Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, Miki28 said:

Dennis Schroder ne treba da vidi vise ni minjta na utakmici, decko je dijabola i vise mi je preko one stvari. 

 

GS ce pojacati u 3/4, Klay je vec u sutu a sad ce mu se i Steph pridruziti a ja da gledam 20 sekundi tapkanja Dzonija Ivanovica ne mogi vise.

Kada Sreder ne bi igrao, Kari bi dao 20 poena u drugom poluvremenu. Jeste suterska stetocina, ali je mnogo dobar u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, freethrow said:

Ja ne videh, možda grešim, zaista. A pokretni blokovi da, to je uvek bilo. Jbg. Imao sam utisak da je svirano par olakih faulova pod košem.

 

Ma sprdam se malo, ko nam je kriv kad smo osakaceni kao Srbi prelazeci Albaniju do Solunskog fronta. Salty sam i besan jer cemo plejof videti na TV-u. Sve 5, krenuo mi je RL malo bolje, ali nba/fantazi zivot (za sta stvarno zivim) je 3 godine u kanalu, planiram da otvorim 

 

EDIT : Nadovezujem se na nedovrseni post posto mi je uleteo live chat na poslu i prekinuo me na kratko, planiram da otvorim neku support grupu za navijace Lakersa kao Charlie Harper u 2.5muskarca sa Son Penom gde cemo pusiti tompuse, 420, piti alkohol i podrzavati jedni druge u ovom raspadu!

Edited by delgado
  • Love 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Kada Sreder ne bi igrao, Kari bi dao 20 poena u drugom poluvremenu. Jeste suterska stetocina, ali je mnogo dobar u odbrani.

Me znam koliko si gledao ali Sroder je cuvao Klaya na startu kad je dao 9 poena  pa onda Stepha u 2/4 kad je Steph dao 8 poena. To sto on zuji i djeluje da igra neku odbranu ne znaci da je i igra jer je igra ocajno. O napadu da ne govirim

Link to comment
Share on other sites

Donte je suvo zlato. Bacanje Luniju u kontru je ekvivalent pokušaju preticanja u kanjonu Morače na uzbrdici u Fiatu Tempri na plin.

2 minutes ago, cabke said:

Drejmond suter...😂

Jednostavno mi presmijesno...

Nevezano samo za Dreja, počinje opasno da me smara ta ultraspecijalizacija igrača..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, João Palhinha said:

 

pa nije plakao covek, sportski je podneo poraz i cestitao mavsima tada.

Mnogo kenja za lika čija ekipa nije skupila 100 pobeda za 5 sezona dok mu nisu doveli superstara i par prvih 1-5 pikova. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...