Jump to content

Recommended Posts

nisam igrao mesec dana a kao da je sest meseci. nista ne mogu da pohvatam osim da je techies u svakom pro gameu. 

 

ni na ove nove ekipe se jos nisam navikao a i ove kvalifikacije mi se ne cine zanimljivom. nisam bas optimista za ovu sezonu, nemam pojma kako ce se odvijati i sta je uopste uslov za ti. ako je ti uopste bitan pored onog arapskog turnira.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gggggggg said:

jesi video game 4 ar ig. pogledaj bar highlightse, mada to ne moze ni izbliza pokazati svu 'lepotu' dote.

 

uvek je lepo kada og a posebno 7mad i notail izduvaju.

 

Nisam gledao, sad cu da upalim dok radim, pa ce da ide na jednom ekranu da bacam pogled kad ima nesto zanimljivo. 

 

Thundra je od pocetka godine izgubila sve serije od OGa i sad na najvazinijim kvalifikacijama ih dobije, Pure je ipak pravi carry, greota je sto je morao da igra 3 u BBu, zbog Nightfalla. 

Meni je ipak higlight Topias Void mid protiv Secreta.

 

Notail je gospodin covek, povukao se casno kad je video da je busan kurton, ne svadja se na Tviteru, i dalje je malo prisutan u community-ju, ali ne preterano, dok fuckingmad izmislja neke neprijatelje, drka se, gura se da igra a ne zna, (osim ako ih nije neko ispalio u zadnjem momentu). Jos se covek ozenio prosle godine, umesto da sedi kuci i pravi decu on grinda, za godinu dana ima zeni neko drugi da baca ulti dok je on na turniru, ako se kvalifikuje haha

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

image.thumb.png.16179ad23aa714b715fcc72b3f6df603.png

 

.......

 

6 rapira i 50 minuta kasnije konacno je gotovo. : ] 

Kum i drugar su odigrali posle jos jednu sa mnom da me ispostuju jer sam ih cekao 50 minuta da zavrse i usput gledao partiju. 

 

Ja ne mogu ovu metu od 80 minuta partije, znaci postalo je jako stresno kad se izgubi takav gejm. Presao sam preko dana na Turbo, ali i tu mi se partije otegnu po 40 minuta. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2024 at 4:34 PM, gggggggg said:

ja jos nisam odigrao ni jedan turbo mec. nocas sam poludeo. svaki game po bar dva ruiniera u ekipi. ne znam koji je kurac ali ljudi su poludeli

 

Nikad generalno nisi igrao Turbo, ili od ove nove mape?

Ja sam Turbo igrao povremeno, samo da se podsetim memorije u prstima nekih heroja i tako to, ali od kako su izasli New Frontiers i kako su se partije oduzile presao sam 80% meceva na Turbo.

Uglavnom igram u toku dana, blokiram sat vremena u kalendaru kad nije guzva na poslu, ali pocelo je da mi se desava da se partija toliko oduzi da moram da prekinem da bih isao na sastanak i u jednom momentu padnem u low prioriti, gde sam morao da napravim 3 pobede na SD modu, kakve su tek glave tamo sunce ti poljubim. E tad sam presao na Turbo, jer su i tu partije cesto pre 30 minuta. 

 

E sad, problem sa Turbom je sto stvari nisu izbalansirane za takve tajminge, i onda neke kompozicije koje se tesko ostvaruju na standardnim partijama ovde jako eksploatisu. 

 

Na primer, WD je bio apsolutno nesnosan na Turbu, jer ce stici na vreme da se nabudzi i vrlo malo sta mu mozes, pogotovo kad se polakomis da mozes da ispusujes bazu do kraja. 

Evo od letos moja zajebancija sa kumom, kladili se ko moze da ima winning streak sa WDom. 

Spoiler

image.png.3ebee718ac08a298c77605f0c10457ae.png

 

Na kraju sam posle ove poslednje partije od 51 minut i batalio da ga pikam, nego sam uzeo samo da ga banujem, smucio mi se vise, znaci nisam vise mogao ocima da ga gledam, a svakako sam imao pobedu vise od njega. 

 

 

Moj kum inace drzi igraonicu i onda ima vise vremena da igra, kaze mi da je prestao da igra ranked, jer je poceo da prenosi nervozu na druge. Sad kad igram sa njim, samo ponedeljak-cetvrtak, u momentima kad ja imam kasno uvece da radim, pa pustim nesto da mi se procesira i onda unranked neke kombo zajebancije, necu da trosim vreme da mi se neko dere zbog warde ili slicno. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...