Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Srpski Juventus potpuno zasluzeno ima prednost na tabeli i Duljaj je namestio tim taman za ovu nasu ligu. Niko nama nije kriv, posebno sudije, liga i "mocna i uticajna" uprava iz komsiluka. Ako ne osvojimo titulu, sami sebi treba da lupamo samare. Sprcali smo nikad vece pare u istoriji domaceg fudbala da nam Industrija motora i traktora daje gol cim predje centar. No ovo je za neku drugu temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takodje sada je moguce redjati toliki broj pobeda, dok ranije kada je to neko drugi radio, bilo je namešteno, i protivnici se sklanjali.

Sada je prvenstvo regularno i niko nema primedbu.  Recimo ovaj vozdovac zadnjih 10 utakmica sa  partizanom ima gol razliku 2 -31 ...ali dobro, bitno je vikati da drugi kradu , namestaju, i kako im se protivnici sklanjaju. Sada je vidim sve u redu i normalno.

 

Bahar nije svestan da jos jedan kiks , moze da ga ostavi bez titule, jer se upravo ovo desilo 2017 g...mi smo krali, oni igrali posteno, pobedili sistem, a mi nismo uspeli nameštenu titulu da uzmemo.

Edited by No name
  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, No name said:

 

 

Bahar nije svestan da jos jedan kiks , moze da ga ostavi bez titule, jer se upravo ovo desilo 2017 g...mi smo krali, oni igrali posteno, pobedili sistem, a mi nismo uspeli nameštenu titulu da uzmemo.

Terzic je rekao da nama Partizan vise nije protivnik i da mi nemamo protivnika u nasoj ligi, toliko smo dominantni. Ja mu verujem, covek ne laze.

Link to comment
Share on other sites

Ako je nešto pozitivno ispalo iz ove trenutne situacije, gde komšije gaze kao da su Real Madrid, je to da je prvenstvo naprasno postalo regularno. Nema više nikakvih saopštenja, videćemo da li će svi ucesnici ostati dosledni ako se kojim slučajem stanje na tabeli promeni.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bar nece da kmece da kad ih prestignemo na tabeli, sami sebi izbili argument o "nizovima pobeda" i "regularnoj ligi", nesto slicno kao 2021/22 sezona, kad su isto imali ovakav niz pobeda, cak i osvojili vise poena u malim utakmicama, ali ih sjebali tri derbija. Tako ce biti i ove sezone, kao sto je tadasnji njhov trener , ponistio sve teorije zavere da je nemoguce nizati pobede u ovoj amaterskoj ligi, to isto radi i Duljaj, ali sa duplo slabijim timom nego sto su tada imali. 

 

Ne znam sta se opterecujete njima, svakako nece moci sve da dobiju ( ne racunam derbije ), po zakonu velikih brojeva ce morati da kiksnu kad tad. Bolje mi da gledamo svoja posla, jer ako mi kiksnemo jos jednom, onda ce cak i taj kiks njihov da bude manje bitan. 

Igraju smesne utakmice, bez ikakvog kontakta sa fudbalskom realnoscu, osim ako zamisljaju da su Pancevo, Vozdovac, Kragujevac i ostali neki reper i pokazatelj ( a nisu). To sto smo se mi blamirali protiv Trgovackog i Vozdovca, to je nasa bruka, ali vec smo pisali dosta o tome, ima jos vremena da se stvari isprave. Mada su ih sudije obilato pogurali u prvih 5,6 kola, vec tada su morali da izgube bar 5 poena.

 

A videcemo i da li ce FSS da im plate 2 mil evra za obaveze i UEFA licence i monitoring, to bila tacno u skladu sa cirkus ligom, da placas spica od 1.5 mil dolara, a nemas za struju i tekuce obaveze, pa trazis od drzave/FSS da ti placaju dugove. Fudbalski cirkus na lizing, to nema ni u jednoj ligi na planeti zemlji, zasto bi ti bilo ko davao novac, nemas pare za Saldanju , a ti ga dovodis, krsis finansijski fer play i stice direktnu prednost u odnosu na TSC , recimo. Mogli su i oni da dovedu Saldanju za fantomskih milion i nesto koje NEMAJU i da ocekuju da im FSS ispegla obaveze. 

