Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Magia said:

 

Memfis - LAL serija moze biti i gotova ukoliko je Ja ozbiljnije povredjen, sto je vrlo moguce. Previse je to povreda uz Adams-a i Clarke-a.

 

gotova je pod uslovom da lejkersi nastave da sutiraju 85% iz igre, kao u drugom poluvremenu. nesto ne verujem da je ovo standard za hachimuru nadalje a cak ni da ce davis, lebron defanzivno i reevs ofanzivno da vezu jos dve ovakve partije redom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Memfis je prilično osakaćen neigranjem dva centra. Vidi se da ne mogu nikako da kontrolišu skok. Džekson je odigrao ekstra utakmicu. Rješavao ih je na postu rutinski. Bejn poslovično dobar, Morant tek solidan. Tanka je klupa Memfisa, likovi poput Rodija i Aldame su tanki. 

 

Dejvis iskontrolisao utakmicu od početka do kraja. Grejtnes partija u odbrani. Džejms dobar u drugom poluvremenu. Hačimura i Rivs odigrali kao u transu drugo poluvrijeme. Za Rivsa čak mislim da može u kontinuitetu da igra dobru košarku, a Ruia je baš žestoko okrenulo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Pomešao sam ih..ne pratim toliko pažljivo NBA..Dobar je Rivs,ali znam bar jednog boljeg belog igrača u NBA

 

  Reveal hidden contents

Svi Mykhailiuk

:smiley53:

 

Ja sam shvatio da on misli na Keanua (glumca jel)...tj. da te zavitlava :classic_biggrin:

Edit: a sad vidim da si i ti vjr tako mislio @Drug Crni :classic_biggrin: :ajme:

 

7 minutes ago, Don Dusko said:

E sad @HAMMER jesi spreman?

 

 

spacer.png

Edited by 4th and Goal
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

gotova je pod uslovom da lejkersi nastave da sutiraju 85% iz igre, kao u drugom poluvremenu. nesto ne verujem da je ovo standard za hachimuru nadalje a cak ni da ce davis, lebron defanzivno i reevs ofanzivno da vezu jos dve ovakve partije redom. 

Ne znam zasto sumnjas u Reavsa? Lik je legit. Ima nevjerovatnu sposobnost da izvuce faul a i kreacija mu je sve bolja i bolka bivala tokom sezone. 

Memfis u naletu, on ne forsira sut za 3 vec vidi da ima vremena i napada reket da bi onda dao vrucoj ruci Ruiju loptu i to pas iza ledja. Fenomenalno. 

 

Vcrs su Rui i Reaves a sledeci kec ce Lebron i AD vise forsirati a Schroder, DLo ubaciti vise, Brown Jr nece masiti otvorene trice ko ispred zgrade. 

 

AD ce igrati odbranu, on je stub ove ekipe. Leberon slazem se ali opet mislim da je i on svjestan da je potreban na momente tu. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

gotova je pod uslovom da lejkersi nastave da sutiraju 85% iz igre, kao u drugom poluvremenu. nesto ne verujem da je ovo standard za hachimuru nadalje a cak ni da ce davis, lebron defanzivno i reevs ofanzivno da vezu jos dve ovakve partije redom. 

 

Naravno da Rui nece ovako, ali ih nece ovoliko ni JJJ gaziti. Ukoliko je JA out, ekipa u kojoj su glavne zvezde JJJ, Bane i Brooks, a likovi kao Santi Aldama, Tilman, Roddy i Kennard imaju ozbiljne minute u plejofu ne bi mogla da prodje bukvalno nikoga iz obe konferencije. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 4th and Goal said:

Ja sam shvatio da on misli na Keanua (glumca jel)...tj. da te zavitlava :classic_biggrin:

Edit: a sad vidim da si i ti vjr tako mislio

Ne,nisam shvatio da me zavitlava..ja uopšte ne gledam NBA dugo vremena..nemam gde..lm,u Lejkersima igra jedan belac koji ima veoma zanimljivu životno-košarkašku priču. Mislio sam da je to možda Rivs.

Edit - mogao je da napiše da tamo igra i Majkl Džekson,ja ne bih provalio da me zeza

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bila prva NBA tekma koju sam u fullu pogledao unatrag hiljadu godina. Utakmica vrlo dobra. Davis je zaista nevjerojatan i svakako najbolji igrač na obe strane parketa. Lakersi imaju veću širinu i mislim da prolaze dalje sve i da je Morant zdrav. Kako ne pratim utakmice kod tipovanja sam se "uhvatio" Memphisa iz dva razloga - mislio sam da će većina tipovati na Lakerse a da Memphis kao veći seed ima dosta dobre šanse a presudio je Milošev post u kojem je po meni lijepo obrazložio zašto misli da će Memphis proći dalje. Budući da mi je k tome i gotivan kao forumaš, sve je bilo jasno. Nadam se da na kraju neće ispast 3.14 :classic_biggrin:

 

Možda se opet navučem na NBA, tko zna. Samo su mi cringe ove pauze i animiranje publike.

 

 

 

@Drug Crni ne gledam ni ja, povremenim praćenjem ove teme mislim da bi mogao biti u pravu da je Austin "taj".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...