Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Generalno ne pravim pitanje, samo izbegavam ljuto i kapričozu jer mi je dosadila odavno. Mada sam zadnjih par godina prešla na vegetarijanu kad sam morala da izbegavam suhomesnato, inače sam quattro stagioni najčešće naručivala, a volim i quattro formaggi, mada kod nas retko stave prave sireve.

U Padovi je pizza shop bio na ćošku mog bloka i imali su preko 50 vrsta pice, plus opciju da sam biraš kombinaciju. Kakva je to muka bila odabrati :smiley33:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

 

Nista NLO, a? :classic_huh: :classic_biggrin:

 

Ovo me je nateralo da guglam, i jelte bacilo me na internet stranicu jedne poznate beogradske picerije, da je ne reklamiramo ovde za dž. jelte ( jer ako hoće da ih se reklamira nek daju neku picu gratis, jelte), zainteresujem se tu, bacim pogled na meni i naletim na ovo...

 

 

2 hours ago, We lose every week said:

Ah...zašto se zaustavljati na ananasu, što  ne probati staviti nutelu.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, We lose every week said:

 

Ovo me je nateralo da guglam, i jelte bacilo me na internet stranicu jedne poznate beogradske picerije, da je ne reklamiramo ovde za dž. jelte ( jer ako hoće da ih se reklamira nek daju neku picu gratis, jelte), zainteresujem se tu, bacim pogled na meni i naletim na ovo...

 

 

 

Nutela je slatka "pizza", deluje zanimljivo ali imaju boljih slatkisa, doduse dusmani ukinuli coko tartufe, to je bilo sjajno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Uz palačinke, Nutela mi je najbolja na prženicama :classic_cool:

 

tenor.gif

 

Kako ide u tom slucaju, prvo stavljas kajmak pa nutelu ili nutelu pa kajmak? :classic_biggrin:

 

 

2 hours ago, zoe Bg said:

To nije standard :lol_2: nisam bas dugo jela, ne spominji 

 

Tebe je onda ova pandemija bas pogodila? :classic_biggrin:

Kad pomislim da sam nekada jeo 3/4 NLO-a sad mi bude muka 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

Tebe je onda ova pandemija bas pogodila? :classic_biggrin:

Kad pomislim da sam nekada jeo 3/4 NLO-a sad mi bude muka 

Mislim da od septembra nisam bila :59: ali nadoknadjujem na drugim mestima, skoro narucili veliku od 50cm specijalitet te picerije, zlo mi bilo posle. Ali jesam propala sto se tice kapaciteta za testo, ako sam na 2/3 nivoa, mnogo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da imamo dobitnika Darvinove nagrade.

 

Uvek sam sumnjao da su agresivne skrivene kamere fejkovi. Pogotovo na zapadu Mislim ono da iskačeš i prepadaš ljude, da se praviš da si zombi, pretiš im nožem ili pištoljem. Neko će te u najboljem slučaju tužiti i ubiti od odštete za pretprljeni strah a u najgorem će se desiti ovo....I to još u jebenom Tenesiju gde pola njih još uvek drži sliku Dejvi Kroketa na zidu.

 

https://9gag.com/gag/abVZQ0X

Link to comment
Share on other sites

mislim da sam pre koju godinu citala o slucaju kad je neki momak slicno smislio "salu" da kao upadne u bioskop s (igraskom) poluautomatskom puskom (ili necim slicnim), pa da ga je tom prilikom jedan od gledalaca upucao (cini mi se da se to desilo u Teksasu ili "u okolini", gde je nosenje oruzja dozvoljeno)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...