 

Nas su pustili niz vodu kad smo izbaceni iz Evrope, radi laziranja dokumenta, koje je uprava lazirala jer NIJE IMALA nikakvu pomoc od drzave i FSSa, a oni su vec jednom ili dva puta bili spasavani direktno sa vrha vlasti kod UEFE i monitoringa i licenci. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

@fasper ajde manje se bavi komsijama.

Da smo mi zdravi i pravi ne bi im ni pomoglo 100 uzastopnih pobeda. Bavi se nama a ne njima.

 

Zbog da se ne bavi komšijama??

Da imamo problema u igri, imamo.

Da imamo problem sa selekcijom igraca , imamo.

Sta radi uprava na celu sa dr.Terzom svi znamo.

Ali sta, treba ćutati dok te drugi optuzuje za namestanje/kradju, kreirajuci mnjenje da su oni jedini najposteniji klub na kugli zemaljskoj, da su sve njihove pobede čiste, i da im sudije otimaju pobede ( poput one protiv TSCa jelte).

 

 

 

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bože da li je realno da se bavite time? Pa meni još draže što se sad busaju u grudi i dižu se u nebesa. Titulu će osvojiti, mojom grubom procenom možda za tri, četiri godine. Možda. Opustite se. Derbi jedva čekam da ih vratimo na njihovo prirodno mesto i stanište. Makar namestili sve do kraja, a nameštaće još dosta jer sa ovim njihovim sastavom oni TSCu, Čuki, Vojvodini pa i Novom Pazaru u regularnim uslovima ne mogu da pariraju, opet će doći naredna tri derbija u koje ni najmanje ne sumnjam da ćemo bar dva da dobijemo. Sapleli smo se dva puta kao što se svi velikani koji igraju na više frontova sapletu u prvenstvu ali sve to do kraja prvenstva dodje na svoje. 

Pobogu društvo, ajde malo realnosti. Komšije sa ovom raspalim timom i titula u jednoj rečenici. Malo je reći da mi je smešno čak i govoriti o tome. 😂😂😂

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

nesto slicno kao 2021/22 sezona, kad su isto imali ovakav niz pobeda,

Te sezone ih je jedan bod u derbiju delio od titule. Mrtva sansa Terzica na Marakani za pobedu, gde smo mi igrali bunker na 0:0. 

Link to comment
Share on other sites

Drzava uplatila 2 mil FSSu koji ce isti da trasnferuju rivalu od preko puta.  

HAHAHAHA o tome sam pisao juce 

 

Cirkus liga, cirkus drzava, gde ti vlada pegla dugove i placa transfere Saldanje za koje nisu imali pokrica, pa sada moraju da kmece i mole opet, i naravno opet im peglaju dugove. 

 

Za ovako nesto se leti u petu ligu, bitno je da je odlozena utakmica Zvezdi protiv TSCa, to je najveci problem FSSa, a ne mutljavine i milionske ispomoci klubu koji nema pas za sta da ih ujede. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Drzava uplatila 2 mil FSSu koji ce isti da trasnferuju rivalu od preko puta.  

HAHAHAHA o tome sam pisao juce 

 

Cirkus liga, cirkus drzava, gde ti vlada pegla dugove i placa transfere Saldanje za koje nisu imali pokrica, pa sada moraju da kmece i mole opet, i naravno opet im peglaju dugove. 

 

Za ovako nesto se leti u petu ligu, bitno je da je odlozena utakmica Zvezdi protiv TSCa, to je najveci problem FSSa, a ne mutljavine i milionske ispomoci klubu koji nema pas za sta da ih ujede. 

 

Jedno brdo, dva univerzuma. Dok je jednom davno jedan klub nosio na mesto sponzora broj 2344 za pomoć klubu, drugi nose MTS, ZeJin i dobija 2m za plaćanje licence. Nismo isti. Nikad nećemo ni biti. VČĆPDR. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mare80 said:

Ma nemojmo se zajebavati,isti smo ...

