Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Perkos2 said:

Fudbaler „Crvene zvezde“ Milan Rodić angažovao je „Goter construction“ da sruši jednospratnu predratnu kuću na Voždovcu kako bi na njenom mestu sazidao zgradu. Rodić je u ovaj biznis ušao pre dve godine kada je osnovao kompaniju „EM33 Construction“, a potom i dobio dozvolu da gradi stambenu zgradu na Voždovcu.

Njegova fudbalska karijera povezana je sa Zvezdanom Terzićem – počeo ju je u OFK Beogradu dok je na čelu kluba bio Terzić, a trenutno je na ugovoru u „Crvenoj zvezdi“ koji traje do 2025.

To sa firmom svi znaju, cak je on i reklamira svugde

Link to comment
Share on other sites

Ovaj post nema za cilj da pricamo o njima nego me interesuje jedan detalj o nama. Ovo sto citiram.

 

https://hotsport.rs/2023/12/21/natho-o-odlasku-bahara-suzdrzavam-se-siguran-sam-da-ce-u-buducnosti-barak-ispricati-mnogo-prica/

 

Quote

‘On je bio u jako teškoj situaciji, njegov tim je dve godine bio skoro bez poraza. Krenuo je fantastično u pripremnim mečevima, utakmica protiv Fjorentine je podigla lestvicu očekivanja i oni su bili sigurni da će da dođu do četvrfinala Lige šampiona. To je izazvalo brži pad. Oni tamo ne znaju ni za šta drugo osim pobeda. Ove godine su doživeli tri poraza, a na to nisu navikli..’ – dodao je Natho...

 

Bukvalno ne znam ni jednu osobu iz kluba a cak ni navijaca koji su ovako nesto ocekivali. 

 

Da li sam nesto propustio? Da li je ovde, gde racunam da ima realnijih navijaca nego na tviteru i slicnim mestima, iko ikada pomenuo cetvrtfinale LS? Stvarno ne razumem odakle ovo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Neki likovi na tviteru pisu kako je Barak malo pre derbija dostavio spisak igraca koje ne zeli u drugom delu sezone delom zbog ucinka na terenu, delom zbog uticaja na svlacionicu i nekako (citaj. Vujadin) je taj spisak dosao do igraca.

Tako da uopste ne cude neki promasaji, penali itd. itd.

Ako je ovo istina onda i ne zasluzujemo da nam ikada bude bolje. Dok nam gardisti kroje sudbinu uz amin uprave bicemo uvek palanacki klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Terzic, Mrkela, Vujadin. Bez njihovog odlaska nema nikakvog napretka. Tek za njima ide odgovornost Marina, pa na kraju igraca, Rodica prvog.

 

Naravno da su vece sanse da se vrate Gobeljici nego da se desi bilo sta od ovoga.

 

Vezano za Miloja, i za Stankovica su pricali da mu je Cokna bio mastermajnd koji je spremao treninge, pa smo na kraju dobili "gledajte Premijer ligu ako vam se ne svidja", i Srnica u svakoj utakmici. Ja mislim da Vladanov povratak nece doneti nista dobro, ali hajde da ga ne pljujemo za raznorazne gluposti. 

 

I za Klopa su pricali, kad ode Buvac ovaj je najebao jer nista ne zna 😁 pa ne ispade bas tako. Postoji razlog zasto je neko pomocni trener.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

@Kooineeperknaravno da niko nije ocekivao cak ni 2. mesto u grupi, 3. mesto su svi ocekivali cak i bili sigurni u to ja prvi tako da svakako ocekivanja nisu ispunjena.

Svakako da nisu ispunjena ocekivanja ali lik je rekao da smo mi (navijaci, klub?) ocekivali 1/4 lige sampiona

 

Prosto ne razumem odakle to. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne gledam, da li svaki odgovor na pitanje počinje sa - Pa dobro... ?

