Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Spoiler

I was told that they’ve urged the league to look into Portland’s dealing with New Orleans last year when it was the CJ McCollum/Larry Nance trade. They’ve urged the league to look into that; particularly Larry Nance Jr. Because they believe that a similar incident happened in that deal, and they feel like the Blazers may have a pattern of doing something where they’re either withholding information or presenting misleading information. And so, without having all the details, what I do know is the Warriors have made it clear to the league that they need to look into that trade from last year.

 

Shortly after Nance Jr. was dealt to the Pelicans last season on Feb. 8, he underwent surgery on his right knee and missed more than 10 weeks of action. At the time the trade was made, Nance had been out of Portland’s lineup for just over a month with the knee injury, missing 18 games. It’s apparently the Warriors’ assertion that the Trail Blazers may not have disclosed the extent of Nance’s injuries to the Pelicans at that time.

Batalili smo sezonu, jebo sezonu, šta je jedna sezona u moru sezona u okviru samo jedne lige od stotina i hiljada liga u svetu. Mnogo više od košarkaškog kluba, GSW sada traži nešto više i značajnije od košarke, od samog sporta - traži pravdu. Jebo ugovore, veterane i klince, jebo Stefa i Kleja, imamo samo jedan cilj - sjebati Portland sada, jednom i zauvek. Izbaciti iih iz lige, igrače razdeliti u okviru sledećeg drafta, ne mora niko kod nas, ne trebaju nam njihovi igrači, ni pare, ni pikovi, ništa. Samo da sjebemo prljavu franšizu i da je premestimo par stotina kilometara na sever, gde je i trebalo da bude. Otvorena je i linija 1800-ABUSED-BY-BLAZERS na koju su pozvani svi bivši igrači da se jave i da, anonimno, popričaju sa Lejkobom, Kerrom i Majersom koji će ih dalje uputiti, pružiti besplatnu pravnu i psihološku pomoć i pomoći pri izboru postkošarkaške karijere i novog života.

  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

bas sam sinoc slusao neki knicks podcast, gde se jedan beat writer, koji je biona konferenciji, cepao od smeha na tu izjavu i cinjenicu da je potpuno van konteksta, osim ato je verovatno neistinita.

 

kao, kapiramo da si ultimativni vojak, osim sto si dobar basketas, thibs te je licno birao, fanovi te gotive nakon dve tekme, opusteno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

All-Star 3-point contest:

 

Tyrese Haliburton - blizu 40% za 3 na 7 šuteva

Buddy Hield - 42.3% na 9 šuteva

Damian Lillard - 37.5% na 11 šuteva

Anfernee Simons - 38% na 9 šuteva

2 minutes ago, uini said:

bas sam sinoc slusao neki knicks podcast, gde se jedan beat writer, koji je biona konferenciji, cepao od smeha na tu izjavu i cinjenicu da je potpuno van konteksta, osim ato je verovatno neistinita.

 

kao, kapiramo da si ultimativni vojak, osim sto si dobar basketas, thibs te je licno birao, fanovi te gotive nakon dve tekme, opusteno.

 

Ma da, laže lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Izgleda spreman već sada ali po pisanju debi bi trebao biti 24. protiv OKC u Phoenixu. 

Ne uzme koliko god vremena da bude 100% fit i onda gazenje. 

Kakav cheat code ce to da bude.

Sreca za ligu pa je CP3 mator jer da je 3-4 godone mladji, mogli bi svi lagano da se okrenu tankovanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odličan dodatak za Knickse je Hart. Jako zahvalan igrač gde god da ga baciš, da li trebaju poeni ili samo hustle, nebitno.

 

Darvin Ham je meni jedna od komičnijih figura u ligi, em izgleda kao šrek plus sa onom budžom po sred čela em ne izgleda da zna šta radi i priča generalno.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Aj sad ozbiljno koliko ima do Lebrona i njegovog toksicnog vodjstva pogotovo kad ne ide kako je zamislio da treba...Ima i do Dejvisa. On je kao da se zadovoljio onom titulom u bablu pa izgleda kao da si ga puskom naterao na teren. Meni bi bilo bolje ako hoce vec da se trejduje Lebron da Dejvis bas u ovim utakmicama bez Lebrona pokaze da moze da vodi Lejkerse do pobede a ne da izgleda kako vec izgleda. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Odličan dodatak za Knickse je Hart. Jako zahvalan igrač gde god da ga baciš, da li trebaju poeni ili samo hustle, nebitno.

 

kontam da nema ekipe u ligi kojoj on ne bi vredeo, samo je razlika u odigranim minutima i usageu (od ekipe do ekipe);

nepotrebno je da nanovo ponavljam koliko me deprimira ta jurnjava za mediokritet-uspehom (sastavom) ali moram da priznam da je ovo prva akvizicija koja mi budi nadu da knicksi mogu da sastave nekakvu kompetitivnu ekipu za npr godinicu dana.

 

ovo je sada jedan solidno popunjen roster na svakoj poziciji, kada je kompletan-zdrav, razume se

brunson-quickley (deuce mcbride)

hart-grimes (quickley)

barrett (hart-grimes)

randle-toppin

mitch lob-hartenstein-jericho

 

nisu se istapirali sa buketićem prvih pikova koje imaju a ovde nije obavezno da dodaš nekog superstara, odnosno, verovatno bi bio bolji neki borderline superstar ali radna mašina, tipa siakam a ne neki zek lavinovi i slični koji su se pominjali pred dedlajn.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

verovatno ne laže o svom iskustvu. poenta je da je bilo totalno uncalled a meni lično samo pojačava utisak da blazersi tu čine neko njesra

 

Pa šta su ovde (realne) opcije? Ili laže o svom iskustvu, ili ne laže ali smo ga onda mi ucenili ili platili da da ovaj komentar (što bi bilo još gore jelte)? Dakle igrač kog smo trejdovali (bez da smo realno morali) očigledno ima neki ulterior motive da ovo javno kaže. Ili mu je prosto pun kufer drame koja se podigla. 

