Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam zasto dajes vece sanse GS, kada su oni bez Karija minimum minimuma do pocetka marta, a imaju i oni igraca za odmaranje u b2b, pre svega Klej i Drejmond.

 

Bron ako se ne vrati sad, vraca se posle ol stara u punom pogonu i prvi mec ce biti opet protiv Voriorsa. Tu ih opet kidamo.

 

Nalaze se u top 10, imaju dobar tim i bez Stepha i pokazali su da mogu uci u seriju pobjeda a igraju protiv direktnih konkurenata za plejof.

11 minutes ago, Snjofko said:

Jok, samo kazem da u Denveru postoji big 4. A ako je big 3, onda tu MPJ ispada.

 

Pa koliko su KG i Dirk imali godina?

 

Ne vidim razlog zasto Denver treba da nabija sebi pritisak po principu- ako sad ne uzmemo, propali smo, kad mogu nastaviti da budu kontenderi narednih 5 godina minimum.

 

Nek prica ko sta hoce od ljudi sa strane, poenta je da u Denveru ostanu hladne glave.

 

Zaboravlja se i koliko je Gordon i dalje mlad, imam osecaj da njega mnogi smatraju kao da je neki matorac koga su doveli da pomogne.

 

Osnova njihovog tima je 95.-98. godiste, to su godine kada je tek pocetak prajma ili se jos nije ni uslo.

 

Denver je solidan timcic koji moze napasti titulu, ali nisu prajm Bulsi ili GSW. Ako uzmu titulu ili dve u ovoj eri - super. Ne vidim sto mora biti sada.

 

Cenim da ce Jokica bas da zabole nesto kad bude u Somboru sto ce neko pricati da je 3xMVP, a nema titulu ili finale.

 

Bolje 3xMVP bez titule nego nijednom MVP bez titule 😁

 

I to samo i svi ostali treba da prihvate. Samo polako, vojvodjanski 😁

 

 

Pa imali su slicno godina kao Jokic, imali su uspjehe u reg dijelu sezone ali ne i u plejofu. 

Kao neko ko ce vrvt biti x3 uzastopni MVP onda je greota da budes regular season guy ali ako si ti zadovoljan sa tim onda ok. Ja vjerujem da ni Jokic, ni saigraci a ni fanovi Denvera nisu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Očigledno imamo različito viđenje izraza "big"...u NBA 😄 

Pa to je big 4 u Denvercanskim okvirima. Skromno, pravoslavno i u krugu porodice.

 

U svakom slucaju, ne vidim sto bi MPJ bio ispred Gordona.

 

Ili postoji big 1 (😁) ili big 4. Ne moze big 3, Gordon im je trenutno drugi najbolji igrac bukvalno.

 

Njega su npr. i razmatrali sad za Ol Star, Mareja i MPJ-a nisu. Cak ga je i neko, misli Barkli, stavio medju njegovih 12 na zapadu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Nalaze se u top 10, imaju dobar tim i bez Stepha i pokazali su da mogu uci u seriju pobjeda a igraju protiv direktnih konkurenata za plejof.

Pa imali su slicno godina kao Jokic, imali su uspjehe u reg dijelu sezone ali ne i u plejofu. 

Kao neko ko ce vrvt biti x3 uzastopni MVP onda je greota da budes regular season guy ali ako si ti zadovoljan sa tim onda ok. Ja vjerujem da ni Jokic, ni saigraci a ni fanovi Denvera nisu.

Garnet 32, Novicki 33. 

 

Jokic sada puni 28.

 

I to je bas taj neki period u kome Jokic treba da pokupi titulu, do 32,33. godine.

 

Jer ja mislim da je to i neki njegov nivo -  Dirk i Garnet i jedna, dve titule. Moze da ih prestigne za malo sa titulom i vecim brojem MVP priznanja.

 

Osim ako ne smatras da sad sa 28, kao Majkl, treba da krene i da gadja 4,5,6 titula i bude u top 5/10 igraca svih vremena.

 

Ako imas takvo vidjenje Jokica, onda si mnogo veci fan od mene 😁

 

Ja ne vidim sto bi se takav pritisak stavljao na Jokica i ovu ekipu. Cilj treba da bude titula, eventualno dve. Ne sad i odmah nego dok su u nekom prajmu, u narednih 5 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Nalaze se u top 10, imaju dobar tim i bez Stepha i pokazali su da mogu uci u seriju pobjeda a igraju protiv direktnih konkurenata za plejof.

 

Pa videcemo, naredni mecevi su im b2b-ovi

Videcemo gde ce Kleja i Drejmonda da odmaraju.

 

Sledece nedelje im vezano Vasington-Klipersi

 

A posle ol stara LAL-Hjuston.

 

Videcemo da li ce da kalkulisu da idu oslabljeni na LAL, a svom snagom na Hjuston.

 

Vasington je sada kompletan i jaki su, dok su Klipersi, Klipersi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Snjofko said:

Garnet 32, Novicki 33. 

 

Jokic sada puni 28.

 

I to je bas taj neki period u kome Jokic treba da pokupi titulu, do 32,33. godine.

 

Jer ja mislim da je to i neki njegov nivo -  Dirk i Garnet i jedna, dve titule. Moze da ih prestigne za malo sa titulom i vecim brojem MVP priznanja.

 

Osim ako ne smatras da sad sa 28, kao Majkl, treba da krene i da gadja 4,5,6 titula i bude u top 5/10 igraca svih vremena.

 

Ako imas takvo vidjenje Jokica, onda si mnogo veci fan od mene 😁

 

Ja ne vidim sto bi se takav pritisak stavljao na Jokica i ovu ekipu. Cilj treba da bude titula, eventualno dve. Ne sad i odmah nego dok su u nekom prajmu, u narednih 5 godina.