Ili je to rezervisano za izjave posle utakmice xD

Odslusao 3 minuta ukupno i ugasio nisam imao stomak. Postavljena pitanja cime je zadovoljan cime ne u ovoj ekipi, forsiranje mladih igraca oba odgovora su bila “opsirna” bez odgovora na pitanja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Mozda malo preostro, ali to je to, sustina je tu. 

 

Ja mislim da sve to može normalnije da se napiše. Ovako se jasno vidi da lik mrzi Milojevića, a samim tim je sebe diskreditovao iz ozbiljne rasprave sve i da je potpuno u pravu. Vređanjem se ne postiže ništa.

7 minutes ago, The_Big_S said:

Sad ćete da vidite kako leti Glazer za jaka 2 miliončeta i kako stiže gardista nazad na gol !!!!!

 

Da smo svi potpuno racionalna bića, naš sport ne bi pratio niko.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Kooineeperk said:

Ovaj post nema za cilj da pricamo o njima nego me interesuje jedan detalj o nama. Ovo sto citiram.

 

https://hotsport.rs/2023/12/21/natho-o-odlasku-bahara-suzdrzavam-se-siguran-sam-da-ce-u-buducnosti-barak-ispricati-mnogo-prica/

 

 

Bukvalno ne znam ni jednu osobu iz kluba a cak ni navijaca koji su ovako nesto ocekivali. 

 

Da li sam nesto propustio? Da li je ovde, gde racunam da ima realnijih navijaca nego na tviteru i slicnim mestima, iko ikada pomenuo cetvrtfinale LS? Stvarno ne razumem odakle ovo. 

 

HotSport, tekstovi fudbalu, je jedno , kako da se kulturno izrazim, crno belo trashromantizam sranje.

 

11 minutes ago, The_Big_S said:

Sad ćete da vidite kako leti Glazer za jaka 2 miliončeta i kako stiže gardista nazad na gol !!!!!

 

Da ga upakujemo sa sve mašnicom za 2M... dobar golman, nista vise od toga.

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Neki likovi na tviteru pisu kako je Barak malo pre derbija dostavio spisak igraca koje ne zeli u drugom delu sezone delom zbog ucinka na terenu, delom zbog uticaja na svlacionicu i nekako (citaj. Vujadin) je taj spisak dosao do igraca.

Pa ako je spisak dao bilo kom drugom osim Terzi lično, onda je i zaslužio ovo što mu se desilo. A ako je dao Terzi, onda je opet svejedno jer ga je Terza prvi sabotirao.

 

Tako da ja lično ne verujem u ovo.

2 minutes ago, Fat Zadd said:

Da ga upakujemo sa sve mašnicom za 2M... dobar golman, nista vise od toga.

 

Zato i ne možemo da postanemo jak klub. U eri fudbala gde se transferi od 20 miliona smatraju MEH... mi se šutamo u dupe za 2. 

 

Glazer nije bog zna šta ali realno vredi barem desetak miliona.

Link to comment
Share on other sites

Mozda, ali na menadžeru.

Mišljenja sam ( bio i ostao pri istom )da on ne vredi tih 1M koje smo platili za njega.

Previse oscilacije tokom utakmice, previše kikseva, ima neke bazične nedostatake i za koje je kasno da se isprave, koji ga sprecavaju da postane bolji golman.

 

Naravno, da bih kao navijac Cz voleo da ga utopimo za tih 10M o kojima ti pišeš. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pantelia said:

i za Stankovica su pricali da mu je Cokna bio mastermajnd koji je spremao treninge, pa smo na kraju dobili "gledajte Premijer ligu ako vam se ne svidja", i Srnica u svakoj utakmici. 

 

I za Klopa su pricali, kad ode Buvac ovaj je najebao jer nista ne zna 😁 pa ne ispade bas tako. Postoji razlog zasto je neko pomocni trener.

Можда он стварно јесте добар у тој улози из другог плана? Мени је са тренерима слично као са професорима. Постоје они који имају знање али им тешко иде да то пренесу на ученике/екипу. Можда је овај неуспешнији Милојевић стварно један од таквих? Или можда би му више одговарао рад у неком окружењу где он има потпуну слободу у свом послу, а не да мора да балансира са разним унутрашњим факторима да му нешто не сруши свлачионицу. Можда њему стварно боље стоји улога тог помоћног тренера или аналаитичара неког него првог тренера.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

Koliko vredi Borjan?