Ja bih volela da se istera na čistac zbog čega nije prijavljeno zdravstveno stanje GPII prilikom trejda, ali ovo što radi Golden State izigravajući državnog tužioca je pomalo smešno. S te strane mi je drago da je neko ko je zapravo bio deo organizacije (za razliku od svih nas koji komentarišemo) istupio i dao komentar o franšizi. 

Link to comment
Share on other sites

@DameTime, ako već nisam bio dovoljno jasan: naravno da ne mislim da su ga blazersi ucenili ili platili, samo je hteo da ispadne dobar zaposleni, pošto verujem da je on imao okej iskustvo tamo. svakako nije bilo mesto da napravi stejtment nakon prve knicks tekme, pošto ga nisu pitali za tako nešto. ne zameram mu (niti mu ovi likovi koje sam slušao zameraju), samo je bilo smešno.

 

što se tiče situacije sa gerijem drugim pejtonom, ja tome nisam pridavao značaja, čak ni pažnje tokom sezone, kada pročitam dijagonalno blazers edge, sb nation blog; tamo su se prenosile izjave likova iz front officea, gde se ne-baš-suptilno dovodila u pitanje pejtonova posvećenost franšizi koja ga je eto platila, a on nešto neće da igra i odugovlači. billups je, iz ove perspektive, prilično nezgodno pojašnjavao novinarima, kako povreda često bude zalečena fizički ali igrač ima mentalnih problema da je prevaziđe; insinuirajući valjda, da je fizički okej ali da mu psiha smeta da prelomi i zaigra.

 

to je bio signal da ta i druga ekipa koja prati blejzerse, piše još oštrije tekstove i postove na temu, pošto jasno nisu zposleni u franšizi, pa im se može,

dečko očigledno nije trebalo da igra tih 15ak utakmica u januaru i februaru. 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

@DameTime, ako već nisam bio dovoljno jasan: naravno da ne mislim da su ga blazersi ucenili ili platili, samo je hteo da ispadne dobar zaposleni, pošto verujem da je on imao okej iskustvo tamo. svakako nije bilo mesto da napravi stejtment nakon prve knicks tekme, pošto ga nisu pitali za tako nešto. ne zameram mu (niti mu ovi likovi koje sam slušao zameraju), samo je bilo smešno.

 

što se tiče situacije sa gerijem drugim pejtonom, ja tome nisam pridavao značaja, čak ni pažnje tokom sezone, kada pročitam dijagonalno blazers edge, sb nation blog; tamo su se prenosile izjave likova iz front officea, gde se ne-baš-suptilno dovodila u pitanje pejtonova posvećenost franšizi koja ga je eto platila, a on nešto neće da igra i odugovlači. billups je, iz ove perspektive, prilično nezgodno pojašnjavao novinarima, kako povreda često bude zalečena fizički ali igrač ima mentalnih problema da je prevaziđe; insinuirajući valjda, da je fizički okej ali da mu psiha smeta da prelomi i zaigra.

 

to je bio signal da ta i druga ekipa koja prati blejzerse, piše još oštrije tekstove i postove na temu, pošto jasno nisu zposleni u franšizi, pa im se može,

dečko očigledno nije trebalo da igra tih 15ak utakmica u januaru i februaru. 

 

Pa nisi bio jasan, jer postoji razlika izmedju "mislim da nije bilo mesto i vreme da to izjavi" i "to samo pojačava utisak da su Blejzersi napravili sranje". 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Pa nisi bio jasan, jer postoji razlika izmedju "mislim da nije bilo mesto i vreme da to izjavi" i "to samo pojačava utisak da su Blejzersi napravili sranje". 

 

da, meni to samo pojačava utisak, imajući u vidu taj pritisak na njega oko posvećenosti franšizi koja ga hrani a koja je prošla ispod radara, jel'te.

 

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, uini said:

 

da, meni to samo pojačava utisak, imajući u vidu taj pritisak na njega oko posvećenosti franšizi koja ga hrani a koja je prošla ispod radara, jel'te.

 

 

 

I šta je ovde tačno pritisak? Za mnoge stvari kod igrača, ne samo povrede, često je stvar u psihičkom stanju i doživljaju. Što je opet potpuno ok i prirodno da bude potpuno spreman u svakom smislu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

I šta je ovde tačno pritisak? Za mnoge stvari kod igrača, ne samo povrede, često je stvar u psihičkom stanju i doživljaju. Što je opet potpuno ok i prirodno da bude potpuno spreman u svakom smislu. 

 

iz fransize su dolazile u javnost zamerke, kako odbija da igra kroz bol, pa su onda fanovi bili u fazonu da ne treba ni da ga placaju, navodili neke svoje heroje, lillarda, koji je igrao sa nakom oteklinom na stomaku poteklom od cepanja stomacnog misica za blazerse, pa takav dosao u repku, pa mu rekli, decko, sedi ti na klupu.

 

daklem, ovo bilapsovo je pred debi, prilicno diplomatski u odnosu na ranije zamerke ali lepo sublimira kontekst.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...