Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

bas je bilo smesno gledati ovaj rezervni tim bostona kako muci milwaukee koji je naredjao deset pobeda za redom. jrue holiday morao izjednacavati rekord karijere da se dobije sam hauser i mike muscala.

timelord odigrao svega 13 minuta a mazzulla izbegavao dati konkretan odgovor na pitanje minutaze. sumnja se opet na novi problem sa kolenom. i antetokounmpo je imao jedan momenat kada je nezgodno doskocio i uhvatio se za koleno.

 

boston bas deluje mocno i cini se da nismo imali ovako igracki dobro sklopljenu ekipu jos od 15/16 warriorsa. a opet, milwaukee ima jednu pobedu manje uz isti broj poraza. deluje da u ovom trenutku sve osim finala istocne konferencije izmedju ovih ekipa bi bilo iznenadjenje.

 

jos mi je denver uz ove dve ekipe u top tieru najbolji ekipa u ligi i glavnih kandidata za titulu. zapad je mnogo izjednacen i uprkos tome ubedljivo vode u konferenciji.

 

phoenix je imao zanimljivu sezonu. odlican pocetak i prvo mesto do sredine decembra kada se booker povredio pa onda pad do nekog desetog mesta i kada se vec cinilo da ce se grcevito boriti za play-in, vraca se paul i pocinje liciti na pravog chrisa paula i krecu pobedjivati, pa se konacno vratio i booker i sada su vec cetvrti sa solidnim sansama za trece mesto. drugo mesto se vec cini nedostiznim, pogotovo sto phoenix ima tezi raspored do kraja 2x mil, 2x den, 2x lac, 1x phi, 2x sac, 1x dal, ovo je deset utakmica od 23 preostalih...

mozda bi i oni trebali biti u tier 1, ali prvo treba videti kako ce igrati sa durantom. sto je mozda glupo, ali je isto glupo davati im titulu u ruke iako jos nisu odigrali zajedno ni minut.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:
On 11/11/2022 at 2:46 PM, LordOfTerror said:

Nije lose. 

 

Znaci na pejsu je da odigra 50 utakmica ako se ne prehladi...

Ne da se nije prehladio nego se zapalio. Steta je pa ne igra sa nekim jacim saigracem da se posere na vecinu pljuvaca. Jokic i Dame bi bila perverzija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, LordOfTerror said:

Mogao bi DameTime da krene da kaci i slobodna bacnja koja pogodi po mecu.

 

To sto ih Wash ocetkao kao volusina nema veze, dok god imaju njega :classic_biggrin: Solidno postaje deluzion, poodmakla faza Rasel Wesbrickitisa.

 

 

Greh je uporedjivati Dejma sa Vestbrukom. Lilard igra statisticki najbolju sezonu u karijeri. 

 

Steta je sto Dejm ne zeli da napusta Portland, a i steta je sto mu Portland nijednom nije napravio ekipu sa kojom bi se borio za titulu, a prajm polako prolazi.

Edited by Dracarys
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ne da se nije prehladio nego se zapalio. Steta je pa ne igra sa nekim jacim saigracem da se posere na vecinu pljuvaca. Jokic i Dame bi bila perverzija

 

My wet dream je kombinacija Dame/Janis, mada se ne bih bunila ni za ovu 😄 Ali neka igra sa onim što ima i toeto. 

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

bas je bilo smesno gledati ovaj rezervni tim bostona kako muci milwaukee koji je naredjao deset pobeda za redom. jrue holiday morao izjednacavati rekord karijere da se dobije sam hauser i mike muscala.

timelord odigrao svega 13 minuta a mazzulla izbegavao dati konkretan odgovor na pitanje minutaze. sumnja se opet na novi problem sa kolenom. i antetokounmpo je imao jedan momenat kada je nezgodno doskocio i uhvatio se za koleno.

 

boston bas deluje mocno i cini se da nismo imali ovako igracki dobro sklopljenu ekipu jos od 15/16 warriorsa. a opet, milwaukee ima jednu pobedu manje uz isti broj poraza. deluje da u ovom trenutku sve osim finala istocne konferencije izmedju ovih ekipa bi bilo iznenadjenje.

