Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, uini said:

 

zašto bi vlasnik morao da se čeka da bi sunsi napravili trejd? 

mislim, ako je bitna ova sezona a jeste, ne čekaš da se porodi ta situacija.

Zato što na veliko o tome pišu ljudi koji su uz klub. Postoji tu i restrikcija da se ne može dati izbor prve runde dok se ne riješi pitanje vlasništva. A tu je navodno zapelo oko deala sa Houstonom i Bucksima. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Oni nisu imali Ingrama i trebala nam je 60pts partija Armania da dobijemo. Ne vidim uopste nekog velikog prostora za spokoj.

 

Ako ne odrade neki ozbiljan trejd (i tu ne mislim na jebenog Kuzmu), FRE nam ne gine. 

 

sta fali kuzmi

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ma svako može to da doživi ali ja bih se kladio na sunse u prvoj rundi, i u drugoj.

Ma i nebitno. I ja mislim da su oni svoju šansu propustili ali opet drago mi je kad pobede jaku ekipu usprkos drugačijim očekivanjima. 

Link to comment
Share on other sites

I to obe utakmice kuci izgubise od Orlanda... Jednu sa Tatumom u postavi, drugu bez. 

 

Inace, sta novo/pametno da dodam na povredu Obrve, osim da sam se jos jednom ponadao i verovao u Lakerse i ovaj tandem, ali nema od toga leba, vise nikad. Coveku je telo toliko izranjavano da se lik skrsi kad se podigne ujutru iz kreveta 😞  

 

 Kako sad sta sad, za pocetak neka nekako na ovom pozitivnom talasu dobiju Washington, pa cemo posle videti. Imamo stvarno ove godine skroz ok i konkurentnu ekipu koja moze da igra sa svima kada je kompletna i to je pokazala, ali sa kljucnom reci kada je kompletna. Srud i Toma su propustili na samom pocetku po mesec i po dana, King je propustao, Dejvis doduse samo nekoliko, ali evo sad je stradao.

 

 Zivot je govno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, greenenvy said:

Pali smo u formi. Jes nije bilo Tatum-a, ali definitivno smo malo blokirani. Realno i ocekivano posle onakvog furioznog starta. Bice to opet lagano ok. 

 

Nakon brutalne predstave u ofanzivi na startu sezone, imamo 5-5 u poslednjih 10 utakmica i 29. napad lige u tom periodu. Doduše, i četvrtu odbranu za taj period. 

 

Dovešće to valjda Nada Macura u red pa da uzme COY kao ruki head coach, večeras na primer u napadu je bilo baš mučenje, ništa napad reketa i kruženje lopte iz pozicija kad se napravi višak što nas je vuklo u napadu. Jeste falio Tatum ali nismo morali da rešavamo sve hero 3 šutevima ali se to da popraviti. Uz to se mora i odbrana igrati vrhunski ako hoćemo po baner broj 18.

 

Makar se vratio Timelord a valjda će se dovesti i neki bekap centar u toku sezone da ne gledam više Grifina i sladoled Korneta. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

I to obe utakmice kuci izgubise od Orlanda... Jednu sa Tatumom u postavi, drugu bez. 

 

Inace, sta novo/pametno da dodam na povredu Obrve, osim da sam se jos jednom ponadao i verovao u Lakerse i ovaj tandem, ali nema od toga leba, vise nikad. Coveku je telo toliko izranjavano da se lik skrsi kad se podigne ujutru iz kreveta 😞  

 

 Kako sad sta sad, za pocetak neka nekako na ovom pozitivnom talasu dobiju Washington, pa cemo posle videti. Imamo stvarno ove godine skroz ok i konkurentnu ekipu koja moze da igra sa svima kada je kompletna i to je pokazala, ali sa kljucnom reci kada je kompletna. Srud i Toma su propustili na samom pocetku po mesec i po dana, King je propustao, Dejvis doduse samo nekoliko, ali evo sad je stradao.

 

 Zivot je govno.

Ja sam ovu vest najlaganije primio k sebi. Kad je sjebao Brona kad smo Sansima udarali po tintari za 2:1, sad mi je sve ravno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...