Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dobro Miki, kao da ne znaš kako ta ekipa igra bez ove dvojice i to prilično dugo. Reggie, Mann, Kennard, to su fantastični igrači zadatka koji i te kako znaju da uskoče i u "big shoes" kad situacija od njih zahteva. A zahteva jako često sa Kavajevim povredama i LM. I da, ove sekunde bih menjala Nurkića za Zupca u Portlandu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Reggie Jackson, Mann, Batum, Zubac, Marcus Morris, John Wall, Luke Kennard. Strah i trepet za ligu. Sa njima bi Lebron titulu uzeo

Koga LAL ima sem Brona i Lonija Vokera? Podrska ne vredi onu stvar. Kenard koji kod njih najcesce nije u rotaciji Kada su svi na okupu bi u LAL u ovom trenutku Bio najbolji treci igrac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Dobro Miki, kao da ne znaš kako ta ekipa igra bez ove dvojice i to prilično dugo. Reggie, Mann, Kennard, to su fantastični igrači zadatka koji i te kako znaju da uskoče i u "big shoes" kad situacija od njih zahteva. A zahteva jako često sa Kavajevim povredama i LM. I da, ove sekunde bih menjala Nurkića za Zupca u Portlandu.

 

Just now, Dracarys said:

Koga LAL ima sem Brona i Lonija Vokera? Podrska ne vredi onu stvar. Kenard koji kod njih najcesce nije u rotaciji Kada su svi na okupu bi u LAL u ovom trenutku Bio najbolji treci igrac.

Pa to je pitanje za trenera. Ima i u Lejkersima dobrih igraca ali nazalost ne umiju da ih koriste na pravi macin i izvuku najbolje od njih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Naprotiv, trener Klipersa izvlači najbolje iz ekipe s obzirom na to da uglavnom igraju bez dva (individualno) najbolja igrača.

Pa i u Lejkersima cesto zadnjih godina igraju bez jednog od dva a nerijetko i bez obojice najboljih pa nista. 

Gledam Hama kako dopusta Sarlotu seriju 21-5, od toga 16-0 i sta radi? Nista. Ostavlja na terenu skretnicara, njemacku prevaru iako su im u 3 minuta njihivi igraci dali sve re poene jer su ova dvojica cuvala vazduh.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Pa i u Lejkersima cesto zadnjih godina igraju bez jednog od dva a nerijetko i bez obojice najboljih pa nista. 

Gledam Hama kako dopusta Sarlotu seriju 21-5, od toga 16-0 i sta radi? Nista. Ostavlja na terenu skretnicara, njemacku prevaru iako su im u 3 minuta njihivi igraci dali sve re poene jer su ova dvojica cuvala vazduh.

 

Moraju li Lejkersi u svaki upis? 😛 Ja sam pričala o Klipersima, pošto mi se učinilo da si ironično pisao o njihovim igračima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Moraju li Lejkersi u svaki upis? 😛 Ja sam pričala o Klipersima, pošto mi se učinilo da si ironično pisao o njihovim igračima. 

Pa to sj NBA igraci i u dobrom sistemu kad trener zna da ih iskoristi o da i pokazuju svoju najbolju stranu. Primjer Majamija koji lansira neke Aba 2 igrace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Horium said:

 

Vise mu se svidjaju striptiz klubovi u Hjustonu...

 

Mada, ako su pametni ovi iz Hjustona, nece ga primiti natrag. Sta ce im Harden sada kada su u rebuild-u? 

Da im gusi potencijale daveci loptu?

Vjerujem da je u pitanju taktika, da izvuce max od File jer ove godine je dao popust tako da ce htjeti sledece ljeto da uzme sve sto moze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Lepo Niksi igraju,Branson pun pogodak,a kukali su na njegov ugovor

 

nije problem ugovor, to je njegova realna cena.

problem je što te brunson ili npr randle drže u tom mediocre limbu

 

ali hajde da vidimo šta mogu knicksi da naprave sa pikovima i par tradeable igrača do deadlinea

dobro igraju, samo što to neće biti dovoljno da se prođe prvo kolo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...