Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, DameTime said:

@Skyglider Ali na osnovu čega tvrdnja da se bahatio prema sirotinji? Jeste nezgrapan postupak bio no uopšte nije bilo upereno prema njima s bilo kakvom lošom namerom, kamoli bahatom. 

 

Zato što doneli merdevine pre nego što se vratio na teren da bi završili svoj posao za koji su verujem ne previše dobro plaćeni. Onda dolazi Gannis i gura im merdevine da bi vežbao slobodna pacanja i to u hali koja nije njegova home arena. Pa batice, slobodna bacanja si trebao da vežbaš tokom leta, kamenjariš celog života i sad će pola sata šutiranja posle utakmice da ti popravi slobodna bacanja.  Zna se šta se posle utakmice radi, svlačionica, tuš, izjava novinarima i pravac hotel. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skyglider said:

 

Zato što doneli merdevine pre nego što se vratio na teren da bi završili svoj posao za koji su verujem ne previše dobro plaćeni. Onda dolazi Gannis i gura im merdevine da bi vežbao slobodna pacanja i to u hali koja nije njegova home arena. Pa batice, slobodna bacanja si trebao da vežbaš tokom leta, kamenjariš celog života i sad će pola sata šutiranja posle utakmice da ti popravi slobodna bacanja.  Zna se šta se posle utakmice radi, svlačionica, tuš, izjava novinarima i pravac hotel. 

Nije Janis prvi koji je ostajao na terenu da vjezba sut pa i protivnickoj dvorani. 

Radili su to i MJ, Kobi, Lebron itd

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Skyglider said:

 

Zato što doneli merdevine pre nego što se vratio na teren da bi završili svoj posao za koji su verujem ne previše dobro plaćeni. Onda dolazi Gannis i gura im merdevine da bi vežbao slobodna pacanja i to u hali koja nije njegova home arena. Pa batice, slobodna bacanja si trebao da vežbaš tokom leta, kamenjariš celog života i sad će pola sata šutiranja posle utakmice da ti popravi slobodna bacanja.  Zna se šta se posle utakmice radi, svlačionica, tuš, izjava novinarima i pravac hotel. 

 

Jesi li pročitao kako je cela situacija izgledala? Drugo, to što nije home arena ne znači da nema pravo da šutne par slobodnih bacanja. Ne brini ti za njega, vežba on i tokom leta i tokom sezone, zato je u najvažnijoj utakmici finala imao 17/19... Nemamo šta mi njemu da odredjujemo da li da ima shooting session ili ne. Nije bio ok potez u afektu, ali ako su ti ljudi i merdevine dovedeni samo da bi ga zajebavali - i neka je. 

Edited by DameTime
zaboravila sam mu br. slobodnih
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram da se samodefinišem - nisam nikako fEn Janisove igre, simpatičan mi je ovako u PR priči, iako mi je jasno da je tu rađen ozbiljan posao. Uostalom, šlepa braću sa sobom što je već onako jedno poprilično bullshit i nezrelo ponašanje. Odvratno mi je koračanje i mahanje sekirama od laktova. 

 

Aman, ako NBA igrač hoće da posle utakmice opali slobodna bacanja, ima da opali slobodna bacanja, on je NBA igrač koji igra utakmice na NBA terenima. Tim pre ukoliko na drugom košu ekipica sa Montrezlom ima šuterski trening. Meni je to normalno i prirodno i ti ljudi koji tu rade - a zaista ne vidim da je maltretirao radnike sa merdevinama - dobijaju svi kintu kao i Janis od iste jebene firme, NBA firme. I ako on hoće da se pokaže kamerama, kao deo PR narativa da je veliki radnik i da mu je žao i krivo, i hoće da javno tu odmah posle meča opali deset penala, pa pusti ga majkumu da opali deset penala. I Stef ima one imbecilne workoute pre mečeva, Kobi i ne znam ko još su ostajali posle utakmica i na gostovanjima. ALi da dođeš i da mu kao poslednji klošar uzmeš loptu i kažeš ne dam ti, e to ne mogu da prihvatim i da sam ne Janis nego 15 two way igrač ekipe, insistirao bih da mi daju da šutnem 10 bacanja iz jebenog inata.

 

Svestan sam da je ovo možda do moje isfrustriranosti i nekoliko tučica oko termina za basket u dalekoj prošlosti, ali jebiga, iskren sam.

Link to comment
Share on other sites

Ma da, skidaju oni tako sve a Janis ih smara da ostaju duže da rade... Šta, Herel na drugom košu ima šuterski trening? Pa ništa, on će posle tog treninga sigurno da podigne šut za 3 poena na 50%. A i home arena mu je jbg. 

 

I da, Montrezl 'ladno laže na Tviteru kako ga je Janis "ignorisao" nakon "molbe" da se "skloni sa terena kako bi on šutirao" 🥲

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Ostajanje posle tekme da se šutne deset, pedeset ili bilo koliko lopti je baš džiberski nebitno da li to radi Kobi, MJ , Janis ili bilo ko. 

