Jump to content

NFL - Season 2023


Recommended Posts

1 hour ago, badenac said:

F7YBbOraMAA17IW?format=jpg&name=medium

The only man that can save the Denver Broncos

by 

Andrew Justin

 

 

Treba Jokića da prekfalifikuju na kvoterbeka ionako je u Coloradu football mnogo popularniji od košarke: Bornocsi u NFL playoffu > Nuggetsi osvajaju NBA titulu , svaki pošteni Kolorađanin će to potvrditi. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Xpert said:

Cowboysi se sprdaju sa nama.  Jos se Gonzales povredio. Vreme je da se ide na spavanje na HTu.

Povredio se i Dzudon kasnije, a Mek popio klupu. Nema nista od ovog tima Patriota, mada ne znam koliko su spremni da krenu u tenk mod. 
Dalas bas mocno izgleda sa druge strane. Steta za povrede, sa kompletnom odbranom, mogu da ih vidim kako dobijaju bilo koga. Videcemo kako ce to izgledati kad krene plejof.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darth Steva said:

Ali brat iz Chargersa sto slideuje u “svojih” 10y iako je imao lepu sansu za neki 95y pick6. Steta sto ih nece kostati pobede.

 

Asante Samuel Jr. Po onome što sam vidio od njega do sad u NFL, možda i najgluplji igrač u ligi. Ili možda on i Quay Walker da podele prvo mesto.

 

MNF na kraju ispade jako zanimljiv. Za moj ukus preterano mešanje sudija na samom kraju. Mislim da su u poslednjem drive-u Chiefsa u svakom pleju baciliu zastavicu

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

Pogledajte kako Evan Neal savršeno blokira Darena Volera....

 

 

 

Po mom mišljenju, Waller je verovatno trebao da blokira na kratko i onda da se izvuče u route, ali se zaglavio tu i poremetio tajming Nealu, koji je prvo pomogao unutra pa onda slajdovao desno

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti... :classic_sad:
Kakva brutalna sezona sa povredama do sada. Retko koja ekipa je ostala bez neke teze povrede. Bas ne pamtim da se ovoliko season ending povreda desilo u prvih 5 kola. 
Jos sinoc kad su javili za Kelcea, prva asocijacija svima je bila da je ahilova, zbog podloge.
Odbrana Bafala je osakacena povredama poslednje 2 godine. Nasledili su Baltimor iz ranijih sezona po tome. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2023 at 8:13 AM, karipesic said:

Patsi u velikom problemu. Da smo pametni da tankujemo i pokupimo Caleba... Al od ta posla nema nista, bice neka 5 12 sezona i niti levo niti desno... Post Brady era jako mracna...

 

Patsi su poslednji put odigrali meč kod kuće bez postignutog poena 1969.

 

Čak i u sezonama 1990. i 1992., 1-15 i 2-14 sezonama, nisu imali takvu utakmicu.

 

Ekipa koja je to postigla u nedelju će ući u istoriju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ladno Brownsi dobise SF.

Promasi Moody FG na 5 sekundi do kraja

 

Kreten. Imao sasvim dobru poziciju, 41 jard , šteta, mogli smo da odemo na 6-0, Purdy celu utakmicu se muči ali mu na kraju namesti finu poziciju za FG da donese pobedu i on promaši 

Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo sedmica ahaha
Evo pade i Filadelfija, i to ni manje ni vise nego od Zek Vilsona. :lol_2:
A vec sam krenuo da pisem kako mi je daleko impresivnije 6-1 49ersa nego ovih njihovih 7-0.

Sudije pogurale Klivlend ranije danas, a onaj lik ladno promasio 2 FG, pre toga bez ijednog jedinog. Ali mislim da je veca briga za SF sto se CMC povredio. U eri gde je jasno da je uticaj RB nikad manji, on zaista ima veliku vrednost za ovaj tim. Maltene je jedinstven po tome trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Jest da odlaze na poluvreme sa vodjstvom 6-0, ali Giantsi su dodali još jedan brain fart u već podebelu knigu brain fartova ove sezone sa ovim playom na kraju 1. poluvremena. Patriote i Giantsi se baš takmiče ko može da izgleda jadnije. Btw, bilo bi lepo da ovo NY dobije, čisto da zaokruži ovaj pomor favorita.

A Patriote? Pa slede nam godine frustracija dok nas opet ne posere neka blagodet sa drafta. Iako mnogi krive Belichicka za ovo epsko posrnuće, ja samo mogu da mu zamerim off season gluposti sa nekim vrlo čudnim akvizicijama, ali što se tiče ovih potopa , mislim da krivica leži na igračima koji imaju neverovatnu količinu guposti i nepromišljenih odluka i penala bukvalno svake nedelje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...