Jump to content

NFL - Season 2023


Recommended Posts

On 11/20/2023 at 2:09 PM, Göbekli Tepe said:

Jedno pitanje za navijače Patsa....Kad su Patsi poslednji put izgubili od rookie QB u BB eri,  ako se to uopšte ikad desilo. 

Secam se poraza protiv Wilsona u Seattleu i nedavno protiv Tue. Al sigurno ih je bilo jos.

 

EDIT: izguglao. Ukupno 6. https://www.sportskeeda.com/nfl/only-6-rookie-qbs-defeated-bill-belichick-s-patriots-they

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Big Ticket said:

Туга колико је замрла тема с одласком Брејдија у пензију... Феноменално коло, одлични мечеви и нико ни да привири

 

'bemliga....ja gledam Red Zone, a kad gledaš Red Zone onda tu nema mnogo prostora za komentarisanje live, posle vidim kako niko ništa nije pisao pa me mrzi da se osvrćem unazad i pišem o onom što sam gledao sinoć. 

30 minutes ago, Romantik said:

Liga otisla dovraga, da su stvari kako treba Kadarijus Toni bi bio otpusten jos sinoc, motkom bi ga isterali sa stadiona!

 

Kadarijus Toni je trebao biti otpušten davno, ne sinoć

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2023 at 8:22 AM, Big Ticket said:

Туга колико је замрла тема с одласком Брејдија у пензију... Феноменално коло, одлични мечеви и нико ни да привири

 

Mislim da to nije samo odlaskom Bradyja u penziju, generalno deluje mi da ljudi nemaju više ni toliko vremena ni interesovanja da gledaju NFL , polazim od sebe, gledam samo kad igraju Ninersi, nemam više ni vemena ni energije da sedim pred televizor svake nedelje od 7 uveče do 2 ujutru kako bi gledao sve živo. Nekako prođe to vreme kad sediš svaki dan pred TV-om/kompom i gledaš sve žive sportove, NFL, košarka, fudbal, bejzbol, hokej, koledž fudbal , koledž košarka... ne znam ni sam šta sam sve gledao svakog dana i noći, ali menjaju se životne navike, naiđu druge stvari u životu i tako. 

 

Ali malo jeste žalosno kad pogledam koliko je tema propala, nikad na bivšem forumu smo znali da ispišemo 300-400 stranica svake sezone, a sad evo kraj sezone uskoro a mi tek na devetoj stranici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...