Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

20 minutes ago, Miki28 said:

Kako ce vam izgledati deptch chart kad budete kompletni?

Dolaskom Rossa ostalo je još jedno prazno mjesto za popunu rostera. Ish Wainright I Sabien Lee su na two-way ugovoru s tim da Ish može još samo narednu utakmicu odigrati na TW. Nakon toga mora se pretvoriti ili u standardni ili će biti otpušten. Ist važi i  za Leea ali on nije ispunio još kvotu. . TW ugovori ionako nemaju pravo nastupa u PO. E sad za to zadnje mjesto ne znam šta će biti. Pričalo se da pregovaraju i sa Bartonom ali ne mogu pronaći ništa još konkretno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Miki28 said:

Kako ce vam izgledati deptch chart kad budete kompletni?

 

Videćemo prvo ko će biti peti starter. Trenutno je to Craig ali meni se jako sviđa ideja da to bude Okogie. Znači petorka CP3 - Book - Okogie - Durant - Ayton. Onda imamo TJ Warrena kao šestog igrača, Paynea kao backup playa, rotacija na krilima Ross - Lee - Craig i na centru Landale ili Biyombo u zavisnosti od matchupa. Shamet kad se vrati može isto da vidi neke minute na 1 i 2, kao i Bazley na 4 kad se prilagodi na novi tim.

 

Paul, Payne

Booker, Ross, Shamet

Okogie, Warren, Lee

Durant, Craig, Bazley

Ayton, Landale, Biyombo

Edited by João Palhinha
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, João Palhinha said:

 

Videćemo prvo ko će biti peti starter. Trenutno je to Craig ali meni se jako sviđa ideja da to bude Okogie. Znači petorka CP3 - Book - Okogie - Durant - Ayton. Onda imamo TJ Warrena kao šestog igrača, Paynea kao backup playa, rotacija na krilima Ross - Lee - Craig i na centru Landale ili Biyombo u zavisnosti od matchupa. Shamet kad se vrati može isto da vidi neke minute na 1 i 2, kao i Bazley na 4 kad se prilagodi na novi tim.

 

Paul, Payne

Booker, Ross, Shamet

Okogie, Warren, Lee

Durant, Craig, Bazley

Ayton, Landale, Biyombo

S tim da je Bazely više krilo. Niti je Craig zapravo PF ali mora na 4. S tim da govore da bi i Warren mogao uzeti neke minute na 4. A Shamet da igrao je već na nekim utakmicama prinudno i pleja. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovo je baš dobra postava jak je Finiks ko zemlja.

 

plus ako djed-pola krisa uhvati ishijas ili ga muci prostata, kuk, sta vec od senior citizens boljki -> jednostavno booker predje na pleja a rotacija na sg-sf i dalje krcata. mnogo bolja opcija nego da juris dostupne polovne plejmejkere na trejdu ili buyoutu.

....

drugim recima, sve osim

ro%C5%A1tilj-Fakt-1.jpg

je arguably neuspeh.

Edited by uini
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MilošVB said:

Ja Sanse kao franšizu gotivim, i voleo sam uvek kad su bili jaki, ali ovi Sansi me baš nerviraju 😄

 

meni su okej sve ekipe kada u njima igra durant, najbolji igrac svih vremena u periodu od 2017e do 2018e 😱

 

samo me nervira sto su platili malo i nervira me frensis jer misli da je trejd los za sunse.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Evo I ja se ubi od nerviranja 😁

Aha 😜

 

Uzdam se još u Somborca, ali objektivno su Sansi jači. Plus su nezgodan mečap Denveru.

 

Spoiler

Prepričavaće se kako je Gordon zaustavio Durenta 😜

 

Ne znam što mi je ovaj smajli dva puta izašao, nisam hteo njega, luduje mi fon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

plus ako djed-pola krisa uhvati ishijas ili ga muci prostata, kuk, sta vec od senior citizens boljki -> jednostavno booker predje na pleja a rotacija na sg-sf i dalje krcata. mnogo bolja opcija nego da juris dostupne polovne plejmejkere na trejdu ili buyoutu.

....

drugim recima, sve osim

ro%C5%A1tilj-Fakt-1.jpg

je arguably neuspeh.

Bukerov plejmejking za poziciju je potcenjen, ne bi trebali ništa da diraju, a na leto da se polako otarašavaju CP-a.

 

 

Od drugih vesti Poltl krenuo snažno protiv nejakog Orlanda 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

Aha 😜

 

Uzdam se još u Somborca, ali objektivno su Sansi jači. Plus su nezgodan mečap Denveru.

 

  Reveal hidden contents

Prepričavaće se kako je Gordon zaustavio Durenta 😜

 

Ne znam što mi je ovaj smajli dva puta izašao, nisam hteo njega, luduje mi fon.

Ma ništa tu nije rešeno. Ne treba bežati od uloge favorita i  zaista ne pilim naopako ali sport je to i dosta puta nije sve onako kako izgleda na prvu. Puno je tu faktora koji mogu presuditi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Ma ništa tu nije rešeno. Ne treba bežati od uloge favorita i  zaista ne pilim naopako ali sport je to i dosta puta nije sve onako kako izgleda na prvu. Puno je tu faktora koji mogu presuditi. 

Čančar će iznenaditi KD, zmija neće znati gde je.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

meni su okej sve ekipe kada u njima igra durant, najbolji igrac svih vremena u periodu od 2017e do 2018e 😱

 

samo me nervira sto su platili malo i nervira me frensis jer misli da je trejd los za sunse.

Ma Frensis je već prešao iz faze Denial u Acceptence. A između je prošao i stanje being angry 😁. Šala mala Frensis je sigurno kontenat sa našim rosterom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bodo said:

Ma Frensis je već prešao iz faze Denial u Acceptence. A između je prošao i stanje being angry 😁. Šala mala Frensis je sigurno kontenat sa našim rosterom. 

 

Ma Frensis je bio u fazonu ne svidja mu se trejd, jer je Durent odlicna prica za sledece dve godine a posle tesko, odnosno mator je za pravljenje dinastije a on bi dinastiju. 😄

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Steta je sto je Bjelica zapalio iz NBA, moguce je da bi imao posle zakljucavanja Luke i Tejtuma, zakljucavanje Durenta.

Mogao bi Fenerbahce da uputi dopis Nba ligi da vide sta se desavalo sa Bjelicom, evo 8 mjeseci covjek OUT. 

Malo da procesljaju medical department GS😀

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...