 

jos mi je denver uz ove dve ekipe u top tieru najbolji ekipa u ligi i glavnih kandidata za titulu. zapad je mnogo izjednacen i uprkos tome ubedljivo vode u konferenciji.

 

phoenix je imao zanimljivu sezonu. odlican pocetak i prvo mesto do sredine decembra kada se booker povredio pa onda pad do nekog desetog mesta i kada se vec cinilo da ce se grcevito boriti za play-in, vraca se paul i pocinje liciti na pravog chrisa paula i krecu pobedjivati, pa se konacno vratio i booker i sada su vec cetvrti sa solidnim sansama za trece mesto. drugo mesto se vec cini nedostiznim, pogotovo sto phoenix ima tezi raspored do kraja 2x mil, 2x den, 2x lac, 1x phi, 2x sac, 1x dal, ovo je deset utakmica od 23 preostalih...

mozda bi i oni trebali biti u tier 1, ali prvo treba videti kako ce igrati sa durantom. sto je mozda glupo, ali je isto glupo davati im titulu u ruke iako jos nisu odigrali zajedno ni minut.

Mali ispravak Kingsi još jednom samo. Trenutno je za nas 2:1. Od pobrojanih 6x smo domaćini. Denver2x,  LAC 2x, Philla i Kee 1x. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Mali ispravak Kingsi još jednom samo. Trenutno je za nas 2:1. Od pobrojanih 6x smo domaćini. Denver2x,  LAC 2x, Philla i Kee 1x. 

 

hvala na ispravci. to vam i ne ide bas na ruku ali i sacramento ima jedan od tezih rasporeda do kraja sezone, pa cemo videti da li ce izdrzati do kraja na trecem.

blizu su i clippersi a i oni imaju tezak raspored do kraja. igraju jos i dva puta sa sacramentom. bice tu bas velika borba za trece mesto jer niko bas ne zeli biti 4-5...

 

clippersi sledece tri utakmice su: @phx, sac, @den

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, gggggggg said:

phoenix je imao zanimljivu sezonu. odlican pocetak i prvo mesto do sredine decembra kada se booker povredio pa onda pad do nekog desetog mesta i kada se vec cinilo da ce se grcevito boriti za play-in, vraca se paul i pocinje liciti na pravog chrisa paula i krecu pobedjivati, pa se konacno vratio i booker i sada su vec cetvrti sa solidnim sansama za trece mesto. drugo mesto se vec cini nedostiznim, pogotovo sto phoenix ima tezi raspored do kraja 2x mil, 2x den, 2x lac, 1x phi, 2x sac, 1x dal, ovo je deset utakmica od 23 preostalih...

mozda bi i oni trebali biti u tier 1, ali prvo treba videti kako ce igrati sa durantom. sto je mozda glupo, ali je isto glupo davati im titulu u ruke iako jos nisu odigrali zajedno ni minut.

 

super ti je post ali oko sunsa nema dileme: ne postoji igrač u istoriji nba lige koji je prilagodljiviji na xy roster od duranta. daklem, sve što su bili, sada će biti x durant.

na stranu što su okogie sa više minuta + tj warren + ross, daleko bolji kombo od onoga što su imali na sf i sg u rezervi

 

daklem, nikome se ne može dati titula unapred ali oni jesu sada ubedljivi favoriti za titulu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

super ti je post ali oko sunsa nema dileme: ne postoji igrač u istoriji nba lige koji je prilagodljiviji na xy roster od duranta. daklem, sve što su bili, sada će biti x durant.

na stranu što su okogie sa više minuta + tj warren + ross, daleko bolji kombo od onoga što su imali na sf i sg u rezervi

 

daklem, nikome se ne može dati titula unapred ali oni jesu sada ubedljivi favoriti za titulu.

