Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

13 minutes ago, FrediB said:

90% odustaju naredne godine.

Jermenija, Ukrajina, pa i Kipar, Grcka, Litvanija, Estonija, mozda i Poljska? 

 

Gde Jermenija crni ti 😄

 

Grcka i Kipar mozda, ostali tu i tamo.

 

A sto se Irske tice, vazi isto sto i za Britance, kad posalju bar ok pesmu, glasace i za njih. Ovo je bio odron.

Link to comment
Share on other sites

Pali smo na 22. mesto po kvotama, Belgija skocila na 11, to mi je malo fluke al dobro. Lorin 51%, Karija 21%. Lorin povecava razliku jer se procenti Ukrajine smanjuju. Karija pao sa maksimalnih 24% pre polufinala, ali je dobio jedan nazad jutros. Dobili smo i raspored, cini mi se da imamo ok mesto.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, erwin said:

Fv4pgETWcAIS_DN?format=jpg&name=large

 

Austrija otvara, ok izbor ali mislim da će to njih da košta. Pride fanovi nisu zadovoljni stage-om. Meni je onaj video bim onako pretrpan kao da ga i nemaju. Umesto da su stavili 10 tih devojaka na video bim da igraju pa da se jasno vide, nešto kao kod Hrvata. Takođe one 4 igračice ostaju isuviše daleko od njih dve pa kao i da ih nema.

 

Naša pozicija nije loša jer smo između dve spore pesme pa nećemo biti pregaženi ali smo prerano po redu i mislim da možemo da se pozdravimo od top 10. 11.-15. mesto je još uvek dostižno sa druge strane, nema veze ta kvota, to je kvota da li ćemo pobediti a ne da ćemo biti 22.

 

Francuska posle nas a posle nje red jakih pesama, to će ih koštati. Svedska je prošla solidno ali definitivno će platiti to sa nešto glasova. Finac je dobio 13. mesto što je najbolje po njega obzirom na nesreću da je i on upao u prvu polovinu. Pre njega je Estonija tako da će razbuditi publiku posle njega je pauza tako da će biti upamćen.

 

Norveška i Izrael imaju odlična mesta i ako nešto ne zase.u u nastupu mislim da će uspeti da nadoknade zaostatak za favoritima. Mislim da bi Izrael možda mogao i da se bori za pobedu, devojka dobro peva, kraj nastupa je atraktivan za publiku i obzirom da je blizu kraja njen nastup mogla bi dobro proći i kod publike i kod žirija.

 

Ukrajina ima solidnu poziciju ali mislim da je neće iskoristiti jer većina i ne zna o čemu je pesma. No kod žirija će dobro proći jer je nastup solidan i dobro pevaju.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Klotzen said:

 

Naša pozicija nije loša jer smo između dve spore pesme pa nećemo biti pregaženi ali smo prerano po redu i mislim da možemo da se pozdravimo od top 10. 11.-15. mesto je još uvek dostižno sa druge strane, nema veze ta kvota, to je kvota da li ćemo pobediti a ne da ćemo biti 22.

 

 

Iskreno, ja mislim da je nama veci problem to sto ovaj mali ne zna da peva, nego koja smo pozicija. 

Ja licno mislim da ako cujem pesmu i njegov glas i kako izgovara reci (posebno 'gori') jos jedan put cu prestati da slusam muziku na neko vreme da dodjem sebi. Prvo sam mislila, pa ajd bar imamo scenografiju, sada mi na onoj sceni i to nekako mlako. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Baby said:

 

Iskreno, ja mislim da je nama veci problem to sto ovaj mali ne zna da peva, nego koja smo pozicija. 

Ja licno mislim da ako cujem pesmu i njegov glas i kako izgovara reci (posebno 'gori') jos jedan put cu prestati da slusam muziku na neko vreme da dodjem sebi. Prvo sam mislila, pa ajd bar imamo scenografiju, sada mi na onoj sceni i to nekako mlako. 

Pa ni Konstrakta nije Kalas, pa je super prošla.

Tomašević ima ekstra glas pa je bilo bezveze.

