Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

...

sad bez zezanja, pricamo kao i obicno o nekom novcu koji nije dosao iz kluba, vec se daje u odnosu na kontekst;

 

dosao bi zeljko? evo para kol'ko 'oces.

dosao bi facu? nema problema.

 

tako i sa mirotom a naravno da takvi igraci ne kostaju tolike pare bezveze.

 

da li ti to garantuje neki, za zvezdu veliki uspeh ili titulu protiv zeljka? jok, ali sport nije stvar garancija, vec prilika da prisustvujes necemu predivnom.

 

 

 

4 minutes ago, drakon1 said:

Ciji pasos on ima? SRB ili CG?

 

pasos pravoslavlja 😛

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

domaci, jedan od najboljih u evropi, pravoslavac po ubedjenju i nacinu zivota = kako se to ne isplati u zvezdinom svetu 🙃

Uz to još i navijač komšija. Recept za sreću. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

 

Spominjalo se 2.7 miliona.

 

Po meni vredi svaki euro, kao i Kampaco. Za takve igrace ako imas ne zalis novac jer su top3 na svojoj poziciji u El.

 

Inace ako se ne vrati Kampaco u sta sumnjam da ce se vratiti (a navodno nudimo velike ugovore i njemu i Miroticu) treba dovesti Darius Thompsona za te pare koji je bio mozda i najbolji plej ove sezone. Armani mu je nudio 1.6 miliona +600k obestecenje. Mogli bi to da zajacamo sa 2 miliona i sa njim nema greske. Pojacao bi i defanzivu i u najmanju ruku dostojno zamenio Kampaca. Te bi Laprovitola igrao 1/2 u tom slucaju, sto je on i igrao i u Realu i u Barsi tek nesto vise na pleju.

Za ovo sprovesti u delo nam treba preko 10M. Možemo li mi to ili su to samo vlažni snovi? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, djura.net said:

Spanski, zadnji put kad sam proveravao, ima nastupe I za Spansku reprezentaciju. Mada, zavrsicemo I srpski pasos ako treba za pet minuta, dovoljan je samo jedan poziv.

 

Za ABA i Evroligu to je skroz nebitno, a za KLS je svejedno stranac jer ima špansko košarkaško državljanstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Danas je Vidovdan

Samo kazem 😁

 

Čekamo Clasha da sa šipke zapeva Vidovdan od Goce Lazarević i prizove sve pravoslavne igrače u naš tim plus ove koje ćemo da prevedemo u pravoslavlje

Edited by NMX
  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ispravlja "greske" iz mladosti sa sinom 🙂

A di sam onda ja pogrešio sa svojim 😁

1 minute ago, Miki28 said:

Da organizujemo neku akciju?😀 

Ako može za porez valjda može i za ovo. Ipak nas ima 200 miliona. 

Edited by bodo
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Ma Mirota je skup a i oće svoje pare... :wink2: Sve ono što našem "gazdi"ne odgovara... jedino ako faraon to ne izgura... 

 

Evo čak i Barsa ne zna kako da se iščupa iz tolikog ugovora... 

Šta ima ugovor sa Svetskom bankom 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brat od Korneta said:

Te bi Laprovitola igrao 1/2 u tom slucaju, sto je on i igrao i u Realu i u Barsi tek nesto vise na pleju.

 

Mene ovo mnogo podseča na onu iz prošle sezone: "Pomerimo Ivanovića na 2"

 

Po meni je Laprovittola čisti plej. Sad ok, ako se on nadje na terenu sa još jednim plejom to ne znači da je igrao dvojku, nego da su u tom momentu jednostavno igrali sa dva pleja. Ja kod njega ne vidim ništa što bi ga preporučilo za poziciju 2. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Ma Mirota je skup a i oće svoje pare... :wink2: Sve ono što našem "gazdi"ne odgovara... jedino ako faraon to ne izgura... 

 

Evo čak i Barsa ne zna kako da se iščupa iz tolikog ugovora... 

Nema tu cupanja, treba da im uzme i poslednji €, lakse ce doci u CZ😀 

Nije Dusko za dzabe u kljucnom dijelu putovao za Barselonu😀

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Kog Đokovića? 😄 

Novaka😀 eto nek uzme W, svakako su oovecali nagradni fond, nesto odvoji za svog pravoslavnog brata Mirotu ( nevjerovatna ljubav po drustvenim mrezama ) i zavrseno sve.

 

Salu na stranu, dolazak Mirotica bi bio najveci potpis ikada na ovim prostorima. Jako, jako nerealno jer covjek je top 5 igrac EL ( koliko god mu neki zamjerali da se pogubi na F4 ), u plejof serijama trpa li trpa.

Kod nas f4 nije problem🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Novaka😀 eto nek uzme W, svakako su oovecali nagradni fond, nesto odvoji za svog pravoslavnog brata Mirotu ( nevjerovatna ljubav po drustvenim mrezama ) i zavrseno sve.

 

Salu na stranu, dolazak Mirotica bi bio najveci potpis ikada na ovim prostorima. Jako, jako nerealno jer covjek je top 5 igrac EL ( koliko god mu neki zamjerali da se pogubi na F4 ), u plejof serijama trpa li trpa.

Kod nas f4 nije problem🤣🤣🤣

 

Dokaz da je Mirotić pravi pravoslavac je to što će tebe da preobrati da navijaš za Novaka.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...