Znas li da je KG igrao u Minesoti i da su igrali WCF i bili medju prvim ekipama lige?

Dalas je 2006 bio u finalu Nba lige, izgubili finale od Vejda i Shaqa. Sledece sezone Dirk MVP i kao no1 seed izgubili od GS u 1 rundi? 

Janis i njegovi Bucksi kako su prolazili protiv Toronta i Majamija kad je bio MVP lige?

4 minutes ago, Dracarys said:

Pa videcemo, naredni mecevi su im b2b-ovi

Videcemo gde ce Kleja i Drejmonda da odmaraju.

 

Sledece nedelje im vezano Vasington-Klipersi

 

A posle ol stara LAL-Hjuston.

 

Videcemo da li ce da kalkulisu da idu oslabljeni na LAL, a svom snagom na Hjuston.

 

Vasington je sada kompletan i jaki su, dok su Klipersi, Klipersi.

Klaya ce odmarati u b2b, ne smiju da rizikuju sa njim ali Green ce poceti da igra i te b2b meceve. 

Vidjecemo stepen povrede Paytona ali sa njim i Beverley oni dobijaju i na duzini klupe i posebno intezitetu u odbrani, nesto sto im fali ove sezone itekako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ovaj Denver vec ima WCF i prvi su na zapadu sad. I svakako ce se smatrati jednim od najboljih ekipa lige kada se bude gledalo na ovaj period.

 

Necu ja da pravdam njihov raspad u plejofu i ispadanje u prvom kolu. Samo ne vidim razlog za ,,titula ili smrt" stav.

 

Ocekujem dobro izdanje, e, sad, moze svasta da se desi i plejof je nepredvidiv.

 

Samo kazem ne vidim da moraju sad titulu da uzmu da bi nesto dokazali.

 

Kliknu ovi u Finiksu i izbace ih, jbg. Ne treba da rasturaju tim i prave katastrofu nego da udare sledece godine jos jace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Snjofko said:

Pa ovaj Denver vec ima WCF i prvi su na zapadu sad. I svakako ce se smatrati jednim od najboljih ekipa lige kada se bude gledalo na ovaj period.

 

Necu ja da pravdam njihov raspad u plejofu i ispadanje u prvom kolu. Samo ne vidim razlog za ,,titula ili smrt" stav.

 

Ocekujem dobro izdanje, e, sad, moze svasta da se desi i plejof je nepredvidiv.

 

Samo kazem ne vidim da moraju sad titulu da uzmu da bi nesto dokazali.

 

Kliknu ovi u Finiksu i izbace ih, jbg. Ne treba da rasturaju tim i prave katastrofu nego da udare sledece godine jos jace.

Radi mene ne moraju nikad ali ako ili kad se malo zainteresujes za salary cap, luxury tax i to onda ce ti biti malo jasnije o cemu pricam. 

Sve je to divno kako igraju u regularnom dijelu sezone ali da se daje 140 miliona na 4 igraca bez rezultata. Vazi. 

 

Samo ces da vidis ono sto su KG, Dirk dozivljavali i koliko je taj prozor mali.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa @Snjofko ovo im je prva koliko toliko prava sezona gde sva 4 nosioca igraju i da su zdravi . Glupo bi bilo da ne testiraju koliko mogu pre bilo kakvog all in poteza. Da nije bilo povreda limiti ove ekipe bi se znali pre dve godine.

 

Prozor u kojima možeš da napadneš titulu je mali, ali recimo Boston je dokaz da ako veruješ u svoj core i ako taj core ima dokazan PO kapacitet da imaš više od jednog pokušaja da uzmeš titulu.

 

Naravno da su nepredviđene situacije poput povreda, kreiranja super timova itd. uvek moguće.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Slažem se sa @Snjofko ovo im je prva koliko toliko prava sezona gde sva 4 nosioca igraju i da su zdravi . Glupo bi bilo da ne testiraju koliko mogu pre bilo kakvog all in poteza. Da nije bilo povreda limiti ove ekipe bi se znali pre dve godine.

 

Prozor u kojima možeš da napadneš titulu je mali, ali recimo Boston je dokaz da ako veruješ u svoj core i ako taj core ima dokazan PO kapacitet da imaš više od jednog pokušaja da uzmeš titulu.

 

Naravno da su nepredviđene situacije poput povreda, kreiranja super timova itd. uvek moguće.

S tim sto je Boston vece trziste, fransiza koja ima 17 titula i sto je kod njih najbolji igrac tima manje placen nego MPJ u Denveru i usled toga su u stanju da imaju vise korisnijih igraca od Denvera + jednog Korneta. 

 

A sto se tice kreiranja supertimova naravno da su moguca pa cak i ocekivana jer liga tako funkcionise. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, gggggggg said:

reggie jackson ce ponekad frustrirati kao barton ali nema boljeg.

 

na minutažu koju će imati na ozbiljnim tekmama koje murray igra, neće imati naročitu priliku da frustrira;

nije on dalabu, nekih par sezona je statistički bio u top 4-5 plejmejkera lige, samo što je omatorio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vanderbilt je igrao 17 minuta.

 

Meni se Rasel cinio sinoc kapitalnim pojacanjem na moje iznenadjenje. Kad ga imas na terenu, lakse se izmisljaju poeni u napadu, igra dobija flow. Sreder je zbog njega mogao da zatrpa kos sa 26 poena.

 

Nadam se da ce AD proraditi napadacki, jer ono sinoc je bilo jad i beda, ali makar odbranu ispostovao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...