 

jeste durant brutalan igrac i moze svugde da udje bez problema ali opet valjda treba da se bar malo uigraju. imace petnaestak utakmca za to, mozda dvadeset do playoffa, gde ipak pocinje 'prava kosarka'. 

warren i craig su jedini sa klupe u koje imam poverenja kada su rezervisti u pitanju, jos craig i nije rezervista, verujem da ce biti startni sf. ovi ostali su mi dosta sumnjivi, ali ce mozda i to biti dovoljno da izadju sa zapada.

meni oni nikako ne mogu biti ubedljivi favoriti. to ne bih rekao ni za boston npr. a i milwaukee mi je ispred njih. mislim da ni boston ni milwaukee im ne leze kao matchupovi. ovi sa istoka mogu igrati najjacu mogucu odbranu u playoffu a nisam siguran da phoenix to moze uraditi.

usput da vidimo i kako ce durant izgledati posle ove povrede, nije nikakvo osiguranje da ce biti u top formi kao do povrede.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gggggggg said:

 

mozda bi i oni trebali biti u tier 1, ali prvo treba videti kako ce igrati sa durantom. sto je mozda glupo, ali je isto glupo davati im titulu u ruke iako jos nisu odigrali zajedno ni minut.

Mozda je glupo davati im titulu unapred, ali ne staviti ih Tier 1 je takodje glupo.

 

Imaju sve sto ekipa treba da ima, ne vidim razlog zbog cega ne bi kliknuli. Elitan plej koji nije veliki potrosac lopti, dva veoma elitna skorera, kojima nije strano i da organizuju igru i Ejtona koji je vec dokazan igrac za plej of bitke, a sudeci kako je jutros nabrijao, vidim i da je veoma motivisan i da je hemija mnogo bolja u odnosu na pocetak sezone. Nalozeni, cekaju plej of, znaju da imaju Durenta, ocekivanja velika, samopouzdanje do neba.

 

Njima je prosle sezone nedostajalo samo ko ce biti druga velika skorerska podrska Bukeru, mogla se videti velika bezidejnost u napadu, pogotovo u game 7 vs Dalas, taj veliki deo problema ce resiti KD. To nije Instant ekipa, vec ekipa koja skoro 3 godine igra zajedno, mislim na CP3-Buker-Ejton, sada im se pridruzuje Durent kao slag na torti.

 

Na kraju krajeva, Durent je lukav, nije bez razloga izabrao Finiks!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Snjofko said:

Jel ima neko da je blizu Durentu po kvalitetu saigraca koje je imao u karijeri?

Nema, moglo se diskutovati na temu KD-Lebron do ovog prelaska ali sada je definitivno KD ispred. Sramotno je da zavrsi samo sa 2 prstena pored toliko superstarova/alstarova pored sebe kroz karijeru

Edited by Miki28
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

jeste durant brutalan igrac i moze svugde da udje bez problema ali opet valjda treba da se bar malo uigraju. imace petnaestak utakmca za to, mozda dvadeset do playoffa, gde ipak pocinje 'prava kosarka'. 

 

tim koji igra već xy sezona - treba da se uigra sa durantom, koji može da igra sa bilo kojom ekipom koju nikada ranije nije video od sutra. 

to ne mogu ostali majstori u ligi a ja bih se složio sa tobom da su oni doveli 2-3 ključna nova igrača a ne duranta.

 

njihov gubitak je mikal bridges, koji donekle nadoknađuje new & improved okogie. na sve to imaš tj warrenna koji je takođe samoodrživ po načinu košarke a koji će igrati najviše 20ak minuta i to u plejofu. ross, prangijator i ostalo.

 

ovo je suns ekipa koja igra godinama, samo je mikal zamenjen durantom & dodati su sidekicks sa klupe. nema tu šta da se uigrava.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nije to bas tako jednostavno kao na 2k. ipak postoji i nesto vise od samih pts reb i ast statistike. hemija je uvek vazna u ekipi, hijerarhija ce se znacajno promeniti u ekipi dolaskom alfamegagiga igraca, nikad se ne zna da li ce ayton opet zakukati zbog broja lopti koje dobija i slicno. 

