Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Poseidon said:

Loše igramo, nezainteresovani totalno. 

 

Jedno krilo  igra za sebe, drugo, kao i obično - ne igra ništa, ne zna. 

Kangva i pasevi -katastrofalno sporo. 

A tek Lucic i Mitrovic

 

njih dvojica su posebna prica

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

A tek Lucic i Mitrovic

 

njih dvojica su posebna prica

Na Mitrovića sam i mislio, Bukari sebičan, on užasan i ovi mogu da skupljaju. 

 

Stamenić jedini u vezi daje brz pas, ovo ostalo kao da nisu jeli od prošle utakmice

Link to comment
Share on other sites

Вождовац одлично тактички стоји. Играју дисциплиновано своју игру. Ми без игре. Тражимо се, солирамо. Понекад успемо да остваримо предност и да се створи вишак на трен али то не користимо како треба. Красо, Олajника без доприноса. Потребно је повремено овако нешто.  Дегенек позади непоуздан данас. Букари игра своју игру себичну, Кангва недисциплинован при повратку позади кад се бранимо. 

Link to comment
Share on other sites

Ne može ovako. Treba nam ovakav šamar. Igrači da se uozbilje a uprava da vidi da nam pod hitno treba štoper, vezni i napadač. O svemu ovome pričamo već dugo da može da se desi. Zamislite tek ekipe iz LŠ šta će da nam rade pored ovakve odbrane. 

Link to comment
Share on other sites

Klasican primer onoga sto sam pricao, zbog cega bih Mitrovica upakovao sa sve masnicom za 4-5m. Na postavljenu odbranu on je 0. Dva puta probao da pretrci igraca koji ga ceka i zna sta ce ovaj da uradi, jednodimenzionalni igrac i tjt.

A u ovoj formaciji ti ofanzivni bekovi treba da budu alfa i omega ekipe u napadu. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Opljuni nekada strance. Budi dosledan.

Kad vi opljunete domacu stoku i ja cu strance.

 

Lucic da je stranac sad bi mu kevu opstili al posto nije smo sutite a decko invalid u glavu.

Link to comment
Share on other sites

Dva lepa gola igraca Voždovac... brzi jednostavni pasovi i odmah sansa.

 

Previse smo spori, nema oštrine,  energije, kasne pasovi ( Stamenica,  Kangve,  Mitrovica itd ), pojedini su previse sebicni ( Bukari) , Kraso u prvih 20ak minuta previse nonsalancije...  

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

Kad vi opljunete domacu stoku i ja cu strance.

 

Lucic da je stranac sad bi mu kevu opstili al posto nije smo sutite a decko invalid u glavu.

Ne vidim da se ni Kangvi a pogotovo Olayinki bilo sta psuje, prosto, losi su obojica danas, Kangva pogotovo i o nema veze sa tim odakle je. Ne igraju za kikiriki , a Lučić je dosad u prvenstvu dao više od obojice 😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

Kad vi opljunete domacu stoku i ja cu strance.

 

Lucic da je stranac sad bi mu kevu opstili al posto nije smo sutite a decko invalid u glavu.

Lučić da je stranac, ti ga prvi ne bi pomenuo. 

Jbg, tako je i u pravu su ovi koji kažu da nemaš iste principe. 

Lučić je do ove utakmice bio jedan od najboljih mlađih igrača i hajde da pričamo da je stoka i invalid čim odigra loše. Mislim, blamantno je i čitati. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...