Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, freethrow said:

Biće Poole allstar bar 5x, nije ovo preplaćeno.

 

I'll get my coat...

 

5x all-star nije lose

 

evo neki igraci koji su bili pet puta all-star: kawhi leonard, reggie miller, chauncey billups, klay thompson, chirs mullin, dennis johnson, bob mcadoo, chris webber, sidney moncrief, pete maravich, john wall...etc nije losa ekipa ;D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Ako dobiju Denver veceras, da im oprostimo ovaj poslednji brainfart ? Moramo poceti da popravljamo skor, nije ovo toliko losa ekipa, pokazali smo da sa najjacima mozemo da igramo patakart za sad. 

 

 Tajler Herro, poslednje 2 utakmice :

 

@OKC - 35p (career high) 6sk 2as 1stl, FG 12/23, 3PM 9/17 (trojke career high)

@HOU - 41p (new career high) , 3sk, 2 as, FG 13/20, 3PM 10/15 (trojke new career high)

 

 Kakve dve veceri za Tajlera. Posle suterske eksplozije i postavljanja rekorda, sledecu utakmicu odigrao je jos brutalnije i doneo Majamiju prakticno 2 pobede. 

Fritra me grdio kad sam mu rekao da su Tajler i Poole u istoj igrackoj ravni, mozda revidira misljenje 😛 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije se dugo cekalo na Anthony Davis won't return to the game (foot ovog puta).. Odgledao sam delic tekme gde je Rivsara dominirao, ponovo koliko vidim po kretanju rezultata klasican game of runs, Lakersi trenutno vode sa najvecih +11, nakon sto je Max Christie vezao 2 trojke. Samo cekam na koji ce nacin i posle kojih choukova i promasaja i ovo da izgube. Ok, sad nema Davisa, ali ponovo daju njihovim navijacima laznu nadu i puci ce u nekoj zadnjoj sekundi ili overtajmu, nakon sto ce promasiti bacanja da overe pobedu.

 

  Tuzni Antonije, svake godine ista prica. Samo danije duze odsustvo..

Link to comment
Share on other sites

E ovo se zove impressive win i evo vec sam oprostio Boston. 

Desilo se ono najgore (koliko je ozbiljno videcemo), krenuli su da gube dvocifreno u trecoj, ali su stvarno pokazali karakter i strast i pregazili Denver u nastavku. Fino rasporedjeni poeni - odlicni Rivs, Kristi, Sruder dobar,Toma Brajant rasturio, Russ tripl-dabl, King u svom mocnom modu samo bocka midrange, cak je i Beverly nesto pogodio, jedino je Luni u kanalu.

 

 Nekako je Tomas Brajant pruzio posten otpor konjokradici u drugom poluvremenu i to je doprinelo pobedi. Svaka cast momci, ovo nam je trebalo. Pokazali smo da mozemo da igramo i sa najjacim ekipama, sad ponovo cekamo MRI, povratak u surovu realnost. Sagledao sam delic druge cetvrtine i zavrsnicu trece i celu 4tu, moracu definitivno da pogledam celu tekmi / hajlajts da vidim sta se desilo!

 

Long live the King! #Vozd

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

@delgado 

@uini pa vi cete jos juriti HCA?

 

nebitno, tanki smo za plejof, kao i pretprosle sezone kada smo usli u seriju pa nas sredila atlanta.

 

ipak, ovo je vazno:

Before this win streak Knicks were bottom 5 in defense. I remember because I was calling for Thibs head after the Dallas game and cited the statistic. Knicks are now the 8th best defensive team in the league.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...