Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

mi nemamo nikakav ugovor/dogovor ali za terzića nisam siguran
Pre ce biti da Terza ima dogovor, jer sa ruskim klubovima je lakše muljati. I da, da dodam, nije nužno da mlade igrače prodajemo jeftino tj. FK Crvena Zvezda prodaje jeftino, ali u globalu verovatno on ne odlazi ispod 8M. Pazare zvanično za 5 milki, a Terzi (SNS) još par kila love negde u emiratima, šema vrlo realna.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Guru said:

Nije prvi put da se ovo pominje u medijima, na osnovu čega bi Zenit imao pravo preče kupovine naših igrača, jel' to mediji lupetaju ili mi stvarno imamo neki ugovor/dogovor sa njima? Ako je ovo drugo meni je to apsolutno skandalozno i ne znam što se o tome više ne priča.

 

Zvanično,nema nikakvih podataka jer Tvorzić i transparentnost ne idu u istu rečenicu ...

Nezvanično gorenavedeni je unapred povlačio pare od sponzorskog ugovora ne bi li pokrpio svoje brljotine ....

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Ovo je razvojna liga i klubovi ne placaju instant kvalitet nego potencija. Bukvalno, sto je igrac mladji to ima vecu trzisnu vrednost, bez obzira na to kako igrao. 

 

Igrace kao sto je Bukari imas u raznim ligama, a uz to su i mladji i jeftiniji, te je sasvim normalno da neki klub iz Francuske ili Nemacke prvo pogleda sta nudi Nordsjeland. Onda tu vidi nekog Ibrahima Osmana od 20 godina koji je taj profil igraca, a kosta 5 miliona u vrh glave. Sto bi dovodio Bukarija od 26 godina za 7 miliona, a objektivno su igracki vec sad tu negde? Tog Osmana ce da prodaju sutra za 15, a Bukari u najboljem slucaju ako bude igrao fudbal zivota moze da ode za tu lovu, ali je mnogo realnije da se to ne desi. 

 

To samo Zvezda radi, otprilike niko vise u Evropi. Zato me i ne iznenadjuje sto smo zainteresovani za ovog Tekpeteja.

Dobro, ali opet imas Mijatovica i Lukovica. Lukovic ispade skuplji, bar po natpisima medija. Je l' bolji on (ne mogu procijeniti, nisam ga gledao puno)? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

 

Ovo je razvojna liga i klubovi ne placaju instant kvalitet nego potencija. Bukvalno, sto je igrac mladji to ima vecu trzisnu vrednost, bez obzira na to kako igrao. 

 

Igrace kao sto je Bukari imas u raznim ligama, a uz to su i mladji i jeftiniji, te je sasvim normalno da neki klub iz Francuske ili Nemacke prvo pogleda sta nudi Nordsjeland. Onda tu vidi nekog Ibrahima Osmana od 20 godina koji je taj profil igraca, a kosta 5 miliona u vrh glave. Sto bi dovodio Bukarija od 26 godina za 7 miliona, a objektivno su igracki vec sad tu negde? Tog Osmana ce da prodaju sutra za 15, a Bukari u najboljem slucaju ako bude igrao fudbal zivota moze da ode za tu lovu, ali je mnogo realnije da se to ne desi. 

 

To samo Zvezda radi, otprilike niko vise u Evropi. Zato me i ne iznenadjuje sto smo zainteresovani za ovog Tekpeteja.

Transfer Leonarda (4 miliona) je rekord za stranca stariji od 24 godina iz Ex YU lige. To dovoljno govori koliko su trazeni nesto stariji stranci.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

Nije prvi put da se ovo pominje u medijima, na osnovu čega bi Zenit imao pravo preče kupovine naših igrača, jel' to mediji lupetaju ili mi stvarno imamo neki ugovor/dogovor sa njima? Ako je ovo drugo meni je to apsolutno skandalozno i ne znam što se o tome više ne priča.

 

Na papiru, imamo ugovor o partnerstvu za Zenitom, da ako bilo ko za naseg igraca ponudi odredjeno obestecenje, oni mogu da izjednace to i da preuzmu primat u pregovorima. 

 

Za Erakovica su isto nudili i Spartak i Zenit, na kraju je otisao u Zenit. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Markoss said:

 

Na papiru, imamo ugovor o partnerstvu za Zenitom, da ako bilo ko za naseg igraca ponudi odredjeno obestecenje, oni mogu da izjednace to i da preuzmu primat u pregovorima. 

 

Za Erakovica su isto nudili i Spartak i Zenit, na kraju je otisao u Zenit. 

 

Pa ovo kao da smo neki feeder klub i to ni manje ni više nego jebenom Zenitu... :classic_ninja: Meni je ovo ozbiljan skandal, šta uopšte mi imamo od toga i zbog čega smo na to pristali? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

Pa ovo kao da smo neki feeder klub i to ni manje ni više nego jebenom Zenitu... :classic_ninja: Meni je ovo ozbiljan skandal, šta uopšte mi imamo od toga i zbog čega smo na to pristali? 

