Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

23 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jel gledao neko netse skoro, na sta lici simons?

ovo sto vidim po statsima jedva da sutira

ne ide ni na liniju penala, a kad ode to je mizernih 40%

igra odbranu, istrci koju kontru i to je to?

 

gledao sam ja vikendima, kada su ranije tekme: igra vrhunsku odbranu, uzima skokove, omogucava tranziciju, asistira.

 

zapravo radi vecinu toga osim poentiranja, cega netsima ne fali.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

 Hjustonov mladi core mi deluje da su svi redom baš loši likovi.

 

na osnovu cega?

....

pitam posto su kpj, green, sengun, garuba, mozda kanoyon martin jr i nix = totalno razliciti i igracki i pojavno, nisam se nesto unosio u njihove biografije, doduse.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Takav je moj utisak, priznajem potpuno paušalan. KPJ je dokazan moron, Green mi deluje kao JR Smith tip igrača kome je samo lična statistika bitna, Šengun isto, Kenyon Martin je nebitan, kao i Garuba. Onaj Jabari Smith mi je skroz neupečatljiv igrač, bukvalno se o njemu ne priča ništa a bio drugi pik. Rocketsi ne igraju odbranu, samo revolver pa šta bude, baš mi se ne sviđa ta franšiza.

Link to comment
Share on other sites

Following the loss to the Pistons, the Timberwolves held a players only meeting.

 

While no one would say exactly what was talked about, Minnesota center Naz Reid said it was productive.

"I mean, I feel like every team does at some point," Reid said. "So, moving forward, I feel like we could be heading in the right direction. I feel like we had the right conversation."

Reid was frank when asked if it's a mystery as to why the Wolves are struggling.

"Not really. We know. We know. We know why. And ya know, I'm gonna kinda keep that in house. But we know why. That's why I said before, I feel like we can change this. We know we can change it. So, we just got to buy into the things that we know."

 

Head coach Chris Finch said he has a couple of ideas of how to fix his team's inconsistent effort level.

“Just try to be honest with them, as honest as possible. Try to up the accountability. And maybe I need to think differently about who plays when and how. Maybe I’ve just got to shuffle it up totally different.”

 

 

Minesota jedno od najvecih razocaranja ove sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chaos Is Me said:

Takav je moj utisak, priznajem potpuno paušalan. KPJ je dokazan moron, Green mi deluje kao JR Smith tip igrača kome je samo lična statistika bitna, Šengun isto, Kenyon Martin je nebitan, kao i Garuba. Onaj Jabari Smith mi je skroz neupečatljiv igrač, bukvalno se o njemu ne priča ništa a bio drugi pik. Rocketsi ne igraju odbranu, samo revolver pa šta bude, baš mi se ne sviđa ta franšiza.

 

uff, jedino sa cime se slazem je da rocketsi ne igraju odbranu, uglavnom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

uff, jedino sa cime se slazem je da rocketsi ne igraju odbranu, uglavnom.

Mozda je neizvesno da li Sengun igra samo za sebe, drugo je uglavnom izvesno. 
Jedino se ne bih slozio da je Green bas JR Smith, plafon mu je iznad, negde do Lavinea recimo.

KPJ ozbiljno poremecen, Smith bi mogao da se zove John jer bi to najvise odgovaralo njegovoj posebnosti u ligi - lik kao da ne postoji. 


Garuba je na ivici da dodje da bude izmena Tavaresu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

 

 

 

Minesota jedno od najvecih razocaranja ove sezone.

I treba da budu..possecaju me na Zvezdu od pre 15-20 godina sa idejom tipa Gurketom, Jorovicem i Aleksandrovim na 3, a ostalo kita.

 

Dali pola tima za Rudya koji igra na poziciji koju im igra(o)  najbolji igrac. 😞

Defanzivno nikakvi i kad su kompletni sa sve tim najboljim rim protectorom lige, ofanzivno, bez KATa, dobri samo za promociju licne statistike Edvardsa.

 

Slazem se, bez dileme najvece razocarenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DameTime said:

Ne znam mnogo o pomenutim igračima, ali čini mi se da se baš frljate izrazima "ozbiljno poremećen". Sem ako nemate uvide u njihove testove ličnosti i psihološku procenu in general.

Imam uvid i pise da ima ozbiljne probleme

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

jedino cudno u toj tezi je sto su rocketsi pred sam pocetak sezone potpisali sa njim ekstenziju na 4x godine. ili ne znaju za te ozbiljne probleme ili ih vole.

 

eh, samo je prva sezona garantovana, sto nije slucajno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jedino cudno u toj tezi je sto su rocketsi pred sam pocetak sezone potpisali sa njim ekstenziju na 4x godine. ili ne znaju za te ozbiljne probleme ili ih vole.

Ja bih rekao bas suprotno

 

"…unique structure that allows for significant upside for Porter Jr. and protections for the Rockets."

 

ugovor je bukvalno jedinstven po svojim detaljima, bas zbog roga sto znaju za te probleme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...