Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, Bruda said:

2010. U finalu dobio Barsu 3:0 bez prednosti domaćeg terena.

barsa se tada raspala posle iscrpljujuceg F4 i osvojene EL. Caja Laboral ih je docekala spremna i odmorna, a Marselinjo i Spliter uz pomoc Breda Olesona (koji je u tom play ofu igrao kosarku zivota) i Teletovica su ometlali prvaka Evrope big time.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Imao je on tad u Tauu strasan tim, sigurno da nije bio teski autsajder. 

 

2 minutes ago, djura.net said:

barsa se tada raspala posle iscrpljujuceg F4 i osvojene EL. Caja Laboral ih je docekala spremna i odmorna, a Marselinjo i Spliter uz pomoc Breda Olesona (koji je u tom play ofu igrao kosarku zivota) i Teletovica su ometlali prvaka Evrope big time.

Barselona je do te serije imala skor 59-5, dominantno osvojili EL (skor 20-2). Jedan od najboljih timova u poslednjih 20 godina.

Ne kažem da je Baskonia, ili kako god se tada zvala, imala slab tim, ali da su bili apsolutni autsajderi pred tu seriju, jesu.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Karakondzula! said:

Ne znam sta je tako strasno rekao...

Nije se sam doveo, a kad je vec bio tu, naravno da je zeleo da igra. 

Od svega pravimo skandal.

Miroslavu sve najbolje u zivotu i daljoj karijeri.

Nista strasno, samo sto nigde nije igrao skoro godinu dana i gle cuda dobio ugovor (400k, ako se dobro secam) za EL tim. 

Koliko moras da budes nesvestan sebe i svojih kvaliteta??? Naravno da nije sam sebi dao ugovor, ali ga je prihvatio, sto je takodje interesantno. 

 

Jos prica o starim zaslugama, dobrom treniranju u odnosu na godine zivota. Nije dobio zasluzeni rispekt... 

Uvek igrao u vrhunskim klubovima i na vrhunskom nivou (obratiti paznju na imena 3 kluba pre CZ). 

FMP, Borac Čačak, Efes Pilsen, Alba Berlin, Partizan Belgrade, Azovmash, Milwaukee Bucks, Shandong Lions, Minnesota Timberwolves, Panathinaikos, Olimpia Milano, Jiangsu Dragons, Zhejiang Lions, Goyang Orions, Crvena zvezda, present Maroussi 

 

Naravno, sve najbolje Raduljici, bez imalo zadrske, ali ovo gore sto sam napisao stoji. Posto kaze da je u odlicnom fizickom stanju, zelim mu da igra do 40-te.  

Edited by Inbox
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Karakondzula! said:

Ne znam sta je tako strasno rekao...

Nije se sam doveo, a kad je vec bio tu, naravno da je zeleo da igra. 

Od svega pravimo skandal.

Miroslavu sve najbolje u zivotu i daljoj karijeri.

Zato što se peru sad svi od kombinacije koja je očigledna, kao prebacuju na Duška odgovornost, Dozet u onom intervjuu kad je rekao kako je to pitanje za trenera i sad Raduljica kao ja sam bio tu, bio sam spreman.

Toliko si bio spreman da ga Nikola Janković školovao u Železniku i Duško mu učinio i izveo da se ne bruka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jeste Duskova odgovornost I po meni nista nije pogresio, doneo je pravu odluku.

Raduljica se bruka ovakvom pricom vise nego svojom igrom. Neko bi bar zacutao, ali nemamo svi savest.

Uostalom, ima priliku u Marusiju da se pokaze I dokaze Dusku I nevernicima koliko su pogresili.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djura.net said:

Jeste Duskova odgovornost I po meni nista nije pogresio, doneo je pravu odluku.

Raduljica se bruka ovakvom pricom vise nego svojom igrom. Neko bi bar zacutao, ali nemamo svi savest.

Uostalom, ima priliku u Marusiju da se pokaze I dokaze Dusku I nevernicima koliko su pogresili.

dusko dosao i rekao covicu raduljica mi bas treba, njega mi zavrsi

ostalo je istorija...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...