 

bridgesovu odbrau takodje niko nema da zameni. craig i okogie nisu ni blizu.

ako kazes da su ubedljiv favorit onda bi valjda uzeo njih vs the field za sampiona? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Miki28 said:

Nema, moglo se diskutovati na temu KD-Lebron do ovog prelaska ali sada je definitivno KD ispred. Sramotno je da zavrsi samo sa 2 prstena pored toliko superstarova/alstarova pored sebe kroz karijeru

Nekad sam davno diskutovao, ali bi trebalo opet pomenuti to, sta znaci igrati sa ol starovima ili superstarovima kao i gde je razlika izmedju superstara i olstara.?

 

Da li sad kada bi Finiks doveo Vestbruka racunalo da Durent igra sa jos jednim superstarom?

 

Nikada mi ta prica nije bila jasna.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Solidna ocekivanja od zmijurine s ozbirom da prosle godine nije bio u stanju 1 pobedu da otkine i izbegne metlu...

Da posto znamo kako to izgleda kada dodje u ekipu gdje je vecina ekipe igrala nekoliko sezona zajedno a on je taj cherry on top. 

 

Mnogo pljuvanja za igraca koji je imao skoro 26/6/6 u toj seriji i prvi put u karijeri da kazemo imao losu seriju. 

Ipak motivisani KD u ovim Sunsima ce da se proseta do prstena

Link to comment
Share on other sites

 

13 minutes ago, uini said:

ne znam sta je the field ali da, za mene su oni najveci favoriti pa za njima egal bostan i bucksi, pa iza njih denver.

edit

nisam rekao "ubedljiv favorit", vec "prvi favorit".

 

50 minutes ago, uini said:

ali oni jesu sada ubedljivi favoriti za titulu.

 

 

:default_coffee:

 

 

edit: da zavrsim, ne kazem da nisu favoriti (za mene trenutno 4.), videcemo do kraja sezone kako ce izgledati i mozda ce stvarno biti prvi favoriti, samo mi je malo teze reci da su ne znam ni ja kakvi favoriti bez da su minut odigrali zajedno. kao da je ovo nba i da se ponekad najcudnije stvari desavaju.

Edited by gggggggg
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Nekad sam davno diskutovao, ali bi trebalo opet pomenuti to, sta znaci igrati sa ol starovima ili superstarovima kao i gde je razlika izmedju super stara i ol stara.?

 

Da li sad kada bi Finiks doveo Vestbruka racunalo da Durent igra sa jos jednim superstarom?

 

Nikada mi ta prica nije bila jasna.

Evo na primjeru koji ces najbolje skontati.

Wade superstar, Bosh allstar. Allen allstar.

Kyrie superstar, Love allstar.

Davis superstar.

 

Harden allstar OKC i Bruklin. 

Russ superstar.

Steph superstar. Klay i Green allstar.

Kyrie allstar

Simmons prevara.

Booker allstar nadomak superstar.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Da posto znamo kako to izgleda kada dodje u ekipu gdje je vecina ekipe igrala nekoliko sezona zajedno a on je taj cherry on top. 

 

Mnogo pljuvanja za igraca koji je imao skoro 26/6/6 u toj seriji i prvi put u karijeri da kazemo imao losu seriju. 

Ipak motivisani KD u ovim Sunsima ce da se proseta do prstena

Ne znam ja ne kapiram tako kosarku.

 

Ko je trenutno najbolji igrac na svetu? Da kazemo hipoteticki Jokic.

 

Da ga sad ubacis u Milvoki umesto Brooka Lopeza opet bi mi bili daleko od sigurne  setnje do prstena.

 

Kamoli kad na ovu skupinu dokazanih  jajari iz pustinje dodas zmiju...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Evo na primjeru koji ces najbolje skontati.

Wade superstar, Bosh allstar. Allen allstar.

Kyrie superstar, Love allstar.

Davis superstar.

 

Harden allstar OKC i Bruklin. 

Russ superstar.

Steph superstar. Klay i Green allstar.

Kyrie allstar

Simmons prevara.

Booker allstar nadomak superstar.

Ako se racuna Bronu Alen, zbog cega se Durentu ne racuna Kazins?

 

Simons nije prevara, ol Star je bio, a verujem da ce biti jos.

 

I zasto je kod Brona Irving Superstar, a kod Durenta ol Star?

 

Ne mozes gledati kako se tebi cefne, valjda bi trebalo imati neko pravilo?

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...