Jump to content

NFL - Season 2023


Recommended Posts

On 1/16/2024 at 1:06 PM, Göbekli Tepe said:

Ovaj PO se za sada odvija baš kako treba. 

Za tebe kao navijaca Dzajantsa, ova vajldkard runda ispala bolja nego da ste se usunjali u plejof nekako. :classic_biggrin:

On 1/16/2024 at 2:22 PM, Göbekli Tepe said:

 

Jason Kelce odučio da "okači kopačke o klin", a vrlo moguće da s  njim u penziju ide i guzni podguranac. Nije isto kad je Kelce C u odnosu kad je tu bilo ko drugi. 

Istina, on i Frenk Regnou iz Detroita su za klasu ispred ostalih na toj poziciji.

Dobra borba za sada u Baltimoru, ali strim mi je toliko los i konstantno puca, tako da sam otprilike pola akcije propustio.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Göbekli Tepe said:

Ma samo još da večeras dobri dečko Allen iznabada one Swiftovce i posle može da osvoji ko hoće. 

 

57 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Tako je, vcrs je bitno. Svi uz Allena i Bills mafiju

Daleko bilo.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Skyglider said:

Ostao sam jutros do pola 6 da gledam ali vredelo je, baš dobra utakmica i pobeda mog tima na kraju, na mišiće što bi se reklo ali znalo se da neće biti lako. Purdy i CMC najbolji kad je najpotrebnije. 


Purdy disrespect je postao bas mucan… mogu da zamislim sta bismo danas slusali da je on sinoc imao dva INT-a u drugom poluvremenu kao Love i izgubio mec.

 

Nadam se da ce se Deebo oporaviti za SB.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve o Purdiju ce reci Senehan i Linc sledeceg proleca kad dodje prica o ugovoru.

 

Za sada odlicno gura po lepom vremenu, jer je pitanje kako bi se proveo kroz Baltimor, Bafalo i Kanzas Siti sa rukama kao sinoc.

 

Sto se tice vecerasnjih duela, navija se za blentavi Detroit i da mec u Bafalu prodje bez povreda kljucnih igraca.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Iako bi verovatno bilo zanimljivije pogledati Sf vs Detroit finale u NFC, ova ekipa Tampe je jako gotivna. 


Neka, bolje ovako… Baker zatvorio mec u stilu.

 

Btw, ne znam jesam li ja lud ali na kraju kao da su obe ekipe zaboravile da Bucsi imaju jedan TO… tj. Lionsi su sigurno brainfartovali jer su dva puta snapovali sa 15+ sekundi na play clock-u ali onda su mi nejasni Bucsi koji nisu uzeli TO a mogli su dobiti loptu nazad sa nekih 30-ak sekundi.

Link to comment
Share on other sites

Sramota… Josh prodao na kraju… kakvi su oni pokusaji od 20+y za TD dok su otvoreni hvataci na 5-6y gde bi, em priblizio kickera, em potrosio vreme da ne ostane nista za KC. Ovako, i da su postigli FG (ili cak i TD) opet ostavljaju oko 2 minuta KC-u da ide po pobedu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uh kakav mec nocas! Poglavice su, iako su delovali znatno losije u prvom poluvremenu, ipak uspele da izvuku aktivan rezultat a onda tri puta gubile dobijeno u drugom, ali sve je lepo kad se lepo svrsi 🙂

Sad da posalju Lamara na odmor pa velki okrsaj sa 49ers-ima. Vreme je za utvrdjivanje dinastije :smiley58:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...