Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

25 minutes ago, Čočo said:

Kompletni EL Asvel i mi sa 6 igrača(koji će biti u 12 kad krene sezona) smo egal i to sa ne baš nekom igrom. Biće ovo top! Fali energije meni ovde ali ne može je ni biti kad imaš Duškove treninge i utakmice. 

 

Jesi siguran za ovo? Proveri malo bolje.

Link to comment
Share on other sites

Bar je Hanga odmah pokazao kvalitet , Mitrovic često deluje kao amater , odigra neku kvalitetnu utakmicu pa kanal. Školuju nas ovi rutinski , bolje da smo ostali u Bg i da treniramo sto više možemo .

Nikad mi neće biti jasno kako ovakvi igrači kao Ilić ne mogu da navezbaju bacanja .Skok ti je najbolje oružje , faulirace te često pa brate vezbaj ta bacanja a ne kao amater neki.

Edited by Khal Drogo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da Neda posle reprezentacije krenuo i klub da bojkotuje. Samo sto iz kluba ne moze da pobegne kao iz reprezentacije.

 

Spoiler

Sa takvom energijom igra ovaj turnir. Verovatno ce biti bolje. Ako ne pa onda neka nam je srecno i da ne izgubimo dosta zivaca.

 

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hanga će igrati od 1-3 , krpice redom šta treba , bas zahvalan igrač . Imace šansu kod nas i da šutira biše nego u Realu i Barsi . Shabaz 8 asistencija , lepo da pokušava dosta da razigrava . Samo trebamo da sačekamo bar 20 dana , kompetan tim pa da bacimo ocenu neku . 
Hanga će biti ljubimac navijača .

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...