Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

35 minutes ago, merosina said:

Azarov,Kangva i Rus imaju visemilionske ponude i ako nisu imali sporedne uloge prethodne sezone. Ako je istina da prvog trazi Å ahtior, drugog englezi, a treceg Bazel.

Dovodi se pitanje sta Milojevic nije video kod njih, sto su skauti drugih klubova videli i to za igrace sa manje zapazenom ulogom zele da plate vise milionske cifre

Milojević se nije niÅ”ta pitao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ima li nekih naznaka da ce se povecavati broj stranaca u domacoj ligi?

Ā 

Ima.Ā 

Radi se na tome. Tako su mi rekli.Ā 

Ā 

Ne vidim razlog da tako ne bude s obzirom da nas ocekuje najmasovnije ucesce nasih klubova u Evropi. Odnosno da nikada bolje startne pozicije nismo imali, te imamo sansu da uradimo nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Pero_Cameron said:

Primio je gol nakon sto je stoper Izraela na tacni dodao loptu igracu Andore i ovaj nije imao problema da postigne gol. Bar se informisi pre nego sto pises, bar danas svaka utakmica ima online

Ne znam kako da mu saopstim da je najbolji golman svetskog prvenstva primio dva od Saudijske Arabije.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dragan Mićić said:

Ne znam kako da mu saopstim da je najbolji golman svetskog prvenstva primio dva od Saudijske Arabije.

Saudijci jedini pobedili svetskog prvaka. Malo li je šŸ˜‰

Ali bez zajebavanja, ja sam rekao da će najveći teret odlaska Borjana pasti na pleća prvo golmana koji ga menja pa onda na trenera. I normalno da će se Terza izvući opet iz svih govana a nas uvaliti u joÅ” dublja. Tako je od 2019-te pa ne vidim zaÅ”to bi Terzić menjao kurs i planove svoje i ko zna koga.

Ipak čekamo start u naŔoj ligi za malo bolju ocenu Ŕta nas čeka

Edited by Alexandar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlično igraju ovi naÅ”i mladi, grizu. Čak su mi u obe utakmice druga poluvremena bila dopadljivija. Biće neÅ”to, čini mi se od Ade. Kraso i Olayinka znaju, imaju dobru kontrolu lopte, biće dobri.

Jbga, nema ceduljica. Nadam se svemu dobrom pa i nekom većem uspehu. ako ovako nastavi da se radi

Link to comment
Share on other sites

Kraso ima butine kao balvan. Ne znam ko onog lika moze pomjeriti. I cinjenica je da je igrao malo povucenije, neki poluspic, nije spic. Ja sam bas optimista pred ovu sezonu. Samo posloziti kako treba, definisati prvih 11 a ne rotirati svaku utakmicu i na konju smo.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Nele said:

Klinci stvarno svi polozili i sa vise nego prelaznom ocenom.

Ā 

Ako mora neko da se proda ja glasam za Mitrovica i Pruceva (ako ima zainteresovanih)

Ā 

I Kangvu. Jbg, kvalitetan igrac ali guzva je u vezi, treba on i dalje da se razvija aĀ  vidim da ni on nema nista protiv da predje u taj Notingem Forest. Ima ko da zameni svu trojicu.Ā 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...