicnim" igracem. 

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
58 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Hahahaha ma vazi. Saliba povlaci cini mi se Billinga koji pada na Gabriela a ciji pad prouzorkuje da Solanke gurne Rayu. 

 

Ide Saliba, igrac Bournemoutha ( Billing ), Gabriel, Solanke pa Raya. 

 

Bukvalno si sam sebe demantovao. Ova dvojica padaju, Solanke ide desno na golmana. Veci kontakt sa golmanom nego sa igracima koji padaju ispred njega. A da su pali preko njega i on bi pao unazad, ne bi pao na Raju desno.

 

O cemu ja raspravljam jbt, da li je Sunce zvezda.

 

A sve to da se pretvaramo da je najveci problem to guranje, a nije, naslanjanje ruke, gradjenje i na kraju povlacenje ruke. Nista od toga ne smes da radis, ne smes da pipnes golmana, ne smes ni da mu smetas bez kontakta u petercu, sve je to faul.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

 

Bukvalno si sam sebe demantovao. Ova dvojica padaju, Solanke ide desno na golmana. Veci kontakt sa golmanom nego sa igracima koji padaju ispred njega. A da su pali preko njega i on bi pao unazad, ne bi pao na Raju desno.

 

O cemu ja raspravljam jbt, da li je Sunce zvezda.

 

A sve to da se pretvaramo da je najveci problem to guranje, a nije, naslanjanje ruke, gradjenje i na kraju povlacenje ruke. Nista od toga ne smes da radis, ne smes da pipnes golmana, ne smes ni da mu smetas bez kontakta u petercu, sve je to faul.

Druze, jel sve ok? Saliba prvi povlaci sa ledja igraca Bournemoutha za ruku. I svaka dalja diskusija je zavrsena.

Penal kao kuca. Sve ostalo sta se desilo je posledica povlacenja Salibe.

 

Prvo pricas da je Saliba izmedju igraca Bournemoutha i Raye a onda se gubis. Saliba poslednji igrac od te 5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, diego said:

 

A sta cemo sa propustenim crvenim za Bournemouth u 10. minutu?

 

 

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Jel moguce da nije dao crveni karton za ovaj start? Jbt, dzaba i VAR i sve kad ne umiju da ga koriste.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Druze, jel sve ok? Saliba prvi povlaci sa ledja igraca Bournemoutha za ruku. I svaka dalja diskusija je zavrsena.

Penal kao kuca. Sve ostalo sta se desilo je posledica povlacenja Salibe.

 

Prvo pricas da je Saliba izmedju igraca Bournemoutha i Raye a onda se gubis. Saliba poslednji igrac od te 5

Ti si se decko izgubio. Sta je Saliba uradio je nebitno i da je bio penal, a nije, takvih simuliranja imas koliko hoces, jer je VAR gledao da li je faul nad golmanom ili gol. A pogotovo sto nije bio pad pre prvog kontakta napadaca Bornmuta sa golmanom Arsenala.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...