 

Njegovu vrednost prethodnog leta pokazuje klub u kom je zavrsio. Verujem da je nakon ovosezonskih utakmica jos manja.

 

Sta mislim o Borjan family sam napisao, i Borjanu kao osobi, ali sam ubedjen da je ozbiljno pristupio svojim obavezama,  trenirao kako treba a ne da ima veci stomak od mene (dobrim delom su za to zasluzni i 2 prethodna trenera koji su bili u prijateljskim odnosima sa Borjanom)...itd... Borjan je mogao da nam pruzi jos jedno  sezonu dve dobrog fudbala.

2 minutes ago, Don Dusko said:

Svakako bolji od trenutnog  Borjana.

 

Ne bolji, mnogoooooooooo bolji, o tome nema rasprave.

Link to comment
Share on other sites

Vrednost nekog igrača zavisi od tvog umeća da ga prodaš, da ga predstaviš... ne postoji generator cene igrača pa ti onda vidiš za koliko možeš da kupiš bilo koga.

 

Tako da je moja poenta da mi ostavljamo pogrešan utisak kod "kupaca". Kad vide da mi prodajemo za do 5 miliona, niko neće ponuditi 10. Dakle, potreban je određeni skillset za to.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo odmah prvom prilikom kad vidim da se barem jedan povratnik vrati od onih kojima smo jedva čekali da vidimo leđa odjavljujem se sa ovog dela foruma i fudbala uopšte. Stadion videti neću sve dok se bagra ne rastera. 

P. S. Srećno Miloju ali mu ovo nije trebalo. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dzoneee said:

Можда он стварно јесте добар у тој улози из другог плана? Мени је са тренерима слично као са професорима. Постоје они који имају знање али им тешко иде да то пренесу на ученике/екипу. Можда је овај неуспешнији Милојевић стварно један од таквих? Или можда би му више одговарао рад у неком окружењу где он има потпуну слободу у свом послу, а не да мора да балансира са разним унутрашњим факторима да му нешто не сруши свлачионицу. Можда њему стварно боље стоји улога тог помоћног тренера или аналаитичара неког него првог тренера.

 

To i ja kazem. Nego ispada da iza glavnih trenera sve vreme stoje neki mastermajndovi koji bi pokidali samo da im se da sansa na glavnom mestu. Zato sam uporedio sa Buvac - Klop situacijom. Secam se i nasladjivanja u nasim medijima kad su se rastali, sace Klop crkne hehe, otisao mu Srbin iz Bosne koji mu je sve davao na tacni. A Buvac sportski direktor Dinama iz Moskve 😄

 

I pri tome uopste ne zelim da unizim pomocno osoblje, taman posla. Poprilicno sam siguran da su i Milos Milojevic i pokojni Kosanovic imali velikog udela u rezultatima Zvezde. Nego mi se cini da smo skloni tim kafanskim pricama "ma sta taj bre, sve mu radi pomocnik bre, on ne radi nista bre", a ljudi se na takve price pecaju vise nego sto treba.

 

Sapatnici koji prate KKCZ ce se setiti, Andrija Gavrilovic je bio pomocni trener u kosarci vise od 15 godina u jakim klubovima. Dosao je u Zvezdu da bude pmocnik Milanu Tomicu, i vodio tim mesec dana kao prvi trener kada je Tomic dao ostavku. Ne postoji osoba koja nije pljuvala tog coveka kao glavnog trenera tih mesec dana, ali to nije nista prema tome kako je on izgledao za to vreme. Bukvalno kao da bi lakse podneo pesacenje kroz Saharu. Posle toga je ponovo postao pomocnik i nikad nije radio kao glavni trener. Ocigledno je to uloga koja mu odgovara, u kojoj se pronasao i moze najvise da pruzi. I u tome nema niceg loseg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...