Jump to content

Zelena trava doma mog - Wimbledon '23


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, Indig0 said:

 

Kako da se složim sa čovekom koji tvrdi da igrač koji izgubi set sa 6-1 ima nadmoć bilo kakve vrste 😅

 

Ko da u košarci izgubiš sa 30 razlike a tvrdiš da si bio nadmoćan i da nisi imao sreće.

 

A da, teško mogu da se složim sa tobom, kao sa  nekim ko toliko #duboko prati tenis, nakon tvrdnji da je realna kvota na Alcaraza 1.30 u sf Rg-a 🤣🤣🤣

 

Pa posto ne gledamo isti mec ne mozes ni da vidis da Djokovic nije dobio poen iz razmene od onog najduzeg poena koji je bio pre 20 minuta, ali ok, gledaj ti svoj, a ja cu svoj mec, da ne gubimo vreme jedan na drugog

Edited by McLeod
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

 

Ne može u kontinuitetu, zato i gubi od Novaka koji igra bez prvog servisa. Ako izgubi ovaj set, kreće all-in i tu je najzajebaniji...

 

Pa mnogo je teze raditi ovo u kontinuitetu sto je uradio u ovom gemu, a on pokusava. I sad ce opet da se naprzi, ispromasuje za dva gema i to je kraj meca.

 

Umesto da jednostavno drzi loptu u igri i ceka, ima preimucstvo kad se razvije poen.

 

jeste ovo lepo, atraktivno, impresivno, ali ne dobija se Djokovic tako.

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Pa mnogo je teze raditi ovo u kontinuitetu sto je uradio u ovom gemu, a on pokusava. I sad ce opet da se naprzi, ispromasuje za dva gema i to je kraj meca.

 

Umesto da jednostavno drzi loptu u igri i ceka, ima preimucstvo kad se razvije poen.

 

jeste ovo lepo, atraktivno, impresivno, ali ne dobija se Djokovic tako.

 

Možda, ali jedino tako ima šansu. Moje mišljenje. Ajd da vidimo...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

 

Možda, ali jedino tako ima šansu. Moje mišljenje. Ajd da vidimo...

 

🙂 Evo i ovaj poen. Djokovic nema resenje kad se ovako razvije, ne moze da ga probije, a mislim i da ne sme. Jer zna da moze da ga izbusi i tako mu jos vise da samopouzdanje.

 

Previse mu je los servis danas, pravo je cudo sto ostaje u ovom setu, samo na glavu i na pametnu igru.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 40Wins said:

Ozbiljan igrac mali. Nadzire se 10+ grend slemova... Ne znam kako ce Djolo izvuci ovo danas kad mali opusti ruku.

 

Kao što uvek dobija mlade lavove koji pokušavaju da mu skinu skalp... Ključne poene će odigrati bolje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...