Strasno moj Guru od Tvorze me nista ne iznenadjuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Guru said:

 

Pa ovo kao da smo neki feeder klub i to ni manje ni više nego jebenom Zenitu... :classic_ninja: Meni je ovo ozbiljan skandal, šta uopšte mi imamo od toga i zbog čega smo na to pristali? 

Jbg, pretpostavljam po osnovu sponzorstva sa Gaspromom koji je vlasnik Zenita. E sad, zasto mi a ne npr. Šalke svojevremeno ili ko god, odgovor se sam nameće tj. zato što smo bijednici

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Guru said:

 

Pa ovo kao da smo neki feeder klub i to ni manje ni više nego jebenom Zenitu... :classic_ninja: Meni je ovo ozbiljan skandal, šta uopšte mi imamo od toga i zbog čega smo na to pristali? 

 

Pa i jesmo, zbog Gazproma. Potpisano je to na leto 2022, mislim da su i objavljivali mediji. Doduse, zdipili su nam Kasijeru jedno mesec dana posle toga, al dobro. 😄

Link to comment
Share on other sites

Ako stvarno prodaju malog ovima i za ovako male pare, onda... Onda ništa, jer Generalštab nam na forumu i dalje objasnjava kako Terza odlicno radi, kako imamo uspehe i da je za sve kriv Piksi zbog transfera Bronovickog

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CuaTheTime said:

Prvo trebas naci sponzora koji zeli doci u ovo smece od drzave

Pa ako prodamo Mijata za 5m + Eraka sto smo im dali mi imamo vise stete od tih 5m godisnje od njih nego koristi.

Istina je da Terza tesko da bi naso sponzora sam i Real da vodi.

Letos je bila idealna prilika za tako nesto kad smo imali sigurnu LS kao leverage u pregovorima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CuaTheTime said:

Tesko da ce ti iko doci da sponzorise klub u Srbiji (makar igrao i LS)

 

Неуређена држава, клуб још гори, тржиште минијатурно=и овакав Гаспром у вр' гузице да пољубимо.

Нажалост али је тако...

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno koji mi štetu tu imamo konkretno. Znaci nude Zenit i neki drugi klub istu sumu, mi ćemo onda prihvatiti ponudu Zenita. Ako igrač ne želi u Zenit i dalje će preci u drugi klub. Koju štetu tu konkretno imamo?

Edited by Milko Miller
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2024 at 11:54 AM, Milko Miller said:

Nije mi jasno koji mi štetu tu imamo konkretno. Znaci nude Zenit i neki drugi klub istu sumu, mi ćemo onda prihvatiti ponudu Zenita. Ako igrač ne želi u Zenit i dalje će preci u drugi klub. Koju štetu tu konkretno imamo?

Poenta je što konačnu odluku gde će igrač nastaviti ne donosi Zvezda, već Zenit. Drugim klubovima je dakle pametnije da preskoče nas i direktno pregovaraju sa Zenitom tj Gazpromom. A igrač se tu ne pita ništa, kada mu se saopšti - biraj Zvezda do kraja ugovora za 80.000 koje si potpisao (a igraćeš kad trener proceni) ili ideš u Zenit za npr 600.000. Šta tu igrač može, da kaže neću?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antibes said:

Poenta je što konačnu odluku gde će igrač nastaviti ne donosi Zvezda, već Zenit. Drugim klubovima je dakle pametnije da preskoče nas i direktno pregovaraju sa Zenitom tj Gazpromom. A igrač se tu ne pita ništa, kada mu se saopšti - biraj Zvezda do kraja ugovora za 80.000 koje si potpisao (a igraćeš kad trener proceni) ili ideš u Zenit za npr 600.000. Šta tu igrač može, da kaže neću?

Ako jedan klub želi našeg igrača, mora jednostavno najviše para da nudi. Tako je i da je postoji i da ne postoji taj dogovor sa Zenitom. A u slučaju da više klubova šalju istu ponudu mi bi i bez formalnog dogovora prihvatili ponudu Zenita zbog odnosa. 
@mare80 Isti problem smo imali sa Nikolasevicem zbog Gluscevica. Iako mi tu nije zao jer mi Nikolasevic nikada bio neki talenat, Miladinović je ozbiljan propust jer je svakako veliki potencijal i pored nediscipline van terena. 

Edited by Milko Miller
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa klub ga želi i ponudi, ali dođe Zenit, kaže plaćam i nosi!  Dakle, Zenit uvek donosi konačnu odluku. I vrv će se desiti da će svi naši talentovani igrači završiti u Zenitu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antibes said:

Pa klub ga želi i ponudi, ali dođe Zenit, kaže plaćam i nosi!  Dakle, Zenit uvek donosi konačnu odluku. I vrv će se desiti da će svi naši talentovani igrači završiti u Zenitu.

To se zove onda filijala a ne FKCZ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miladinovic napravio 100 plus sranja u OS, al ga nisu dirali dok se nije s Terzom posvadjao. 

 

Talentovan golman, ali bas luda glava, toliko da je Nemanja Radonjic mala beba otprilike. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...