Pre tekme razumem, ali nakon tekme je čist PR i normalno da takvo ponašanje ide na onu stvar ljudima koji tu rade i koji samo hoće da pale gajbi na vreme 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

mozda ce ga ova nevesela situacija sa merdevinama, gde je, nadam se, shvatio koliko je svet kosarke nepravedan, naterati da sagradi kos kod kuce, da moze da sutira slobodnjake

 

“So, I don't have access to hoop,” Antetokounmpo told reporters, per ESPN. “A lot of NBA players have a court in their house or something. But now I just get home workouts. Ride the bike, treadmill, lift weights and pretty much stay sharp that way. But I don't play basketball.”

Link to comment
Share on other sites

Ako je redosled događaja kao u videu, ovo je prvestveno jadan potez File i Harrell-a. Ako se taj koš nije koristio, ne vidim problem što je Janis tu šutirao. Što se tiče merdevina, koliko vidim ona su tu postavljena da Janisu blokiraju koš, ne da bi radili svoj posao posle tekme. Tako da razumem reakciju Janisa. Po ovome što vidim, oni su se iživljavali na njemu i dobili adekvatnu reakciju. 

 

Da su igrači File hteli da koriste oba koša na kraju tekme, e to bi bilo drukčije. Ali nisu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

mozda ce ga ova nevesela situacija sa merdevinama, gde je, nadam se, shvatio koliko je svet kosarke nepravedan, naterati da sagradi kos kod kuce, da moze da sutira slobodnjake

 

“So, I don't have access to hoop,” Antetokounmpo told reporters, per ESPN. “A lot of NBA players have a court in their house or something. But now I just get home workouts. Ride the bike, treadmill, lift weights and pretty much stay sharp that way. But I don't play basketball.”

Jeste narativ je ez fejk ez it gets, slažem se skroz. Ipak, domar koji gasi svetla u 23:30... cmon.

Link to comment
Share on other sites

"oni su se izivljavali na njemu" je dobar naslov za informer

Just now, freethrow said:

Jeste narativ je ez fejk ez it gets, slažem se skroz. Ipak, domar koji gasi svetla u 23:30... cmon.

 

ovo je izjava za vreme prvih talasa korone, kada je bila prekinuta sezona.

lik nije uspeo da se snadje i obesi neku kantu na krov iza kuce, pa nije uzeo loptu u ruke mesecima. al mozda se sinoc opametio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sad bi bilo a šta je prethodna vlast radila. Nema veze, kapiram da je dobar deo tu i do samih emocija prema igračima i timovima - meni je Embiid odvratan, Fila mi je gadna, a prema Janisu nemam neke prejake emocije. Slično kao što mislim u startu da je Montrzl dijabola, a možda nije. Nema veze. 

Link to comment
Share on other sites

Pomislih prvobitno: ako sam u protivničkoj areni i oni mi kažu da odjebem posle tekme, nemam pravo da teram svoje jer nije moj teren. Ali ako je "standard practice" da teren može da se koristi posle utakmice od strane suparničkih igrača za trening, onda je ovo čisto provociranje Janisa.

 

4 minutes ago, uini said:

zato i rekoh danas, da je durant napao merdevine, prekinuli bi dnevnik2

 

al ovo je dobri janis, samo je zeleo da sutira na kos.

Ne učitavaj motive drugima hvala. Ne volimo svi Janisa.

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ostajanje posle tekme da se šutne deset, pedeset ili bilo koliko lopti je baš džiberski nebitno da li to radi Kobi, MJ , Janis ili bilo ko. 

Pre tekme razumem, ali nakon tekme je čist PR i normalno da takvo ponašanje ide na onu stvar ljudima koji tu rade i koji samo hoće da pale gajbi na vreme 

 

Zašto je džiberski?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

zato i rekoh danas, da je durant napao merdevine, prekinuli bi dnevnik2

 

al ovo je dobri janis, samo je zeleo da sutira na kos.

 

A da je Dončić vežbao slobodna, popadali biste svi u nesvest. Kad već koristimo tu logiku. 

Edited by DameTime
slovo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Zato što ne služi ničemu sem samopromociji. To malo šutnutih bacanja odmah posle tekme ne doprinosi da on bude bolji šuter već je stvar jeftinog marketinga.

 

Doprinosi psihičkom stanju i pripremljenosti igrača, što posledično može da vodi i boljem skillset-u. Sve što igrači rade je vrsta PR-a, što ne znači da nisu iskreni. Za Janisa je poznato da je veliki radnik, tako da pre će biti da je Herel bio tu za malo jeftinog marketinga.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

A da je Dončić vežbao slobodna, popadali biste svi u nesvest. Kad već koristimo tu logiku. 

 

sve vreme govorim o rusenju merdevina. i luka i durant i mnogi drugi bi bili ocenjeni kao nabedjeni likovi koji sprovode neku silu umesto da pozovu neko obezbedjenje da to resi ako je vec nba zakon na njihovoj strani.

 

trebalo je da odjebe harella za loptu, malo macho sranja, sta fali

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...