Meni je dovoljno da je u finalu, jako važno da li je 12. ili 17.

Nego mi je Talijan nešto...pevanje je ostalo, ali je osakatio pesmu odsekavši kraj, a ona dvojica što se nešto izvrću najveći krindž.Bolje da je bio sam na stejdžu.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Baby said:

 

Iskreno, ja mislim da je nama veci problem to sto ovaj mali ne zna da peva, nego koja smo pozicija. 

Ja licno mislim da ako cujem pesmu i njegov glas i kako izgovara reci (posebno 'gori') jos jedan put cu prestati da slusam muziku na neko vreme da dodjem sebi. Prvo sam mislila, pa ajd bar imamo scenografiju, sada mi na onoj sceni i to nekako mlako. 

 

Mislim da nije preterano bitno kako peva, zvucace to ok. Inace u hali je zvucao bolje nego preko TVa. I interakcija sa publikom je bila.

 

 

I game over a publika BITCH 😄

 

Sasvim je on solidan medju publikom. Sa strane takmicenja je problematicno sto je mnogima u top 5 ili top 10, ali ne bi glasali za njega i zbog toga vise ne ocekujem top 10 plasman, ali sto se tice hejtera ima ih mnogo vise u Srbiji nego medju onima koji ce gledati finale.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Helena said:

Pa ni Konstrakta nije Kalas, pa je super prošla.

Tomašević ima ekstra glas pa je bilo bezveze.

Meni je dovoljno da je u finalu, jako važno da li je 12. ili 17.

Nego mi je Talijan nešto...pevanje je ostalo, ali je osakatio pesmu odsekavši kraj, a ona dvojica što se nešto izvrću najveći krindž.Bolje da je bio sam na stejdžu.

 

Konstrakta je izgovarala reci, Luke mrmlja. Mislim, imamo mi promasaje samo tako. 

Mislim, ok je sve, muzika je individualna za usi pa sta ko voli. Ja volim italijansku muziku, kancone, pa mi je Marko milina za usi, vraca me pesma u davne San Remo dane... 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, McLeod said:

Luke mrmlja i konceptualno jer je u pitanju stanje izmedju jave i sna.

 

Tebi nije alarmantno zvucnost od 'gori,' 'halo,' 'djavoli'... da ne govorim o engleskom? Mislim, spavanje se emotivno postize jasnim saputanjem a ne nejasno izgovorenim recima. Jbg mozda ja ne razumem takvu umetnost, ja nisam ni neki fan Billie Eilish, zvuci mi kao da puzi po pustinji i samo sto ne izdahne. 

 

Ne znam, ne budi mi pesma nikakvu emociju, samo me iritira...

Link to comment
Share on other sites

 

Ovde se bolje vidi koliko su ovi denseri u stvari dobri. Ne sećam se da smo davno imali ovako dobre igrače. Rekao bih isti kvalitet kao Izraelci ove godine i pre dve. Možda i bolje što su u tami jer da se vidi bolje kako igraju onda bi Luke štrčao 🙂

 

Negde sam čuo da je taj ples na kraju kada čuče iz neke FPS igre ali pošto slabo igram FPS jel neko zna o kojoj igri je reč i da li ima na YT taj ples iz te igre.

 

Inače to mi je zaparalo oči kod Karije. Oni njegovi igrači toliko dobro igraju da on tu štrči kao da je slučajno upao u nastup, no njemu stoji jer on igra ulogu u pesmi nekog ko je nespretan.

 

 

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekorder po broju Youtube pregleda u 24 sata posle svog polufinala Poljska, na drugom mestu Hrvatska, zatim idu Izrael, Finska, Švedska, Albanija, Norveška, Češka, Jermenija i Srbija kao deseta. 500.000 pregleda prešla je još samo Francuska kao 11, ukupno dakle 8 iz prvog i 3 iz drugog.

 

FvzICJsXoAAmmBv?format=jpg&name=large

 

Fv9Uo8PXwAEbiOn?format=jpg&name=large

(brojevi u desnoj polovini tabele treba da idu od 11 do 19 umesto od 10 do 18)

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...