Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Denver umalo da prospe prednost sa rezervistima na terenu. Ukoliko Bouns ne pleše po terenu i ne pogađa lude šuteve, spada teret na Džef Grina da organizuje nešto. Doduše falio je Porter i KCP kasnije, pa nije ni bilo nekih opcija. Nerealno mi je ipak da Deandre dobija redovne minute, to je već grijeh prema košarci. Valjda će taj eksperiment ubrzo završiti.

 

Još jedan grijeh prema košarci: produženje Pelinke ovo ljeto. Kakve dva rostera je sastavio za redom i još je nagrađen za to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

nasvetuništalepše

nemožedapostoji

negoštojenašaljuubav

premazlatnoplavojboji

Jest da sam ja teški zvezdaš ali kad čujem ovu pesmu u vašoj izvedbi mene prođu trnci. Mogu mislit kako li je tek vama 😊. Možda ima nešto i do toga da sam kao mali voleo ovu melodiju u originalnoj izvedbi Dubrovačkih trubadura, odnosno "dok palme njišu grane" 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ispravna odluka da gledam Heat sinoc. Dejm je opisala tekmu, da dodam da je mozda igrac meca bio Caleb Martin, bio je ultra efikasan i fantastican u odbrani. Strus nastavlja tamo gde je stao prosle sezone, a kad se pojavi Lauri sve je drugacije...  Herro igra jako zrelo od starta sezone.

 

 Kod Lakersa je stvar jasna, imamo 3 kosarkasa koji su u stanju da probace loptu kroz obruc - King, AD koji je propao suterski totalno, i samo ordinira po reketu i Luni Voker, koji je isto vise prodor igrac nego suter. Nunn je definitivno za Mornar. Kad se vrati Sruder imacemo 4 igraca koji mogu da daju kos, tako da cemo sigurno biti nesto jaci. 

 

 I da, @Don Radonja dovoljna je bila opomena i brisanje posta za oko Westbrooka. Ja ga svakako necu vise nazivati pogrdnim imenima, mislim da je ban bio nepotreban, ali 3 dana ionako brzo prodju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTime said:

Zbog kulture franšize, Drekslera ali i dua Roj-Olridž tj. basketa koji su tad igrali.

 Clyde Porter Ainge Kersey Buck Duckworth Cliff Robinson Alaa Abdrlnaby Mark Bryant Michael Young Dražen ...  A i deluje kao jako kul grad okružen valjda najlepšom prirodom na svetu.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sad je Loni Voker III-i, jer je treca opcija kad se Srudic vrati postace opet Loni IV-ti

Resio sam da se ne sekiram mnogo oko Lakersa, ako udjemo u plej-in, dobro, ako ne, opet dobro

 

 Lebron je na putu da obori mnoge rekorde ove sezone. Vec je prestigao Pirsa po broju trojki all-time, i sada je 10ti (jebote, 10ti trojkas svih vremena, a pola karijere nazivam kamenjarom) , uskoro stize i Magica po all-time asistencijama a zna se sta je najveci cilj ove sezone... U 20toj sezoni igra na nivou koji je do sada bio nezamisliv za coveka sa 38 godina i tolikom kilometrazom. Sta vise da ocekujem od ove sezone, osim da prisustvujem tom magicnom obaranju rekorda Karima, koji ce i on gledati uzivo, i Drejmond, svi ce traziti day off/sick day da prisustvuju tom istorijskom trenutku. Dosao covek u Lakerse da isprestize sve te njihove legende i jos doneo trofej. 

 

 Pomirenje je jako bitna stvar u zivotu i nemati iluzije, tako da sve svoje navijacke nade ulazem u Majami. Zajeban je istok strahovito uz Milvoki i Boston, ali posle njih Heat je definitivno najozbiljniji. Ne mogu mi Phila ili Atlanta npr biti u rangu sa Heatom, a ni raspali BKN. Heat/Kee/Celtics i jesu ekipe koje su u prethodne 3 sezone imale najvecu konstantu rezultata i osvajale istok, a Kee i NBA. Nismo jaci ni od jednih ni od drugih, ali smo spremni na PO krljanje, sto smo i dokazali prosle sezone. Pored Majamija, gotivni su mi strasno ovi mladi Cavsi, izuzetni su za gledanje, dodje Rolo i da neki nerealan kos, svi na klupi nevera fazon, vidi se da imaju jako dobru hemiju u ekipi jer su talentovani klinci sve. 

Edited by delgado
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Apsolutno. Rekao sam i na početku prošle sezone - želim samo da gledam lep i ispravan GSW basket, sa Stefom koji puni i svima koji se kreću. Ukoliko je to dovoljno za titulu - prelepo i drago mi je, ukoliko nije - nema problema. 

Nece biti protiv zdravog Denvera. Jokic je na redu da uzme prsten. Takav greatness zasluzuje prsten

Link to comment
Share on other sites

Fun fact n.1 Giannis je toliko uspešan u ovoj ligi sa ovim pravilima jer nije nikada pre bio pravi košarkaš i onda nije opterećen glupostima kao što su koraci, faulovi u napadu, pomeranje pivot noge i slično.

 

Fun fact n.2 Da možete sadašnjim ekipama da priključite jednog igrača iz 90tih, koga biste priključili. Podseti me DameTime na Drekslera, kako bi legao ovom Portlandu danas, a nama bogami jedan Kris Malin da odmeni Kleju malo na trojci. Čikago je nobrainer, kao i Utah. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Nece biti protiv zdravog Denvera. Jokic je na redu da uzme prsten. Takav greatness zasluzuje prsten

Koliko god smatrao da je Jokić zaista van konkurencije u današnjem NBA i da Denver ima jako lepo složenu ekipu, možda prvi put, ne mogu da se otmem utisku da im GSW baš nikako ne leži. Ne kažem da ćemo se prošetati do finala, moguće je da se raspadnemo tokom godine i da izleti opet neki Finiks dominantni ili Memfis popizdi, samo imam utisak da nam Denver, čak i potpuno zdrav, kao i Dalas, više leži od pomenutih Finiksa i Memfisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva majmuncina je ovaj Irving. 

 

Ne vredi to je level Neymara. Nikad ljudi nece nauciti da je najefikasnije da trcis kontru ides pravo i dodas najednostavniji ali pravovremen pas.

 

Danas je 3-4 ciste kontre usrao tako sto krece nesto da je felsira, poskakuje, probacuje kroz noge iza ledja i slicne ciruzantske finte koje valjda pale kod dece do 12 godina.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...