I mi i oni smo režimski klubovi,od osnivanja finansirani od države ...

Ko je nas finansirao kad su se nosili dresovi 2344? Kakav nam je tim bio tih godina a kakav njima? Koliko smo para mi tada davali za pojačanja a koliko oni odvajaju sada? Nama je tada bilo najbolje pojačanje Kadu i Savio iz Zete a njima Saldanja od 1.2 miliona. Nismo isti. 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ko je nas finansirao kad su se nosili dresovi 2344? Kakav nam je tim bio tih godina a kakav njima? Koliko smo para mi tada davali za pojačanja a koliko oni odvajaju sada? Nama je tada bilo najbolje pojačanje Kadu iz Zete a njima Saldanja od 1.2 miliona. Nismo isti. 

 

Ko nam je posle toga našao sponzora u vidu Gazproma ? Naftna kompania koja sponzoriše Šalke i Zenit odjednom odlučila da sponzoriše klub koji je u tom trenutku bio peti ešalon evropskog fudbala ...

Da Zvezda ili Partizan  funkcionišu u ligama nekih uredjenijih država do sada bi smo i mi i oni već više puta bili izbacivani u treći rang,a vrlo verovatno i ugašeni ....

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

 

Ko nam je posle toga našao sponzora u vidu Gazproma ? Naftna kompania koja sponzoriše Šalke i Zenit odjednom odlučila da sponzoriše klub koji je u tom trenutku bio peti ešalon evropskog fudbala ...

Da Zvezda ili Partizan  funkcionišu u ligama nekih uredjenijih država do sada bi smo i mi i oni već više puta bili izbacivani u treći rang,a vrlo verovatno i ugašeni ....

 

Pusti ti,, posle". To,, posle" je počelo 2013. A 2344 je trajalo od 2009 do 2012. Kukaju da su potčinjeni. I jesu ali nikad kao mi tih godina. Razlika izmedju funkcionisanju našeg kluba i njihovog tada i sada kada smo mi u boljoj situaciji je ogromna. Nas su sistemski uništavali i to je nekome bila namera. Dok sada klub koji ima 1.2m da da za napadača i to u jednom od najgorih perioda u istoriji kluba je sve samo ne uništavanje od strane države. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Venger said:

Gazprom je sponzor od 2010. 

 

Oba kluba su unistena losim upravljanjem, to sto drzava posle udeli neke pare je samo pokrivanje onoga sto rade partijski kadrovi vec decenijama. Presipanje iz supljeg u prazno.

 

FKCZ je daleko od unistenog kluba, klub je od 2017 itekako na zelenoj grani sa milionskim i to trocifrenom milionskim prihodima. 

 

FKCZ je retko uspesna firma u ovom periodu, ma sta mi mislili o lopovu Terzicu. 

 

Sa druge strane FKP je propala firma sa milionski dugovima, bez prihoda , bez icega. Ne igrau Evropu, ne prodaju nikog odavno, zadnja prodaja im je bila Pavlovic, to se potrosi za jednu sezonu, oni bi davno propali i izvisili za Evropu i to bar 2x u prethodnih par sezona, da im nije pomoci drzave. 

 

Zvezda kad je bila na dnu, dovodila je Savia i Kadua iz Becica, Mugose , Reljica, Mikica, Krneta i ostali, uz svo postovanje tim momcima koji su davali sve od sebe na svakoj utakmici. Samo poredi njihovo dno i nase dno, sa Sadikom, Natkom, Sumom i ostalima koji su igrali za po 500k plate i za ko zna koja obestecenja.

Asano , recimo, pobegao covek jer su mu dugovali ko zna koliko. Dovlace pojacanje bez ikakvih mogucnosti realnih da ih plate, pa se gomilaju dugovi i onda se kmeci i moli da drzava reaguje i tako NON STOP, iz sezone u sezonu. 

 

Neuporedivo sa Zvezdom iz najgorih dana. 

 

Ovo sa 2 mil je tek DNO DNA. Ali , svaki potez vlasti ima i svoj kontra potez od strane narodnih masa, da li sada ili u nekoj blizoj daljoj buducnosti, to je drugo pitanje. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...